http://kariera.mk

Greqia ua heq nënshtetësinë zyrtarëve shqiptarë që s’u shërbejnë interesave greke

para 6 muajve - Portalb

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

“Lista e zezë” nga Athina, reagon Aleksandër Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 6 muajve - Shekulli

Pas shkrimit të gazetës greke “Proto Thema”, ku thuhej se Aleksandër Çipa renditej mes disa banorëve të Himarës, të cilëve pritet t’u hiqet shtetësia greke, ka ardhur reagimi i gazetarit. Nëpërmjet një...

Hakmarrja e Greqisë, i heq nënshtetësinë minoritarëve

para 6 muajve - Top Channel

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

Çipa: Nuk kam pasur kurrë nënshtetësi greke

para 6 muajve - Top Channel

“Nuk kam pasur, nuk kam dhe besoj nuk do të kem nënshtetësi tjetër veç asaj shqiptare”. Me këto fjalë gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar ndaj lajmit se qeveria greke i ka hequr atij nënshtetësinë helene,...

Greqia ua heq nënshtetësinë zyrtarëve shqiptarë që s’u shërbejnë interesave greke

para 6 muajve - Illyria

Athinë, 13 gusht 2017 – Ministri i Brendshëm i Greqisë, Panos Skurletis, e ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë...

Çipa: Nuk kam pasur kurrë nënshtetësi greke

para 6 muajve - Mapo

“Nuk kam pasur, nuk kam dhe besoj nuk do të kem nënshtetësi tjetër veç asaj shqiptare”. Me këto fjalë gazetari Aleksandër Çipa ka reaguar ndaj lajmit se qeveria greke i ka hequr atij nënshtetësinë helene,...

Greqia ua heq nënshtetësinë zyrtarëve shqiptarë që s’u shërbejnë interesave greke

para 6 muajve - Koha.net

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

Hakmarrja e Greqisë, i heq nënshtetësinë minoritarëve

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

Athina u heq nënshtetësinë greke himariotëve: Nuk ndihmuat në greqizmin e shqiptarëve

para 6 muajve - Sot News

Athina ka pasur si mision greqizmin e shqiptarëve në Jug të Shqipërisë, por nuk ia ka dalë dot. Kjo gjë është konfirmuar nga mediat greke, të cilat raportojnë se Athina ka nisur një fushatë spastrimesh...

Greqia ua heq nënshtetësinë zyrtarëve shqiptarë që s’u shërbejnë interesave greke

para 6 muajve - Sovrani

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

Lista e emrave/ Pse Greqia u hoqi nënshtetësinë disa himariotëve

para 6 muajve - Opozita

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim (te cilin e lexoni KETU ) ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj,...

Greqia ua heq nënshtetësinë zyrtarëve shqiptarë

para 6 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i Brendshëm grek, Panos Skurletis ka firmosur shkresën e dytë brenda pak muajsh për heqjen e nënshtetësisë për disa prej zyrtarëve të Partisë Socialiste në Bashkinë e Himarës. Burime pranë kësaj...

Lajmi për nënshtetësi greke, reagon Aleksandër Çipa: Kam vetëm nënshtetësi shqiptare

para 6 muajve - BalkanWeb

Analisti i njohur Aleksandër Çipa reagon në Facebook për lajmin e publikuar në një media të Greqisë se ai ka nënshtetësi greke. Çipa shkruan se nuk ka patur asnjëherë nënshtetësi tjetër, përveç asaj shqiptare....

Aleksandër Çipa hedh poshtë shkrimin e gazetës greke për nënshtetsinë

para 6 muajve - Koha Jone

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Mediat e bënë 'grek', reagon Kreu i Unionit të Gazetarëve: Mediokra...

para 6 muajve - Gazeta Express

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke "Proto Thema", ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

“Lista e zezë”/ Aleksandër Çipa reagon: S’kam patur kurrë shtetësi greke

para 6 muajve - Opinion

Gazetari dhe analisti i njohur Aleksandër Çipa ka reaguar pas lajmit në mediat greke dhe ribotuar ne median vendase se Greqia po tenton ti heqë shtetësinë. Ai thotë se nuk ka mbajtur kurrë shtetësi greke,...

Lista e zezë e Athinës, reagon Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 6 muajve - Mapo

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

“Lista e zezë” e Greqisë, Çipa: Nuk kam pasur dhe s’do kem nënshtetësi tjetër veç asaj shqiptare

para 6 muajve - NOA

Gazetari i njohur shqiptar dhe njëkohësisht kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, reagon pas shkrimit të publikuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës do t’u hiqet...

Greqia i’a merrë shtetësinë disa himariotëve, sepse nuk kanë punuar për greqizimin e jugut të Shqipërisë

para 6 muajve - Ina

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Lista e zezë e Athinës, gazetari Çipa: S'kam pasur shtetësi greke

para 6 muajve - Shqiptarja

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema” ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Greqia harton listen e zezë: Ja himariotët që do u hiqet shtetësia greke, mes tyre një gazetar i njohur

para 6 muajve - Opinion

Gazeta greke “ProtoThema” shkruan se qeveria greke ka ndërmarrë një nismë që do t’iu heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet e Tiranës kundër minoritetit...

Athina, “listë të zezë” për himariotët që do u hiqet shtetësia greke

para 6 muajve - Gazeta Tema

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Skandali/ Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Zbulohen arsyet (Emrat)

para 6 muajve - BalkanWeb

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Punuan kundër minoritetit helen, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve

para 6 muajve - NOA

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve, zbulohet lista e emrave

para 6 muajve - Sot News

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim (te cilin e lexoni KETU ) ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj,...

Grekët i vunë emrin në “Listën e Zezë”, reagon Aleksandër Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 6 muajve - Opozita

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema” ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Lista “e zezë”/ Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve (emrat)

para 6 muajve - Shekulli

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Emrat, Greqia u heq nënshtetësinë disa himarjotëve

para 6 muajve - Albeu

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Gazeta greke: Lista e banorëve himariotë që do u hiqet shtetësia

para 6 muajve - Shqiptarja

Greqia pritet t'u heqë shtetësinë disa banorëve nga Himara, me argumentin se kanë punuar kundër minoritetit grek dhe bashkëvepruar me Tiranën zyrtare. Është e përditshmja greke “Proto Thema” e cila në...

Greqia i’a merrë shtetësinë disa himariotëve, sepse nuk kanë punuar për greqizimin e jugut të Shqipërisë

para 6 muajve - Lajm

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

‘Nuk keni punuar për greqizmin e Shqipërisë’, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Emrat

para 6 muajve - Syri

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Aleksandër Çipa dhe Kokëdhima në listën e zezë të Greqisë /Ja SKANDALI

para 6 muajve - Gazeta Express

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Lista e zezë e Athinës, reagon Çipa: S’kam pasur shtetësi greke

para 6 muajve - Arbresh

Gazetari Aleksandër Çipa, njëherazi kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të botuar nga gazeta greke “Proto Thema”, ku shkruhej se disa banorëve të Himarës, përfshirë edhe...

Aleksandër Çipa reagon pas shkrimit në gazetën e Athinës: s´kam pasur kurrë nënshtetësi greke

para 6 muajve - Te Sheshi

Gazetari Aleksandër Çipa, i cili kryeson Unionin e Gazetarëve Shqiptarë (UGSH) ka reaguar pas shkrimit të gazetës greke “Proto Thema”, ku thuhej se ai renditej mes disa banorëve të Himarës, të cilëve pritet...

‘Nuk keni punuar për greqizmin e Shqipërisë’, Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve. Emrat

para 6 muajve - Opozita

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Greqia u heq nënshtetësinë disa himariotëve (emrat)

para 6 muajve - Gazeta Max

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim, ku flet për një nismë të qeverisë greke e cila pritet t’i heqë nënshtetësinë greke shumë himariotëve të cilët sipas saj, “punojnë ngushtë me autoritetet...

Kryetar i shoqatës së gazetareve në Shqipëri në ‘listën e zezë’ të Greqisë

para 6 muajve - Insajderi

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

Lista “e zezë” e himariotëve që do u hiqet shtetësia greke

para 6 muajve - Respublica

Gazeta greke “Proto Thema” publikoi të shtunën një shkrim ku bën fjalë për një nismë të qeverisë greke për t’i hequr nënshtetësinë greke shumë himariotëve apo banorëve të bregut, të cilët punojnë ngushtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK