http://kariera.mk

Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të 21 të lojërave

para 11 muajve - Top Channel

Ndërtimi i këndeve të lojrave dhe hapësirave çlodhëse në Tiranë është vlerësuar edhe nga përfaqësitë diplomatike në vendin tonë, një prej të cilave ka dhuruar module lojëra për këndin te sheshi “Bajram...

Ambasada çeke dhuron module lojërash për këndin e fëmijëve në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Express

Projekti i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë. Ambasada...

Ndërtimi i këndit të 21 të lojërave në Tiranë

para 11 muajve - ABC News

Ka nisur të ndërtohet këndi  i 21-të i lojrave në Tiranë. Nismës së Bashkisë  për të krijuar hapësira të tilla në të gjitha lagjet e kryeqytetit i është bashkuar edhe ambasada ceke. Projekti i Bashkisë...

Bashkia e ambasada çeke bashkë për këndin e lojrave tek “Bajram Curri”

para 11 muajve - Ora news

Ambasada çeke në Shqipëri i është bashkuar nismës së Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të 21 të lojërave. Teksa inspektoi fillimin e punimeve, në sheshin ” Bajram Curri” njësia nr 7, kryetari...

Kënd lojërash tek “Bajram Curri”

para 11 muajve - Vizion Plus

Projekti i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë. Ambasada e Çekisë iu...

FOTOT/ Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë për ndërtimin e këndit të 21 të lojërave në Tiranë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

Bashkia e Tiranës dhe Ambasada Çeke bashkë për…

para 11 muajve - Opozita

Ndërtimi i këndeve të lojrave dhe hapësirave çlodhëse në Tiranë është vlerësuar edhe nga përfaqësitë diplomatike në vendin tonë, një prej të cilave ka dhuruar module lojëra për këndin te sheshi “Bajram...

Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës, Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje

para 11 muajve - Zhurnal

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

Ndërtimi i këndeve të lojrave, Ambasada çeke mbështet nismën e Bashkisë së Tiranës

para 11 muajve - Te Sheshi

Ambasada çeke në Tiranë ka mbështetur nismën e bashkisë së këtij qyteti për ndërtimin e këndeve të lojrave dhe hapësirave çlodhëse në çdo lagje. Mësohet se kjo ambasadë ka dhuruar module të ndryshme lojërash...

Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë, Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje

para 11 muajve - BalkanWeb

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje, punojmë çdo ditë për ta bërë Tiranën më të mirë

para 11 muajve - Mapo

Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të 21 të lojërave Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje...

Ambasada çeke i bashkohet Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e këndit të lojërave

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Veliaj: “Kënde lojërash në çdo lagje, punojmë çdo ditë për ta bërë Tiranën më të mirë” Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës...

Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje, punojmë çdo ditë për ta bërë Tiranën më të mirë

para 11 muajve - Albeu

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

Ambasada çeke mbështet nismën e Bashkisë për ndërtimin e këndit të 21 të lojërave

para 11 muajve - Koha Jone

Ndërtimi i këndeve të lojrave dhe hapësirave çlodhëse në Tiranë është vlerësuar edhe nga përfaqësitë diplomatike në vendin tonë, një prej të cilave ka dhuruar module lojëra për këndin te sheshi “Bajram...

Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje, punojmë për ta bërë Tiranën më të mirë

para 11 muajve - NOA

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

Ambasada çeke i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës, Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje

para 11 muajve - Sot News

Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka gjetur përkrahjen edhe të përfaqësive diplomatike të akredituara në vendin tonë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK