http://kariera.mk

Misteri i vdekjes së 14 vjeçarit të gjetur në lumë. E ëma: Ma vranë djalin

para 11 muajve - Indeks online

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14-vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

Vdekja e 14 vjeçarit në Shkodër, E ëma: Djalin e kanë vrarë më pas hedhur në kanal

para 11 muajve - Sot News

Pasi kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14 vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri nëna e tij Jetmira Çarkaj hedh dyshime të forta se djalin ia kanë...

Enigma e 14 vjeçarit të gjetur në lumë/ E ëma: Djalin ma vranë dhe pastaj ...

para 11 muajve - Syri

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14-vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

Enigma e 14-vjeçarit, e ëma: Djalin e kanë vrarë më pas hedhur në kanal

para 11 muajve - Opozita

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14-vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

Enigma e 14-vjeçarit, e ëma: Djalin e kanë vrarë më pas hedhur në kanal

para 11 muajve - Koha Jone

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14-vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

Misteri në Shkodër, nëna hedh dyshimet: Ma vranë djalin, e hodhën në lumë

para 11 muajve - Albeu

Vdekja e 14 vjeçarit Valentin Çarkaj nga familja e tij vijon ende të jetë një dilemë e madhe. Nëna e tij Valentina Çarkaj dyshon se djalin ja kanë mbytur pasi në qafë dhe kokë ka patur shenja dhe se një...

Vrasja. Enigma e 14-vjeçarit, E ëma: Djalin e kanë vrarë më pas hedhur në kanal

para 11 muajve - Shekulli

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14-vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

Enigma e 14 vjeçarit, E ëma: Djalin e kanë vrarë më pas hedhur në kanal

para 11 muajve - Ora news

Kanë kaluar 11 ditë nga vdekja e 14 vjeçarit Valentin Carkaj, trupi i pajetë i të cilit u gjet në kanalin e Shtodrit, fshati Hot i Ri por ende edhe sot familja e tij nuk ka përgjigjen zyrtare të akt-ekspertizës...

E gjeti të mbytur në lumë, nëna: Tim bir ma vranë, e gjeta me shenja

para 11 muajve - Gazeta Express

Vdekja e 14 vjeçarit Valentin Çarkaj nga familja e tij vijon ende të jetë një dilemë e madhe. Nëna e tij Valentina Çarkaj dyshon se djalin ja kanë mbytur pasi në qafë dhe kokë ka patur shenja dhe se një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK