http://kariera.mk

Ja në cilin plazh të jugut po i kalojnë pushimet zyrtarët e PD-së dhe LSI-së

para 11 muajve - Zhurnal

Sokol Dervishaj, ministër i Transporteve nga radhët e LSI-së, është parë fundjavën e kaluar në plazhet e Dhërmiut. Edhe ai, si shumë kolegë të tij, ka zgjedhur Jugun e Shqipërisë për plazh. Siç e shikoni...

Ja plazhet e Jugut ku po kalojnë pushimet zyrtarët e PD-së dhe LSI-së

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Sokol Dervishaj, ministër i Transporteve nga radhët e LSI-së, është parë fundjavën e kaluar në plazhet e Dhërmiut. Edhe ai, si shumë kolegë të tij, ka zgjedhur Jugun e Shqipërisë për plazh....

FOTOT/ Ja në cilin plazh të jugut po i kalojnë pushimet zyrtarët e PD-së dhe LSI-së

para 11 muajve - BalkanWeb

Sokol Dervishaj, ministër i Transporteve nga radhët e LSI-së, është parë fundjavën e kaluar në plazhet e Dhërmiut. Edhe ai, si shumë kolegë të tij, ka zgjedhur Jugun e Shqipërisë për plazh. Siç e shikoni...

Zyrtarët e PD-së dhe LSI-së plazh në Dhërmi me familjarët

para 11 muajve - Indeks online

Zyrtaret e PD dhe LSI i jane drejtuar detit te Jugut. Koordinatori i PD, Dritan Shano eshte fotografuar nga paparazi i Panorama ne Dhermi teksa po shijon per disa ore rrezet e diellit. Te njejtin destinacion,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK