http://kariera.mk

Ermonela Jaho me performancë edhe në Buenos Aires

para 11 muajve - Aktuale

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jako sapo ka njoftuar se tashmë e pret një ngjitje e re skenike në Argjentinë, përkatësisht në Shtëpinë Operistike të Buenos Aires, e cila do të paraqitet...

Ermonela Jaho edhe në Buenos Aires

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Sopranoja shqiptare sapo ka njoftuar se tashmë e pret një ngjitje e re skenike, shkruan KultPlus. Pas suksesit të madh në Spanjë, ajo do të prezantohet edhe në Argjentinë, përkatësisht në Shtëpinë...

Ermonela Jaho vlerësohet në Spanjë

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Performanca e saj është vlerësuar maksimalisht nga mediet spanjolle. Mediat e huaja, edhe së fundmi në veçanti ato spanjolle kanë shkruar për magjinë e interpretimit të sopranos së njohur shqiptare...

Ermonela Jaho vlerësohet në Spanjë

para 12 muajve - RTV 21

Performanca e saj është vlerësuar maksimalisht nga mediet spanjolle Mediat e huaja, edhe së fundmi në veçanti ato spanjolle kanë shkruar për magjinë e interpretimit të sopranos së njohur shqiptare Ermonela...

Ermoenla Jaho vlerësohet në Spanjë

para 12 muajve - Shekulli

Mediat e huaja, edhe së fundmi në veçanti ato spanjolle kanë shkruar për magjinë e interpretimit të sopranos së njohur shqiptare Ermonela Jaho. Që prej produksionit të suksesshëm të “Madame Butterfly”...

Ermonela Jaho shkëlqen në Peralade, mediat e krahasojnë me Maria Callas

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Sopranoja e famshme Ermonela Jaho është ngjitur në skenën e Festivalit Peralade të Spanjës, ku në edicionin e 31-të, ishin pjesëmarrës artistët më me ndikim nga vende të ndryshme të botës. Sopranoja  shqiptare,...

Sopranoja Ermonela Jaho shkëlqen në Peralade, mediat spanjolle e krahasojnë me Maria Callas

para 12 muajve - Ora news

Sopranoja e famshme Ermonela Jaho është ngjitur në skenën e Festivalit Peralade të Spanjës, ku në edicionin e 31-të, ishin pjesëmarrës artistët më me ndikim nga vende të ndryshme të botës. Sopranoja  shqiptare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK