http://kariera.mk

Ramadani, Bilalli dhe Besimi këshilltarë të kryeministrit Zaev

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht - Kryeministri Zoran Zaev, ngadalë po e kompleton ekipin e tij me të cilët do të bashkëpunojë në katër vitet e ardhëshme si kreu i qeverisë së vendit, ndërkohë që dita ditës po prezanton...

Zaev angazhon Bilallin dhe Ramadanin si bashkëpunëtorë të jashtëm

para 7 muajve - Aktuale

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Zaev angazhon Bilallin dhe Ramadanin si bashkëpunëtorë të jashtëm

para 7 muajve - Gazeta Express

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Këta janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e Zaevit

para 7 muajve - Ina

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Zaev angazhon Bilallin dhe Ramadanin si bashkëpunëtorë të jashtëm të tij

para 7 muajve - Antpress

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Ja kush janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e kryeministrit Zaev

para 7 muajve - InfoShqip

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Zaev angazhon Bilallin dhe Ramadanin si bashkëpunëtorë të jashtëm

para 7 muajve - Arbresh

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Këta janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e Zaevit

para 7 muajve - Lajm

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Zaev angazhon dy shqiptarë si bashkëpunëtorë të jashtëm

para 7 muajve - Insajderi

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Këta janë dy këshilltarët shqiptarë në kabinetin e Zaevit

para 7 muajve - Fol

Mersel Bilalli, Ismet Ramadani si dhe Mitko Andreevski janë angazhuar si bashkëpunëtorë të jashtëm të kryeministrit Zoran Zaev, mëson nga burime qeveritare Fakte. Sipas informacionit, Ismet Ramadani është...

Qeveria: Boshanoviq është bashkëpunëtorë i jashtëm i kryeministrit

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht - Zoran Boshanoviq është i angazhuar me kontratë si bashkëpunëtorë i kryeministrit për çështje ekonomike, për një periudhë të caktuar në kabinetin e kryeministrit Zaev, kështu informojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK