http://kariera.mk

“Na jep 100 mijë euro ose të vrasim” – kapen dy personat që kërcënuan 46-vjeçarin

para 11 muajve - Insajderi

Dy persona janë vënë në prangat e policisë shqiptare pasi prej muajsh të tërë kanë kërcënuar me jetë një person kundrejt një shume parash, raporton Gazeta Shqip . Policia parandaloi kështu përshkallëzimin...

Kërcënojnë me jetë për 100 mijë euro gjobë

para 11 muajve - ABC News

Policia e Vlores arriti te ekzekutoje me sukses nje operacion per kapjen e dy gjobevenesve. Ata u vune ne pranga kur ishin bere gati per te marre parate Dy te rinj u arrestuan nga policia e Vlores ndersa...

Vlorë, kapen dy gjobëvënës. Kërcënuan për 100 mijë euro

para 11 muajve - Top Channel

Policia e Vlorës ka parandaluar përshkallëzimin e një rasti gjobëvënieje ndaj një shtetasi 46-vjeçar, i cili ishte kërcënuar me jetë nëse nuk u paguante dy të dyshuarve një shumë prej 100 mijë eurosh....

Arrestohen dy të rinj për gjobëvënie

para 11 muajve - RTV 21

Gjobëvënia e ka zanafillën nga një konflikt banal Dy të rinj nga Vlora ranë në prangat e policisë, pasi kërcënuan një 46 vjeçar se nëse nuk do t’u paguante 100 mijë euro do ta vrisnin. Endri Beqiraj dhe...

“Na jep 100 mijë euro ose do të vrasim”, kapen dy persona pasi kërcënuan 46-vjeçarin

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Dy persona janë vënë në prangat e policisë pasi prej muajsh të tërë kanë kërcënuar me jetë një person kundrejt një shume parash. Policia parandaloi kështu përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies...

“Na jep 100 mijë euro ose do të vrasim”, kapen dy persona pasi kërcënuan 46-vjeçarin

para 11 muajve - Fakti Ditor

Dy persona janë vënë në prangat e policisë pasi prej muajsh të tërë kanë kërcënuar me jetë një person kundrejt një shume parash. Policia parandaloi kështu përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies me...

Policia e Vlorës arreston dy të rinj për gjobëvënie

para 11 muajve - Vizion Plus

Dy të rinj nga Vlora ranë në prangat e policisë, pasi kërcënuan një 46 vjeçar se nëse nuk do t’u paguante 100 mijë euro do ta vrisnin. Endri Beqiraj dhe Juli Rrokaj do te përballen me akuzën e gjobëvëniës....

“Na jep 100 mijë euro ose do të vrasim”, kapen dy persona pasi kërcënuan 46-vjeçarin

para 11 muajve - Aktuale

Dy persona janë vënë në prangat e policisë pasi prej muajsh të tërë kanë kërcënuar me jetë një person kundrejt një shume parash. Policia parandaloi kështu përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies me...

‘Jetën ose 100 mijë euro’: Arrestohen gjobëvënësit vlonjatë

para 11 muajve - Mapo

Dy të rinj nga Vlora janë arrestuar pasi akuzohen se kanë kërcënuar me jetë një 46-vjeçar, po me banim në Vlorë nëse ky i fundit nuk do i jepte 100 mijë Euro. Të arrestuarit janë Endri Beqiraj, 28 vjeç...

EMRAT/ “O jetën o 100 mijë euro”, arrestohen dy gjobvënësit në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Policia e Vlorës ka arrestuar ditën e djeshme dy shtetas të moshave 28 dhe 25 vjeç, pasi akuzohen  se kanë vendosur gjoba duke kërcënuar shtetasin me iniciale Sh.S. 46 vjeç. Sipas Policisë, Endri Beqiraj...

I kërkojnë 100 mijë euro 46 vjeçarit nga Vlora, ja si e kërcënojnë dy të rinjtë

para 11 muajve - Sot News

Dy të rinj kanë kërcënuar me jetë në rast se nuk do paguante një shumë prej 100.000 euro, një 46-vjeçar nga Vlora por janë arrestuar nga Policia gjatë pritjes për të marrë shumën e parave të kërkuara....

"100 mijë euro ose të zhdukëm", arrestohen dy të ?fortët? e Vlorës

para 11 muajve - Albeu

Dy persona janë vënë në pranga nga policia e Vlorës. Mësohet se shtetasit 28 dhe 25 vjeç, akuzohen se kanë vendosur gjoba duke kërcënuar shtetasin Sh.S. 46 vjeç. Sipas Policisë, Endri Beqiraj dhe Julo...

'Na jep 100 mijë € ose të vrasim' në pranga gjobëvënësit në Vlorë

para 11 muajve - Shqiptarja

​Kërcënojnë me jetë në rast se nuk do paguante një shumë prej 100.000 euro, (gjobëvënie), por arrestohen nga Policia gjatë pritjes për të marrë shumën e parave të kërkuara. Specialistët e Seksionit të...

“Na jep 100 mijë euro ose do të vrasim”, si e kërcënuan 46-vjeçarin 2 të rinjtë nga Vlora. Policia iu ngre pritë

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORË- Policia e Vlorë ka parandaluar përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies që mund të kishte pasur pasoja për jetën. Mësohet se dy të rinj kanë kërcënuar me jetë në rast se nuk do paguante një shumë...

Skenari/ Bien në grackën e policisë dy vlonjatët që kishin gjobitur me 100 mijë euro një person

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Policia e Vlorës u ka vënë prangat dy personave nga Vlora, të cilët kishin ‘gjobitur” me 100 mijë euro, një 46-vjeçar. Të arrestuarit janë: Endri Beqiraj, 28 vjeç dhe Julo Rrokaj, 25...

Jetën ose 100 mijë euro, arrestohen gjobëvënësit vlonjatë

para 11 muajve - Ora news

Dy të rinj nga Vlora janë arrestuar pasi akuzohen se kanë kërcënuar me jetë një 46 vjeçar po me banim në Vlorë nëse ky i fundit nuk do i jepte 100 mijë Euro. Të arrestuarit janë Endri Beqiraj, 28 vjeç,...

Arrestohen duke pritur 100 mijë eurot e ‘gjobës, dy vlonjatët

para 11 muajve - Koha Jone

Policia e Vlorës u ka vënë prangat dy personave nga Vlora, të cilët kishin ‘gjobitur” me 100 mijë euro, një 46-vjeçar. Të arrestuarit janë: Endri Beqiraj, 28 vjeç dhe Julo Rrokaj, 25 vjeç, të dy banues në Vlorë. Policia parandaloi

“NA JEP 100 MIJË EURO OSE TË ZHDUKËM”, KAPEN DY GJOBËVËNËSIT VLONJAT

para 11 muajve - NOA

Një histori tamam si e filmave aksion. Dy persona janë vënë në prangat e policisë pasi prej muajsh të tërë kanë kërcënuar me jetë një person kundrejt një shume parash. Policia parandaloi kështu përshkallëzimin...

Kërcënuan me jetë 46 vjeçarin për 100 mijë euro, ja si e pësuan dy vlonjatët

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia parandalon përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies me pasoja për jetën. Dy te rinj nga qyteti i Vlores kane rene ne pranga te policise pasi kane kercenuar me jete nje shtetas po nga Vlora në...

Arrestim/Dy vlonjatët kërcënuan me jetë 46 vjeçarin. Ja shuma marramendëse që i kërkonin

para 11 muajve - Shekulli

Policia parandalon përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies me pasoja për jetën. Kërcënojnë me jetë në rast se nuk do paguante një shumë prej 100.000 euro, (gjobëvënie), por arrestohen nga Policia...

Kërcënuan me jetë 46 vjeçarin për 100 mijë euro, ja si e pësuan dy vlonjatët

para 11 muajve - Opozita

Policia parandalon përshkallëzimin e një rasti të gjobëvënies me pasoja për jetën. Dy te rinj nga qyteti i Vlores kane rene ne pranga te policise pasi kane kercenuar me jete nje shtetas po nga Vlora në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK