http://kariera.mk

Ministri e çon për ndjekje penale, sekretarja e përgjithshme: Një flluskë sapuni…

para 11 muajve - Koha Jone

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha më në fund ka folur. Ajo e ka konsideruar skandalin e byzylykëve elektronikë të mbikëqyrjes, një flluskë sapuni e ardhur, për fat të...

Ministri Bardhi e çon për ndjekje penale, Juliana Hoxha i përgjigjet: Ke bërë një flluskë sapuni

para 11 muajve - Shekulli

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha më në fund ka folur. Ajo e ka konsideruar skandalin e byzylykëve elektronikë të mbikëqyrjes, një flluskë sapuni e ardhur, për fat të...

Ministri Bardhi e çon për ndjekje penale, Juliana Hoxha i përgjigjet: Ke bërë një flluskë sapuni

para 11 muajve - Syri

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha më në fund ka folur. Ajo e ka konsideruar skandalin e byzylykëve elektronikë të mbikëqyrjes, një flluskë sapuni e ardhur, për fat të...

Byzylykët elektronikë, ministri çon në Prokurori sekretaren e përgjithshme

para 11 muajve - Shekulli

Nga X hentila Gjoshi Ministria e Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e sek retares së përgjithshme dhe e ka kallëzuar atë në Prokurori për akuzën e – “Shpërdorimit të detyrës”. Sipas ministrit Gazmend Bardhi,...

PD thellon sulmet ndaj 2 ish-ministrave të Ilir Metës, Bardhi zbardh skandalin me byzylykët për të dënuarit dhe kallëzon vartësit e tij

para 11 muajve - Sot News

Partia Demokratike prej disa ditësh ka nisur sulmet ndaj LSI. Skandali i byzylykëve për të burgosurit ka hapur një debat të ri, ndërsa sinjalet janë se teknikët po godasin LSI. Tenderi për byzylykët është...

Skandali me tenderin e byzylykëve/ Ministri teknik merr masa, kërkon shkarkime

para 11 muajve - Sot News

Pas skandalit të byzylykëve me defekt të cilët ishin për të dënuarit me arrest shtëpie, ministria e Drejtësisë ka marrë në posedim byzylykët, si dhe aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qëndror...

Ministria e Drejtësisë kallëzon penalisht Sekretaren e Përgjithshme

para 11 muajve - Top Channel

Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për...

Kolaudohen byzylykët e mbikëqyrjes elektronike

para 11 muajve - ABC News

Ministria e Drejtësisë arriti të kolaudojë më në fund byzylykët e mbikëqyrjes elektronike. Në ministrinë e drejtësisë do të vihet një server qendror, ndërkohë që pas hetimit administrativ sipas ministrit...

Skandali i byzylykëve/Nisin shkarkimet, ja kë do të çoj për ndjekje penale ministri teknik

para 11 muajve - Shekulli

Ministri teknik i Drejtësisë, Gazment Bardhi pas skandalit me byzylykët, dhe pasi ministria e drejtësisë mori posedimin e tyre  kërkon nga Departamenti i Administratës Publike shkarkimin nga detyra të...

Paditet Sekretarja e Përgjithshme, Bardhi urdhëron shkarkimin e shefit të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Mapo

Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për...

Byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Ministri i PD urdhëron shkarkimin e Drejtorit të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë...

“Të ikë kreu i shërbimit të provës”

para 11 muajve - Vizion Plus

Pas skandalit të tenderit për 330 pajisjet e mbikëqyrjes elektronike, Ministria e Drejtësisë ka kërkuar shkarkimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa, por edhe sekretares se...

Çështja e byzylykëve, ministri i Drejtësisë urdhëron shkarkimin e drejtorit të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Opinion

Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri...

Zhukja e byzylykëve, Ministri shkarkon dhe çon për ndjekje penale përgjegjësit

para 11 muajve - Albeu

Ministri teknik i Bashës pas gjetjes së byzylykëve ka nisur kallëzimet penale në Prokurori për shpërdorim detyre. Po ashtu, ministri i Drejtësisë urdhëron nisjen e menjëhershme të procedurës së shkarkimit...

Byzylykët e zhdukur, Bardhi kërkon shkarkim dhe ndjekje penale për Sekretaren e Përgjithshme dhe kreun e Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Syri

Ministri i Drejtësisë Gazmend Bardhi kërkon shkarkimin nga detyra të Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxhës si dhe të Drejtorit të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa. Ata kanë...

Skandali me byzylykët, Bardhi padit Sekretaren e Përgjithshme

para 11 muajve - Ora news

Ministria e Drejtësisë bën përgjegjëse sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxha për skandalin me byzylykët elektronikë të mbiqyrjes. Përmes një njoftimi për shtyp mësohet se...

Skandali me byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Bardhi urdhëron shkarkimin e kreut të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri...

Byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Ministri i PD urdhëron shkarkimin e Drejtorit të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Koha Jone

Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri...

Ministria e Drejtësisë merr në dorëzim byzylykët elektronikë, masa ndëshkimore për dy zyrtarë

para 11 muajve - NOA

Pas debatesh në distancë, ministria e Drejtësisë ka marrë në dorëzim të gjithë byzylykët e mbikqyrjes elektronike për të dënuarit. Po ashtu, ministria e Drejtësisë ka marrë edhe aprovimin nga kompania...

MD merr në dorëzim byzylykët: Të shkarkohet Hoxha e Ilir Qafa

para 11 muajve - Shqiptarja

Ministria e Drejtësisë deklaron se ka marrë në posedim byzylykët, si dhe   aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qëndror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë Ministri i Drejtësisë...

MD merr në dorëzim byzylykët dhe kallëzon penalisht Sekretaren e Përgjithshme

para 11 muajve - Opozita

Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për...

Byzylykët e zhdukur, Bardhi kërkon shkarkim dhe ndjekje penale për Sekretaren e Përgjithshme dhe kreun e Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Opozita

Ministri i Drejtësisë Gazmend Bardhi kërkon shkarkimin nga detyra të Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Drejtësisë, Juliana Hoxhës si dhe të Drejtorit të Shërbimit të Provës, Ilir Qafa. Ata kanë...

Skandali me byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Bardhi urdhëron shkarkimin e kreut të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - Opozita

Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri...

Ministria e Drejtësisë kallëzon penalisht Sekretaren e Përgjithshme

para 11 muajve - Illyria

Ministria e Drejtësisë kërkon shkarkimin e Sekretarit të Përgjithshëm të saj, si dhe do e kallëzojë në prokurori për shpërdorim detyre. Pasi mori në posedim byzylykët dhe mori aprovimin e kompanisë për...

Byzylykët për mbikqyrjen e të dënuarve, Gazment Bardhi: të shkarkohet kreu i Shërbimit të Provës dhe Sekretari i Përgjithshëm i MD

para 11 muajve - Te Sheshi

Ministria e Drejtësisë ka marr në dorëzim byzylykët për mbikqyrjen e të dënuarve, si dhe aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë këtij institucioni. Ministri...

Skandali me byzylykët e mbikëqyrjes elektronike, Bardhi urdhëron shkarkimin e kreut të Shërbimit të Provës

para 11 muajve - AlbPress

Ministria e Drejtësisë ka marr në posedim byzylykët, si dhe ka marr aprovimin nga kompania për instalimin e serverit qendror të sistemit elektronik pranë Ministrisë së Drejtësisë. Por ndërkohë Ministri...

Skandali me tenderin e byzylykëve, Gazmend Bardhi padit në prokurori firmën dhe ish-sekretaren e Ministrisë së Drejtësisë

para 11 muajve - Sot News

Pas skandalit të tenderit të byzylykëve pranë mbikëqyrjes elektronike të të dënuarve, ministri teknik i PD, Gazmend Bardhi, ka paditur në prokurori bashkimin e operatorëve fitues të tenderit dhe ish- sekretaren...

Tërhiqet kompania që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike, pranon të dorëzojë byzylykët

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Sot në orën 14.:30 në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë, u paraqiten përfaqësuesit e kompanisë private që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike. Ata pranuan që të dorëzonin pajisjet në pronësinë...

Dorëzohet kompania private, i jep ministrisë byzylykët elektronikë

para 11 muajve - Opinion

Ministria e Drejtësisë deklaon se kompania private që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike ka pranuar dorëzimin e pajisjeve. Ministria e Drejtësisë për shkak të kompleksitetit të procesit, kërkoi...

Byzylykët, MD: Testimi u krye në prani të zyrtarëve të kompanisë

para 11 muajve - Shqiptarja

Dy ditë pasi pranuan të dorëzojnë 300 byzylykët elektronikë për monitorimin e të dënuarve, përfaqësuesit e kompanisë kanë marrë pjesë sot në testimin e këtyre pajisjeve. Ministria e Drejtësisë njoftoi...

Tërhiqet kompania që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike, dorëzon byzylykët

para 11 muajve - Shekulli

Duket se kompania private që ushtron shërbimin e mbikqyrjes elektronike është tërhequr pasi sot në orën 14.:30 në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë, u paraqiten përfaqësuesit e kompanisë private që...

Tërhiqet kompania, dorëzon byzylykët e të dënuarve

para 11 muajve - Albeu

Kompania private që ofron shërbimin e byzylykëve të të dënuarve është tërhequr duke pranuar që të dorëzojë byzylykët në ministrisë së bashku me kryerjen e procesit të kolaudimit të tyre. Lajmin e ka bërë...

Tërhiqet kompania, dorëzon byzylykët e të dënuarve

para 11 muajve - Sot News

Sot në orën 14.:30 në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë, u paraqiten përfaqësuesit e kompanisë private që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike. Ata pranuan që të dorëzonin pajisjet në pronësinë...

Tërhiqet kompania, dorëzon në ministri byzylykët e të dënuarve

para 11 muajve - Gazeta Express

Tërhiqet kompania që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike: Pranon të dorëzojë byzylykët, sëbashku me kryerjen e procesit të kolaudimit të tyre Ministria e Drejtësisë bën të ditur se "sot në orën 14.30...

Tërhiqet kompania që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike, dorëzon byzylykët në ministri

para 11 muajve - NOA

Dorëzohen në ministrinë e Drejtësisë byzylykët elektronikë. Kompania që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike ka pranuar që të dorëzojë këto mjete, si dhe kryerjen e procesit të kolaudimit të të gjithë...

Tërhiqet kompania, dorëzon byzylykët e të dënuarve

para 11 muajve - Ora news

Kompania private që ofron shërbimin e byzylykëve të të dënuarve është tëhequr duke pranuar që të dorëzojë byzylykët në ministrisë sëbashku me kryerjen e procesit të kolaudimit të tyre. Lajmin e ka bërë...

Dorëzohet kompania private, i jep ministrisë byzylykët elektronikë

para 11 muajve - Flaka

Ministria e Drejtësisë deklaon se kompania private që ofron shërbimin e mbikëqyrjes elektronike ka pranuar dorëzimin e pajisjeve. Ministria e Drejtësisë për shkak të kompleksitetit të procesit, kërkoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK