http://kariera.mk

MSHIA, numri i të punësuarve në sektorin publik jo i saktë

para 11 muajve - MRT

Ministria për shoqëri informatike dhe administratë nuk e ka numrin real.... Ministria për shoqëri informatike dhe administratë nuk e ka numrin real të të punësuarve në sektorin publik, kjo për shkak se...

Administratë, kaos në regjistrin e të punësuarve

para 11 muajve - Alsat-M

Ministria e Shoqërisë informatike dhe Administratës dorëzoi në KSHZ listën e të punësuarve në sektorin publik. Zakonisht nga lista do të zgjidhen anëtarët nëpër Këshillat zgjedhore në zgjedhjet lokale....

Mançevski: Institucionet nuk japin të dhëna për administratorët

para 11 muajve - Lajm

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës nuk ka një regjistër qëndror me të dhënat e sakta për numrin e përgjithshëm që personave të punësuar në administratën publike, njofton ministri Damjan...

Mançevski: Regjistri për të punësuarit në sektorin publik nuk e reflekton pasqyrën reale

para 11 muajve - Aktuale

Sistematizime joaktive, marrëveshje të paregjistruara për punësim, mungesë dhe të dhëna të paazhurnuara për të punësuarit në sektorin publik ka konfirmuar Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës...

Mançevski: Institucionet nuk japin të dhëna për administratorët

para 11 muajve - Almakos

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës nuk ka një regjistër qëndror me të dhënat e sakta për numrin e përgjithshëm që personave të punësuar në administratën publike, njofton ministri Damjan...

Mançevski: Institucionet nuk japin të dhëna për administratorët

para 11 muajve - Shenja

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës nuk ka një regjistër qëndror me të dhënat e sakta për numrin e përgjithshëm që personave të punësuar në administratën publike, njofton ministri Damjan...

Ministri Mançevski: Jozyrtarisht ka 115.729 të punësuar në sektorin publik, por numri nuk shfaq atë realen

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gush t - Ministri i shoqërisë informative dhe administratë Damjan Mançevski sot në konferencën për shtyp ka thënë se sipas ligjit për punësim në sektorin publik, ministria përmes sistemit informativ...

Mançevski: Institucionet nuk japin të dhëna për administratorët

para 11 muajve - AlbPortali

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës nuk ka një regjistër qëndror me të dhënat e sakta për numrin e përgjithshëm që personave të punësuar në administratën publike, njofton ministri Damjan...

MSHIA: Regjistri për të punësuarit në sektorin publik nuk e reflekton realitetin

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Damjan Mançevski deklaroi se MSHIA filloi kontroll të detajuar të numrit të të punësuarve në të gjitha institucionet pasi që ishte vërtetuar se Regjistri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK