http://kariera.mk

Mediat e afërta me VMRO-në publikojnë foto nudo të ministrit të kulturës

para 11 muajve - Aktuale

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje të ministrit maqedonas të Kulturës Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë u publikua në mediat e afërta me VMRO-DPMNE-në, ku Allagjozovski...

Mediat e afërta me VMRO-në publikojnë foto nudo të ministrit të Zaevit

para 11 muajve - Gazeta Express

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje të ministrit maqedonas të Kulturës Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë u publikua në mediat e afërta me VMRO-DPMNE-në, ku Allagjozovski...

Mediat e afërta me VMRO-në publikojnë foto nudo të ministrit të Zaevit

para 11 muajve - Ina

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje ndaj ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë ishte e publikuar nga ministri Allagjozovski, ku ishte tërësisht nudo....

Publikohen foto nudo të ministrit të kultures se Maqedonise

para 11 muajve - Antpress

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje ndaj ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë ishte e publikuar nga ministri Allagjozovski, ku ishte tërësisht nudo....

Mediat maqedonase publikojnë foto nudo të ministrit të Zaevit

para 11 muajve - Insajderi

Reagime të ashpra dhe kërkesa për dorëheqje të ministrit maqedonas të Kulturës Robert Allagjozovski, ka shkaktuar fotografia e cila mbrëmë u publikua në mediat e afërta me VMRO-DPMNE-në, ku Allagjozovski...

Qeveria e Zaevit në sprovë, votëbesim ndaj 6 ministrave

para 11 muajve - Aktuale

VMRO-DPMNE ka ngritur interpelancë edhe ndaj ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski. Kjo është kërkesa e gjashtë për shkarkimin e ministrit nga kabineti i kryeministrit Zoran Zaev. VMRO-DPMNE konsideron...

Qeveria e Zaevit në sprovë, votëbesim ndaj 6 ministrave

para 11 muajve - Ina

VMRO-DPMNE ka ngritur interpelancë edhe ndaj ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski. Kjo është kërkesa e gjashtë për shkarkimin e ministrit nga kabineti i kryeministrit Zoran Zaev. VMRO-DPMNE konsideron...

LSDM, interpelanca për Allagjozovskin absurde

para 11 muajve - MRT

LSDM e ka quajtur absurde interpenancën e ngritur nga VMRO-DPMNE... LSDM e ka quajtur absurde interpenancën e ngritur nga VMRO-DPMNE për minsitrin e cultures Allagjozovski. Në reagim nga LSDM, thonë se...

Interpelancat, mjete për fushatë të VMRO-DPMNE-së

para 11 muajve - Flaka

Sot ishte interpelanca e pestë që e ngriti VMRO-DPMNE pasi kërkoi votim për mosbesim për ministrin e punëve të jashtme, bujqësisë, financave dhe punës dhe politikës sociale. Sot interpelancë u ngrit kundër...

Interpelancat, mjete për fushatë të VMRO-DPMNE-së

para 11 muajve - Fol

Sot ishte interpelanca e pestë që e ngriti VMRO-DPMNE pasi kërkoi votim për mosbesim për ministrin e punëve të jashtme, bujqësisë, financave dhe punës dhe politikës sociale. Sot interpelancë u ngrit kundër...

INTERPELANCË PËR ALLAGJOZOVSKIN, VMRO-DPMNE: “KULTURA PREKU FUNDIN”

para 11 muajve - TV21

Vazhdon seria e interpelancave të dorëzuara nga VMRO-DPMNE në Kuvend për ministrat qeveritarë. Tani radha i erdhi ministrit të kulturës Robert Allagjozovski. Kjo është kërkesa e gjashtë për shkarkimin...

VMRO, interpelancë ministrit të Kulturës

para 11 muajve - Flaka

Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë dorëzuar edhe një interpelancë, kësaj rradhe për punën e ministrit të kulturës, Robert Allagjozovski. Deputetja eVMRO-së, Ane Llashkoska, në një deklaratë në Kuvend tha se...

LSDM, interpelanca për Allagjozovskin absurde

para 11 muajve - Flaka

LSDM e ka quajtur absurde interpenancën e ngritur nga VMRO-DPMNE për minsitrin e cultures Allagjozovski. Në reagim nga LSDM, thonë se me këto iniciativa të pabaza dhe absurde për interpelanca,VMRO-DPMNE...

LSDM: Interpelancat absurde nuk e mbulojnë krimin e VMRO-DPMNE-së

para 11 muajve - Aktuale

Në reagimin e tyre ndaj iniciativës për interpelancë të Ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, nga LSDM thonë se me këto iniciativa të pabaza dhe absurde për interpelanca, VMRO-DPMNE tregon dëshpërimin...

LSDM: Interpelancat absurde nuk e mbulojnë krimin e OBRM-PDUKM-së

para 11 muajve - Telegrafi

Në reagimin e tyre ndaj iniciativës për interpelancë të Ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, nga LSDM thonë se me këto iniciativa të pabaza dhe absurde për interpelanca, OBRM-PDUKM tregon dëshpërimin...

VMRO, interpelancë ministrit të Kulturës

para 11 muajve - Alsat-M

Opozita sot paraqiti edhe një interpelancë, e katërta me radhë për ministrat e Qeverisë së re. Bëhet fjalë për ministrin e kulturës, Robert Allagjozovskin. Sipas VMRO-DPMNE-së, Allagjozovski në 70 ditët...

LSDM: Interpelancat absurde nuk e mbulojnë krimin e VMRO-DPMNE-së

para 11 muajve - TV Koha

Në reagimin e tyre ndaj iniciativës për interpelancë të Ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, nga LSDM thonë se me këto iniciativa të pabaza dhe absurde për interpelanca,VMRO-DPMNE tregon dëshpërimin...

VMRO DPMNE, interpelancë për ministrin e kulturës

para 11 muajve - MRT

Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë dorëzuar edhe një interpelancë... Deputetët e VMRO-DPMNE-së kanë dorëzuar edhe një interpelancë, kësaj rradhe për punën e ministrit të kulturës, Robert Allagjozovski. Deputetja...

Edhe një interpelancë, këtë herë në shënjestër Ministri i Kulturës Allagjozovski

para 11 muajve - Telegrafi

Sot, deputetët e OBRM-PDUKM-së dorëzuan interpelancë për punën e ministrit të kulturës, Robert Allagjozovski, përcjell Telegrafi Maqedoni. Deputetja e OBRM-PDUKM, Ane Llashkoska, në një deklaratë në Kuvendin...

VMRO kërkon interpelancë edhe për ministrin Allagjozovski

para 11 muajve - Gazeta Express

Sot, deputetët e VMRO-DPMNE-së dorëzuan interpelancë për punën e ministrit të kulturës, Robert Allagjozovski. Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Ane Llashkoska, në një deklaratë në Kuvendin akuzoi se menjëherë...

LSDM: Interpelancat absurde nuk e mbulojnë krimin e VMRO-DPMNE-së

para 11 muajve - Lajm

Në reagimin e tyre ndaj iniciativës për interpelancë të Ministrit të Kulturës, Robert Allagjozovski, nga LSDM thonë se me këto iniciativa të pabaza dhe absurde për interpelanca, OBRM-PDUKM tregon dëshpërimin...

VMRO, interpelancë ministrit të Kulturës

para 11 muajve - Almakos

12 August Opozita sot paraqiti edhe një interpelancë, e katërta me radhë për ministrat e Qeverisë së re. Bëhet fjalë për ministrin e kulturës, Robert Allagjozovskin. Sipas VMRO-DPMNE-së, Allagjozovski...

Edhe një interpelancë, këtë herë në shënjestër Ministri i Kulturës Allagjozovski

para 11 muajve - Lajm

Sot, deputetët e VMRO-DPMNE-së dorëzuan interpelancë për punën e ministrit të kulturës, Robert Allagjozovski, përcjell Telegrafi Maqedoni. Deputetja e OBRM-PDUKM, Ane Llashkoska, në një deklaratë në Kuvendin...

VMRO: Sektori i Kulturës u mbush me protestues të “revolucionit laraman”

para 11 muajve - Fol

VMRO ka kërkuar interpelancë edhe për ministrin e Kulturës, Robert Allagjozovski. Ana Llashkovska nga ko pari ka thënë se që prej ardhjes së tij në funksion ky sektor e ka prekur fundin. “Ai po e prish...

VMRO: Sektori i Kulturës u mbush me protestues të “revolucionit laraman”

para 11 muajve - Almakos

VMRO ka kërkuar interpelancë edhe për ministrin e Kulturës, Robert Allagjozovski. Ana Llashkovska nga ko pari ka thënë se që prej ardhjes së tij në funksion ky sektor e ka prekur fundin. “Ai po e prish...

VMRO: Sektori i Kulturës u mbush me protestues të “revolucionit laraman”

para 11 muajve - Shenja

VMRO ka kërkuar interpelancë edhe për ministrin e Kulturës, Robert Allagjozovski. Ana Llashkovska nga ko pari ka thënë se që prej ardhjes së tij në funksion ky sektor e ka prekur fundin. “Ai po e prish...

VMRO: Sektori i Kulturës u mbush me protestues të “revolucionit laraman”

para 11 muajve - AlbPortali

VMRO ka kërkuar interpelancë edhe për ministrin e Kulturës, Robert Allagjozovski. Ana Llashkovska nga ko pari ka thënë se që prej ardhjes së tij në funksion ky sektor e ka prekur fundin. Loading... “Ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK