http://kariera.mk

Fluks udhëtarësh në Rinas – Në 2 ditë hyjnë 13 mijë shtetas shqiptarë dhe të huaj!

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia Kufitare vijon punën për të përballuar fluksin e hyrje – daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Në një njoftim të komisariatit të Policisë Kufitare Rinas bëhet e ditur...

Fluks udhëtarësh në Rinas – Në 2 ditë hyjnë 13 mijë shtetas shqiptarë dhe të huaj

para 6 muajve - Indeks online

Policia Kufitare vijon punën për të përballuar fluksin e hyrje – daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Në një njoftim të komisariatit të Policisë Kufitare Rinas bëhet e ditur...

Frika nga azili drejt BE, Rinasi refuzon 39 udhëtarë

para 6 muajve - Sot News

Dyshimet se mund të dalin jashtë Shqipërie për të kërkuar azil drejt vendeve të BE kanë bërë të mundur që 39 shtetas të mos lejohen të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit. Po kështu gjatë këtyre ditëve janë...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas

para 6 muajve - Zeri

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas

para 6 muajve - Klan Kosova

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

Forcohen kontrollet në Rinas

para 6 muajve - Vizion Plus

Vetëm gjatë dy ditëve të fundit ne vendin tone kane hyrë nëpërmjet aeroportit të Rinasit 13 mijë  shqiptarë dhe qytetarë të huaj. Për te përballuar ngarkesën, policia ka angazhuar ne ketë pike 9 sportele...

Forcohet kontrolli në Rinas/Falsifikim dokumentesh, arrestohen 5 persona

para 6 muajve - Koha Jone

Policia Kutare vijon punën për të përballuar uksin e hyrje-daljeve të udhëtarëve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Njëkohësisht puna është përqënduar edhe në parandalimin, evidentimin dhe...

Shtohen kontrollet në Rinas, 5 në pranga për falsifikim dokumentesh

para 6 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Policia Kufitare vijon punën për të përballuar fluksin e hyrje – daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Njëkohësisht puna është përqendruar edhe në parandalimin, evidentimin...

Frika nga azili: 39 shtetasve u refuzohet udhëtimi nga Rinasi

para 6 muajve - Mapo

Plot 39 shtetasve nuk janë lejuar të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit pasi kanë pasur dyshime se do të kalonin kufirin për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së. Po kështu gjatë këtyre ditëve janë...

Shengeni “mbyll dyert”: Ndalohen në Rinas 39 shqiptarë, Gjermania “hetim” në kufi

para 6 muajve - Te Sheshi

Liria për të udhëtuar në zonën Shengen do të jetë e kufizuar për shqiptarët pas fluksit të kërkesave për azil në vendet e BE-së. Disa vende i kërkuan shtetit shqiptar që të shtonte masat kundër azilkërkuesve,...

Fluks udhëtarësh në Rinas – Në 2 ditë hyjnë 13 mijë shtetas shqiptarë dhe të huaj

para 6 muajve - 24 ore

Policia Kufitare vijon punën për të përballuar fluksin e hyrje – daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Në një njoftim të komisariatit të Policisë Kufitare Rinas bëhet e ditur...

Forcohet kontrolli në Rinas, arrestohen 5 për falsifikim dokumentesh

para 6 muajve - Shekulli

Policia Kufitare ka vijuar punën për të përballuar fluksin e hyrje-daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Gjithashtu puna është përqendruar edhe në parandalimin, evidentimin...

Shtohen masat e sigurisë në Rinas, 5 në pranga për falsifikim dokumentesh

para 6 muajve - Gazeta Tema

Vijon puna nga ana e Policisë Kufitare për të përballuar fluksin e hyrje – daljeve të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Njëkohësisht puna është përqënduar edhe në parandalimin,...

Forcohet kontrolli në Rinas/ Frika nga azili, 39 shtetasve u ndalohet udhëtimi

para 6 muajve - Opinion

Plot 39 shtetasve nuk janë lejuar të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit pasi kanë pasur dyshime se do të kalonin kufirin për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së. Po kështu gjatë këtyre ditëve janë...

Fluks udhëtarësh në Rinas – Në 2 ditë hyjnë 13 mijë shtetas shqiptarë dhe të huaj

para 6 muajve - KosovaPress

Në një njoftim të komisariatit të Policisë Kufitare Rinas bëhet e ditur se puna është përqendruar edhe në parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Vëmendje e veçantë është kushtuar edhe...

Frika nga azili, 39 shtetasve u refuzohet udhëtimi nga Rinasi

para 6 muajve - Ora news

Plot 39 shtetasve nuk janë lejuar të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit pasi kanë pasur dyshime se do të kalonin kufirin për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së. Po kështu gjatë këtyre ditëve janë...

Frika nga azili, 39 shtetasve u refuzohet të kalojnë kufirin

para 6 muajve - Ora news

Plot 39 shtetasve nuk janë lejuar të udhëtojnë nga aeroporti i Rinasit pasi kanë pasur dyshime se do të kalonin kufirin për të kërkuar azil në një nga vendet e BE-së. Po kështu gjatë këtyre ditëve janë...

Fluks hyrjesh në Rinas, 2 ditët e fundit kanë hyrë 13 mijë shtetas

para 6 muajve - Shqiptarja

Gjatë dy ditëve të fundit ka një rritje të madhe të fluksit të hyrjes për në vendin tone nga aeroporti i Rinasit, ku numri arrin deri në 13 mijë shtetas shqiptarë dhe të huaj. Gjatë muajit Gusht kanë hyrë...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas: 13 mijë persona hynë për dy ditë

para 6 muajve - Syri

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje - dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

39 personave iu refuzua dalja nga Shqipëria, 5 të tjerë përfunduan në pranga gjatë muajit gusht

para 6 muajve - Gazeta Express

Komisariati Policisë Kufitare Rinas ka bërë bilancin per muajin gusht në lidhje me fluksin e shqiptarëve dhe shtetasve të huajë qe kanë hyrë dhe kanë dalë nga vendi ynë gjatë muajit gusht. Puna e uniformave...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas

para 6 muajve - Arbresh

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

Fluks udhëtarësh në Rinas, arrestohen 5 shtetas për falsifikim dokumentash

para 6 muajve - Blitz

Policisë Kufitare e Rinasit po përballet me një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet këtij. Gjithashtu policia kufitare po punon për bllokimin e shtetasve që synojnë...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas

para 6 muajve - Bota Press

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

Fluks i madh udhëtarësh në Rinas: 13 mijë persona hynë për dy ditë

para 6 muajve - Periskopi

Policisë Kufitare e Rinasit po përballon këto ditë gushti, një fluks tejet të madh në hyrje – dalje të shtetasve që qarkullojnë nëpërmjet aeroportit të Rinasit. Krahas goditjes së paligjshmërisë, po punohet...

Rinas, policia bën bilancin: 39 personave iu refuzua dalja nga Shqipëria, 5 të tjerë u arrestuan për fallsifikim…

para 6 muajve - AlbPress

Si rezultat i forcimit të masave në kontrollin e respektimit të rregullave për lëvizjen e lirë të qytetarëve shqiptarë në zonën Shengen, policia kufitare në Rinas ka ndaluar 5 shtetas me dokumente të fallsifikuara...

Rinas, policia bën bilancin: 39 personave iu refuzua dalja nga Shqipëria, 5 të tjerë u arrestuan për fallsifikim…

para 6 muajve - Te Sheshi

Si rezultat i forcimit të masave në kontrollin e respektimit të rregullave për lëvizjen e lirë të qytetarëve shqiptarë në zonën Shengen, policia kufitare në Rinas ka ndaluar 5 shtetas me dokumente të fallsifikuara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK