http://kariera.mk

Sherr në Dhërmi, elbasanlliu rrihet me grushta në hotel, në kërkim autorët

para 11 muajve - BalkanWeb

VLORE – Një grindje mes disa personave ka ndodhur një ditë më parë një hotel në Dhërmi ku persona ende të pa identifikuar kanë goditur një të ri. Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin...

Dhërmi/ Sherr në hotel, rrihet i riu nga Elbasani, në kërkim autorët

para 11 muajve - Sot News

Disa persona në një hotel në Dhërmi janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ku persona ende të paidentifikuar kanë goditur një të ri. Ngjarja ka ndoshur ditën e djeshme ku sipas policisë së Vlorës, ata kanë...

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

para 11 muajve - Indeks online

Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotel në Dhërmi. Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues...

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

para 11 muajve - Albeu

Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotel në Dhërmi . Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues...

Sherr në Dhërmi, qëllohet me grushte një i ri nga Elbasani

para 11 muajve - Shekulli

Një sherr ka ndodhur një natë më parë në Dhërmi. Persona ende të paidentifikuar kanë goditur një person. Policia e Vlorës ka sqaruar se është goditur me grushte shtetasi me inicialet S.K, 29 vjeç, banues...

Plasin grushtat në Dhërmi... e pëson keq i riu nga Elbasani

para 11 muajve - Gazeta Express

Një sherr që ka përfshirë disa persona ka ndodhur pranë një hoteli në Dhërmi. Për motive ende të pazbardhura, një grup djemsh të paidentifikuar kanë nisur një sherr duke u zënë me grushta. “Objektivi”...

Plasin grushtat në Dhërmi… e pëson keq i riu nga Elbasani

para 11 muajve - Opozita

Një sherr që ka përfshirë disa persona ka ndodhur pranë një hoteli në Dhërmi. Për motive ende të pazbardhura, një grup djemsh të paidentifikuar kanë nisur një sherr duke u zënë me grushta. “Objektivi”...

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

para 11 muajve - Infokusi

Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotel në Dhërmi. Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues...

Dhërmi, sherr në hotel, qëllohet me grushte i riu nga Elbasani

para 11 muajve - Opozita

Një sherr ka ndodhur një ditë më parë një hotel në Dhërmi ku persona ende të pa identifikuar kanë goditur një të ri. Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues...

Sherr në një hotel në Dhërmi, dhunohet një i ri

para 11 muajve - Sovrani

Disa persona të paidentifikuar akoma kanë goditur një të ri gjatë një sherri ditën e djeshme në një hotel në Dhërmi. Sipas policisë së Vlorës, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues...

Plasin grushtat në Dhërmi… e pëson keq i riu nga Elbasani

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një sherr që ka përfshirë disa persona ka ndodhur pranë një hoteli në Dhërmi. Për motive ende të pazbardhura, një grup djemsh të paidentifikuar kanë nisur një sherr duke u zënë me grushta. “Objektivi”...

Plasin grushtat në Dhërmi... e pëson keq i riu nga Elbasani

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një sherr që ka përfshirë disa persona ka ndodhur pranë një hoteli në Dhërmi. Për motive ende të pazbardhura, një grup djemsh të paidentifikuar kanë nisur një sherr duke u zënë me grushta. “Objektivi”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK