http://kariera.mk

Shpërdoroi detyrën, procedohet Përgjegjësi i Pyjeve në Ersekë

para 11 muajve - Sot News

Një Përgjegjës i Agjensisë Pyjore në Ersekë po procedohet nga policia e Korçës. Procedimi ka filluar  për 57- vjeçarin E.P, banues në Ersekë, pasi ka përpiluar dy leje shfrytëzimi për lëndë drusore për...

Ersekë, procedim penal për përgjegjësin e Agjensisë së Pyjeve

para 11 muajve - Top Channel

Policia e Korçës ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë ndaj shtetasit: E.P., 57 vjeç, banues në Ersekë, me detyrë përgjegjës i Agjensisë së Pyjeve pranë Bashkisë Ersekë. Procedimi ndaj tij filloi...

Arrestohet specialisti i pyjeve dhe punëtori i Shëbimit Pyjor në Ersekë, lejuan 'skandalin' me pemët

para 11 muajve - Gazeta Express

Ndalohen dy shtetas dhe procedohen penalisht në gjendje të lirë, dy të tjerë për veprat penale "Shpërdorimi i detyrës" dhe "Prerja e paligjshme e pyjeve". Policia e Korces njofton se konkretisht ndalohet...

Arrestohet specialisti i pyjeve dhe punëtori i Shërbimit Pyjor në Ersekë, dëmtuan pemët

para 11 muajve - Shekulli

Ndalohen dy shtetas dhe procedohen penalisht në gjendje të lirë, dy të tjerë për veprat penale “Shpërdorimi i detyrës” dhe “Prerja e paligjshme e pyjeve”. Policia e Korces njofton se konkretisht ndalohet...

Korçë, prisnin pyjet, arrestohen dy zyrtarë, procedohen dy të tjerë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një specialist pyjesh në agjencinë e Shërbimit Pyjor të Ersekës dhe një punëtor i kësaj agjencie, janë arrestuar me akuzën e shpërdorimit të detyrës. Në pranga kanë përfunduar Fatjon Kasko, 34 vjeç, banues...

Korçë, shpërdoroi detyrën procedohet Përgjegjësi i Pyjeve

para 11 muajve - Shqiptarja

Policia e Korçës ka filluar procedimin në gjendje të lirë një Përgjegjës të Agjencisë Pyjore në Erksekë. Procedimi ka filluar  për 57- vjeçarin E.P, banues në Ersekë, pasi ka përpiluar dy leje shfrytëzimi...

Shkeli ligjin e moratoriumit, nis procedimi penal për kreun e Agjensisë të Pyjeve në Korçë

para 11 muajve - Gazeta Express

Procedohet penalisht për "Shpërdorim detyre" përgjegjësi i Agjensisë të Pyjeve. Specialistët e Seksionit për Krimin Ekonomik-Financiar, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë,  filluan procedimin penal...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK