http://kariera.mk

Taravari: Në vend që të shpifë, VMRO më mirë të lirohet nga kriminelët në radhët e veta

para 11 muajve - Gazeta Express

Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë Arben Taravari përmes llogarisë së tij në Facebook iu përgjigj VMRO-DPMNE-së, e cila në një pres-konferencë sot e akuzoi se ka ikur me pushime, ndërkohë që një 25-vjeçare...

Ministri Taravari kërkon dëshmi prej OBRM-PDUKM-së për akuzat e tyre

para 11 muajve - Telegrafi

Pas akuzave të përsëritura nga ana e OBRM-PDUKM-së, për një rast, ku sipas tyre, ka humbur jetën një person i moshës 25 vjeçare si pasojë e neglizhencës dhe pa aftësisë së mjekëve në Klinikat e Shkupit...

Taravari “kacafytet” me VMRO-DPMNE-në

para 11 muajve - Ina

Pas akuzave të shumta nga VMRO në adresë të ministrit të shëndetësisë Arben Taravari, është prononcuar ky i fundit ku ju thotë të nxjerin fakte mbi atë që flasin dhe duke ju thënë se nuk ka shfrytëzuar...

Ministri Taravari i përgjigjet VMRO-së

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 gusht - Pas akuzave të shumta nga VMRO në adresë të ministrit të shëndetësisë Arben Taravari, është prononcuar ky i fundit ku ju thotë të nxjerin fakte mbi atë që flasin dhe duke ju thënë se...

Taravari i përgjigjet akuzave të VMRO-së:Nuk keni relevancë të flisni për etikë dhe moral,mjaft ju kemi dëgjuar!

para 11 muajve - Fol

Pas akuzave të përsëritura nga ana e OBRM-PDUKM-së, për një rast, ku sipas tyre, ka humbur jetën një person i moshës 25 vjeçare si pasojë e neglizhencës dhe pa aftësisë së mjekëve në Klinikat e Shkupit...

VMRO dorëzon interpelancë edhe për ministrin Alagjozovski

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 gusht - Deputetët e VMRO sot në parlament kanë dorëzuar interpelancë për punën e ministrit të kulturës, Robert Alagjozovski transmeton Zhurnal.mk Deputetja Ane Lashkovska në deklaratën e saj...

VMRO dorëzon interpelancë edhe për ministrin Alagjozovski

para 11 muajve - Fol

Deputetët e VMRO sot në parlament kanë dorëzuar interpelancë për punën e ministrit të kulturës, Robert Alagjozovski transmeton Zhurnal.mk Deputetja Ane Lashkovska në deklaratën e saj ka akuzuar se ai nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK