http://kariera.mk

Aksidenti/ Deputeti Aqif Rakipi kërkoi të shkonte në varrim, ja çfarë i thanë të afërmit e viktimës

para 11 muajve - Opinion

“Panorama” mëson se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait Sorrës. Ai...

Aqif Rakipi flet për aksidentin: Jam tej mase i hidhëruar për atë që ndodhi, fatkeqësisht nuk munda ta evitoj

para 11 muajve - Gazeta Tema

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës  shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që  sipas tij i preu...

Aksidentoi për vdekje tregtarin, Rakipi: Ja pse e gdhiva në Durrës

para 11 muajve - Albeu

Pas aksidentit me pasojë vdekjen ka reaguar Aqif Rakipi . Deputeti I PDIU në qarkun e Elbasanit ka treguar për natën e ngjarjes, ndërsa hedh poshtë zërat se ka qenë i alkoolizuar. “Fatkeqësisht nuk kam...

Familjarët e viktimës: Deputeti na çoi fjalë për të ardhur në varrim, por….

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i viktimës nga aksidenti, Sait Sorra....

Rrëfehet deputeti Rakipi: Ja pse isha në Durrës, dhe çfarë nxorri testi i alkoolit

para 11 muajve - Syri

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës  shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që  sipas tij i preu...

Aksidenti për vdekje, deputeti Rakipi u përgjigjet akuzave: Pse e gdhiva tërë natën në Durrës dhe çfarë nxori testi alkoolit

para 11 muajve - BalkanWeb

ELBASAN – Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës  shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që  sipas...

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Top Channel

Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër. Në aksidentin e parë ka humbur jetën një 11-vjeçare...

Përplasi për vdekje kalimtarit, deputeti kërkoi të shkonte në varrim

para 11 muajve - Albeu

Deputeti Aqif Rakipi pas aksidentit të rëndë të ndodhur ditën e djeshme në aksin Tiranë-Durrës, ka dashur që të marrë pjesë në varrimin e 53-vjeçarit që mbeti i vdekur nga përplasja me makinën e tij. Aqif...

Aksidenti, deputeti Rakipi: Pse e gdhiva natën në Durrës dhe çfarë nxori testi alkoolit

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që sipas tij i preu rrugën...

Vëllai i viktimës: Deputeti Rakipi kërkoi të vinte në varrim, ja çfarë i thamë

para 11 muajve - BalkanWeb

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait Sorrës për “Panorama”. Ai thotë...

Aksidenti tragjik/ Aqif Rakipi zbardh të ‘vërtetën’ e ngjarjes

para 11 muajve - Opinion

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës  shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që  sipas tij i preu...

Aksidenti për vdekje, deputeti Rakipi zbulon: Pse e gdhiva tërë natën në Durrës dhe çfarë nxori testi alkoolit

para 11 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës  shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që  sipas tij i preu...

"Viktima kaloi në fraksion sekondi, nuk munda dot ta shmangia", deputeti rrëfen momentin e tmershëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës shpreh keqardhjen për 53 vjeçarin qe dje nderroi jete ne vend. “E them me sinqeritetin më të...

Zemërim dhe polemika për vdekjen në autostradë

para 11 muajve - RTSH

Familjarët e 54 vjeçarit Seit Sorra, tregëtarit që u aksidentua për vdekje mëngjesin e të shtunës, kundërshtojnë vendimin që prokuroria mori për t’a hetuar në gjendje të lirë autorin e ngjarjes, deputetin...

Flet vëllai i 53-vjeçarit që u përplas për vdekje nga Aqif Rakipi: Deputeti kërkoi të vinte në varrim, ja çfarë ndodhi

para 11 muajve - Opinion

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konrmon vëllai i Sait Sorrës. Sipas “Panorama” familjarët...

Aksidenti tragjik/ Deputeti Rakipi kërkoi të shkonte në varrimin e viktimës që shtypi me makinë

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit qe shkaktoi mengjesin e djeshem per te shkuar në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait...

Deputeti Rakipi kërkoi të shkonte në varrim, vëllai i viktimës: Ja çfarë ndodhi

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti i PDIU-­së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait Sorrës për ”Panorama”. Ai thotë...

Aksident në Lezhë, Elbasan dhe Vlorë

para 11 muajve - ABC News

Dy te vdekur u regjistruan mengjesin e sotem nga aksidentet ne Lezhe dhe ne Elbasan. Por kater persona te tjere kane mbetur te gjymtuar perfshirë ketu dhe dy te demtuarit ne aksidentin e Vlores. Çanta...

Dy aksidente fatale në një ditë, humb jetën një fëmijë 11 vjeçar dhe një polic

para 11 muajve - InfoShqip

Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër ka humbur jetën një fëmijë, një vajzë 11 vjeçe dhe janë plagosur tre të tjerët që ndodheshin në të...

Aksidenti tragjik/ Deputeti Rakipi kërkoi të shkonte në varrim, vëllai i viktimës: Ja çfarë ndodhi

para 11 muajve - Shekulli

deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait Sorrës. Ai thotë se familjarët...

Deputeti Rakipi kërkoi të shkojë në varrimin e viktimës, ja si reagoi familja Sorra

para 11 muajve - Syri

Deputeti i PDIU-­së, Aqif Rakipi ka tentuar që të negociojë me familjen e viktimës së aksidentit që të shkojë në ceremoninë e varrimit. Këtë gjë e konfirmon vëllai i Sait Sorrës për Panorama. Ai thotë...

PD vazhdon akuzat për Rakipin: Ai fshihte diçka në mjet

para 11 muajve - 24 ore

Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të dëshmive të dy kushërijnve të Seit Sorrës, i cili u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi. PD thotë se veprimi i Rakipit për të mos ndaluar pas aksidentit...

PD nuk i ndahet Aqif Rakipit

para 11 muajve - ABC News

Partia Demokratike reagoi pasi ka parë dëshminë e të afërmve të Seit Sorrës që u aksidentua për vdekje nga deputeti, Aqif Rakipi. Ata kanë thanë se deputeti në vend të ndihmonte, rriti shpejtësinë, sikur...

Rrëfehet deputeti Rakipi: Ja pse isha në Durrës, dhe çfarë nxorri testi i alkoolit

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës shpreh keqardhjen e jashtëzakonshme për humbjen e jetës të një njeriu që sipas tij i preu...

Aqif Rakipi pas aksidentit: Ja çfarë tregoi testi alkolit, nuk i fshihem të vërtetës dhe kërkoj zbardhjen e ngjarjes

para 11 muajve - Blitz

Pas aksidentit fatal të deputetit Aqif Rakipi ku humbi jetën një 53 vjeçar, ai ka dhënë një deklaratë për News 24 dhe Ballkanweb. Ai ka shprehur keqardhjen e tij duke treguar se i vjen shumë keq për atë...

Deputeti Rakipi flet pas aksidentit: E vetmja keqardhje, për jetën e humbur. U përpoqa të manovroj por…

para 11 muajve - BalkanWeb

Deputeti Aqif Rakipi, i cili mëngjesin e djeshëm aksidentoi për vdekje një 54-vjeçar ka folur për herë të parë pas ngjarjes. Në një prononcim për Tirana Post Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje...

Aksidenti tragjik, flet deputeti Rakipi: E vetmja keqardhje, për jetën e humbur

para 11 muajve - NOA

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka reaguar për herë të parë pas aksidentit të ndodhur një ditë më parë ku humbi jetën një person. Në një prononcim për Tirana Post, Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe...

Rakipi: Makina u dëmtua kur po manovroja, nuk isha i pirë

para 11 muajve - Mapo

Një ditë pas aksidentit ku humbi jetën 54 vjeçari, deputeti Aqif Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike që i bëjnë. “E vetmja...

Reagon Rakipi: Makina u dëmtua kur po reagoja, nuk isha i pirë

para 11 muajve - Mapo

Një ditë pas aksidentit ku humbi jetën 54 vjeçari, deputeti Aqif Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike që i bëjnë. “E vetmja...

Përplasja për vdekja nga Aqif Rakipi, PD: Hetim të plotë të ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Aqif Rakipi Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me aksidentin ku mbeti i vrarë të Seit Sorra nga deputeti Aqif Rakipi. Në një deklaratë për mediat, selia blu ka ngritur disa pikëpyetje për lirimin...

Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, reagon deputeti: S?më shqetëson?

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi u përfshi në një aksident të rëndë ku humbi jetën një tregtar 53-vjeçar. Vetëm pak orë pas ngjarjes së rëndë ai u la I lirë nga Prokuroria...

Aksidenti tragjik/ Aqif Rakipi zbulon arsyen pse u largua nga vendngjarja

para 11 muajve - Opinion

Aqif Rakipi, deputeti i PDIU-së që ishte autori i një aksidenti fatal ku humbi jetën një person thotë se nuk shqetësohet nga akuzat politike. Nuk dua fare t’i komentoj tani këto, jam i hidhëruar për atë...

PD akuzon: Çfarë po fshihte në makinë Aqif Rakipi?

para 11 muajve - Mapo

Partia Demokratike doli me një deklaratë për mediat në lidhje me aksidentin ku u përfshi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi dhe mbeti i vdekur një kalimtar. Duke iu referuar dëshmisë së kushërinjve të viktimës,...

Aksidenti tragjik, reagon Aqif Rakipi: Pse u largova nga vendngjarja

para 11 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi që ishte autori i një aksidenti fatal ku humbi jetën një person është shprehur se nuk shqetësohet nga akuzat politike. ‘Nuk dua fare t’i komentoj tani këto, jam i hidhëruar...

"Saiti ishte njeri, jo kafshë. Pse u lirua deputeti?", fjalët prekëse të vëllait të tregtarit që u shtyp nga makina

para 11 muajve - Gazeta Express

Ngjarjen që ka ndodhur me njeriun e tyre të afërt dhe me personin që shkaktoi aksidentin fatal të tij, vëllai e babai i Sait Sorrës e kanë mësuar vetëm nga mediat. Ata thonë se deri pasi kanë tërhequr...

PD 4 pyetje për aksidentin, çfarë fshihte në makinë Aqif Rakipi?

para 11 muajve - Shqiptarja

Partia Demokratike iu rikthye sërish sot akuzave në adresë të deputetit të PDIU, Aqif Rakipi pas aksidentit që i mori jetën një kalimtari dje në autostradën Tiranë-Durrës. Përmes një njoftimi të shpërndarë...

Aksidenti, reagon ashpër PD: Rakipi fshihte diçka në mjet. Policia shpalli fajtor viktimën

para 11 muajve - Opinion

Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të dëshmive të dy kushërijnve të Sait Sorrës, i cili u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi. PD thotë se veprimi i Rakipit për të mos ndaluar pas aksidentit...

Aksidenti i deputetit të PDIU, reagon ashpër PD: Çfarë fshihte në makinë miku i Ramës dhe kush po e mbron?

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Partia Demokratike ka reaguar sërish sot në lidhje me aksidentin e rëndë të deputetit të PDIU, Aqif Rakipi që i mori jetën një 54-vjeçari. Për PD-në dëshmia e të afërmve të viktimës tregon se kemi...

Deputeti i PDIU flet për herë të parë pas aksidentit me vdekje. Ja çfarë thotë

para 11 muajve - Syri

Deputeti Aqif Rakipi ka folur sot mbi aksidentin ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike...

Aksidentet, përgjaket e diela

para 11 muajve - Vizion Plus

Dy viktima dhe 5 te plagosur është bilanci i aksidenteve mëngjesin e kësaj te diele. Ne Elbasan ne aksin rrugor Cërrik-Paper dalja nga rruga e nje automjeti i mori jetën nje vajze 11 vjeçare nga Korça,...

PD ngre 4 pyetje për aksidentin: Çfarë po fshihte deputeti mik i Ramës?

para 11 muajve - Ora news

Partia Demokratike i bën sërish sot thirrje prokurorisë për hetim të plotë të rrethanave dhe përgjegjësi të plotë para ligjit për deputetin Aqif Rakipi i cili dje aksidentoi me vdekje një kalimtar. Duke...

Aksidenti i Aqif Rakipit, PD: Çfarë fshihte në makinë miku i Ramës?

para 11 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike ka reaguar edhe njëherë në lidhje me aksidentin e rëndë të deputetit të PDIU, Aqif Rakipi që i mori jetën një 54-vjeçari. Sipas PD-së, dëshmia e të afërmve të viktimës tregon se kemi...

AKSIDENTI I DEPUTETIT TË PDIU, PD: RAKIPI FSHIHTE DIÇKA NË MJET, KUSH PO E MBRON

para 11 muajve - NOA

Partia Demokratike ka reaguar pas publikimit të dëshmive të dy kushërinjve të Sait Sorrës, i cili u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi. PD ka bërë thirrje sot sërish për hetim të plotë të rrethanave...

PD: Dëshmia e kushërinjve, përgjegjës kush favorizon deputetin mik të Ramës

para 11 muajve - Koha Jone

Partia Demokratike ka bërë thirrje sot sërish për hetim të plotë të rrethanave të aksidentit fatal të shkaktuar nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi dje në autostradë dhe kërkoi përgjegjësi të plotë para ligjit...

Aqif Rakipi flet pas aksidentit: Dhimbje për jetën e humbur, s'shqetësohem për akuzat e ulëta politike

para 11 muajve - Sot News

Deputeti Aqif Rakipi, një ditë pas aksidentit ku humbi jetën 54 vjeçari, thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike që i bëjnë. “E vetmja...

Flet deputeti që shkaktoi vdekjen e këmbësorit në aksident, ja çfarë thotë

para 11 muajve - InfoShqip

Deputeti Aqif Rakipi ka folur sot mbi aksidentin ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike...

Deputeti Rakipi flet pas aksidentit: S’kam qenë me shpejtësi

para 11 muajve - Ora news

Një ditë pas aksidentit ku humbi jetën 54 vjeçari, deputeti Aqif Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike që i bëjnë. “E vetmja...

‘Viktima kaloi në fraksion sekondi, nuk munda dot ta shmangia’, deputeti rrëfen momentin e tmershëm

para 11 muajve - Arbresh

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës shpreh keqardhjen për 53 vjeçarin qe dje nderroi jete ne vend. “E them me sinqeritetin më të...

Aksidenti i Aqif Rakipit, PD: Çfarë fshihte në makinë miku i Ramës dhe kush po e mbron?

para 11 muajve - Shekulli

Partia Demokratike ka reaguar edhe njëherë në lidhje me aksidentin e rëndë të deputetit të PDIU, Aqif Rakipi që i mori jetën një 54-vjeçari. Sipas PD-së, dëshmia e të afërmve të viktimës tregon se kemi...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin Aqif Rakipi: Tentova të manovroj

para 11 muajve - Shqiptarja

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka folur për herë të parë mbi aksidentin e një ditë më parë ku ai përplasi me automjetin e tij tip "Benz" një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Ai thotë se e vetmja keqardhje...

PD: Aqif Rakipi nuk ndaloi fare në vendin e ngjarjes

para 11 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike vijon akuzat në adresë të deputetit Aqif Rakipi. Në një deklaratë për mediat, thuhet se kushërinjtë e viktimës, dëshmitarë okularë, rrëfejnë së deputeti, sapo ka përplasur për vdekje...

“Viktima kaloi në fraksion sekondi, nuk munda dot ta shmangia”, deputeti rrëfen momentin e tmershëm

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, autori i aksidenti fatal ku humbi jetën një person në autostradën Tiranë-Durrës shpreh keqardhjen për 53 vjeçarin qe dje nderroi jete ne vend. “E them me sinqeritetin më të...

Aksidenti i deputetit të PDIU, reagon ashpër PD: Ja kush po e mbron

para 11 muajve - Sot News

Partia Demokratike ka reaguar sërish sot në lidhje me aksidentin e rëndë të deputetit të PDIU, Aqif Rakipi që i mori jetën një 54-vjeçari. Për PD-në dëshmia e të afërmve të viktimës tregon se kemi të bëjmë...

Aksidenti nga deputeti Rakipi, reagon PD: Dëshmia e kushurinjve të viktimës tronditëse, përgjegjës cilido që po favorizon mikun e Ramës

para 11 muajve - Syri

Partia Demokratike ka bërë thirrje sot sërish për hetim të plotë të rrethanave të aksidentit fatal të shkaktuar nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi dje në autostradë dhe përgjegjësi të plotë para ligjit për...

"Çfarë po fsheh deputeti, miku i Ramës që shtypi qytetarin?" PD ngre DYSHIME sërish për aksidentin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

PD ka reaguar sërish sot në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur dje, ku deputeti i PDIU-së shtypi me makinë një shtetas. " Deshmia e kusherinjve te Seit Sorrës, viktimes se aksidentit, eshte tronditese...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PD: Dëshmia e kushurinjve të viktimës tronditëse, përgjegjës cilido që po favorizon mikun e Ramës

para 11 muajve - Syri

Deklarate e Partise Demoratike Deshmia e kusherinjve te Seit Sorrës, viktimes se aksidentit, eshte tronditese dhe tregon se kemi te bejme me nje ngjarje kriminale. Kusherinjte e viktimes, deshmitare okulare,...

Flet vëllai i viktimës: Saiti ishte njeri, jo kafshë. Pse u lirua deputeti?

para 11 muajve - Mapo

Të afërmit e Sait Sorrës e kanë mësuar nga mediet vdekjen e tij nga aksidentimi  i Aqif Rakipit. Vëllai e babai i viktimës thonë se deri pasi kanë tërhequr trupin nga morgu, askush nuk i ka kontaktuar...

Flet deputeti i aksidentit: Jam i merakosur për jetën e qytetarit

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti Aqif Rakipi ka folur mbi aksidentin e djeshëm ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. “ E vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur. Nuk shqetësohem për akuzat e ulëta politike, aq...

Përgjaken rrugët, dy viktima në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Koha Jone

Dy aksidente janë regjistruar në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, njëri në aksin rrugor Cërrik-Papër dhe tjetri në autostradën Lezhë-Shkodër. Në aksidentin e parë ka humbur jetën një 11-vjeçare...

Deputeti flet pas aksidentit të rëndë ku vdiq një person: Jam i hidhëruar për jetën e humbur, do të doja...

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti Aqif Rakipi ka folur mbi aksidentin e djeshëm ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. “ E vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur. Nuk shqetësohem për akuzat e ulëta politike, aq...

Automjeti del nga rruga, humb jetën 11-vjeçarja, plagosen 3 të tjerë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë me pasojë një fëmijë të vdekur është regjistruar mëngjesin e sotëm në Cërrik, Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik- Papër, në  fshatin Valas, ku ka dalë nga rruga mjeti...

Aksident në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Deputeti përplasi për vdekje tregtarin, i vëllai: Nuk ishte kafshë Saiti

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme në aksin Tirana-Durrës humbi jetën një tregtar 53-vjeçar pasi u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi. Mësohet se familja e ka mësuar ngjarjen e rëndë nga mediat. Ata thonë...

Deputeti i PDIU flet për herë të parë pas aksidentit me vdekje. Ja çfarë thotë

para 11 muajve - Opozita

Deputeti Aqif Rakipi ka folur sot mbi aksidentin ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. Rakipi thotë se e vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur, ndërsa nuk shqetësohet për akuzat politike...

Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë ndodhur dy aksidente në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë, shkak aksidenti me makinë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm kanë ndodhur dy aksidente në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Telegrafi

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksidenti, deputeti Aqif Rakipi kërkoi të merrte pjesë në varrimin e 53-vjeçarit. Flet vëllai viktimës

para 11 muajve - Te Sheshi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka negociuar me familjen e viktimës së aksidentit të ndodhur mëngjesin e së shtunës në aksin Vorë-Tiranë, që të marrë pjesë në ceremoninë e varrimit. Të paktën kështu është...

Flet Aqif Rakipi për herë të parë pas aksidentit: ‘E vetmja keqardhje është për jetën e humbur!”

para 11 muajve - Blitz

Ende po flitet e komentohet shumë rreth aksidentit të bujshëm që ndodhi ditën e djeshme ku Aqif Rakipi, deputeti i PDIU-së për qarkun e Elbasanit la të vdekur një shtetas në autostradën Tiranë-Durrës....

Makina del nga rruga, humb jetën 11 – vjeçarja

para 11 muajve - Klan

Elbasan/ Një 11 – vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e së dielës, në një aksident të ndodhur në aksin rrugor Cërrik –Papër, në fshatin Valas. E mitura ishte pasagjere në një automjet Ford me targa  AA...

Aksidentohet për vdekje një punonjës policie

para 11 muajve - Klan

Një punonjës policie ka humbur jetën mëngjesin e së dielës, pas një aksidenti me makinë. Ngjarja ndodhi rreth orës 05:08 në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit, në autostradën Lezhë – Shkodër. Viktima është...

Aksidentet në Elbasan dhe Lezhë: humb jetën 11-vjeçarja dhe një punonjës policie…

para 11 muajve - Te Sheshi

Dy aksidente me pasojë humbje jetësh janë regjistruar mëngjesin e së dielës në Lezhë dhe Elbasan. Policia bëri të ditur se njëri prej aksidenteve, ku humbi jetën një vajtë 11-vjeçare, ka ndodhur në aksin...

Aksident tragjik, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - GazetaBlic

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Rikthehen reshjet, shënohen tre aksidente me dy viktima

para 11 muajve - Mapo

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur, një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Sipas Ora News, në autostradën Lezhë–Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Telegrafi

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - GazetaBlic

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Deputetit Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 54-vjeçarin në autostradë, hetimet ndaj tij në gjendje të lirë

para 11 muajve - Sot News

Deputeti i partisë Drejtësi Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje me automjetin e tij një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit...

Polici dhe 11 Vjeçarja Vdesin në Aksident Trafiku

para 11 muajve - Kallxo

Shirat e mbrëmshëm besohet të jenë shkaktarët e dy aksidenteve të rënda ku ka humbur jetën një vajzë 11 vjeçare dhe një punonjës i Policisë së Shtetit. Sipas njoftimit të Policisë Shqiptare në një aksident...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Klan Kosova

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, vdes punonjësi i policisë

para 11 muajve - Klan Kosova

Mëngjesin e kësaj të diele, një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor, në autostradën Lezhë-Shkodër. Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur mjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga,...

Shqipëri, dy aksidente fatale në një ditë

para 11 muajve - RTV 21

Humbin jetën një vajzë 11 vjeçare dhe një polic Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër në Shqipëri ka humbur jetën një vajzë 11 vjeçe, ndërsa...

E dielë/ Aksidente që në mëngjez, vdes 11 vjeçarja dhe një polic

para 11 muajve - Koha Jone

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy viktima. Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur 11-vjeçare...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçares humb jetën edhe polici

para 11 muajve - Indeks online

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale.  Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik, ku automjeti...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Indeks online

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksidentet tragjike/ Humbin jetën 11-vjeçarja në Elbasan dhe një efektiv policie në Lezhë

para 11 muajve - BalkanWeb

ELBASAN- Dy aksidente kanë ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit në Elbasan dhe Lezhë ku kanë humbur jetën një vajzë 11-vjeçare dhe një efektiv policie. Sipas të dhënave zyrtare në aksin rrugor Cërrik-Papër,...

Deputeti Shqiptar Shtypë Këmbësorin

para 11 muajve - Kallxo

Një 53 vjeçar ka vdekur nga goditja e makinës me të cilën po udhëtonte deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi. Policia shqiptare njoftoi ngjarja ndodhi në aksin Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës...

Nisja e reshjeve shkakton tre aksidente: dy të vdekur, 4 plagosen

para 11 muajve - Ora news

Nisja e reshjeve ka shkaktuar tre aksidente, me pasojë dy të vdekur dhe katër të plagosur një prej të cilëve në gjendje të rëndë. Në autostradën Lezhë – Shkodër, në afërsi të Kryqëzimit të Kallmetit mjeti...

Ministri Shqiptar Shtypë Këmbësorin

para 11 muajve - Kallxo

Një 53 vjeçar ka vdekur nga goditja e makinës me të cilën po udhëtonte deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi.

Deputeti flet pas aksidentit të rëndë ku vdiq një person: Jam i hidhëruar për jetën e humbur, do të doja…

para 11 muajve - AlbPress

Deputeti Aqif Rakipi ka folur mbi aksidentin e djeshëm ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. “E vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur. Nuk shqetësohem për akuzat e ulëta politike, aq...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, pas 11-vjeçare humb jetën edhe polici

para 11 muajve - Albeu

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale. Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare "> 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik,...

“Çfarë po fsheh deputeti, miku i Ramës që shtypi qytetarin?” PD ngre dyshime sërish për aksidentin e tmerrshëm

para 11 muajve - AlbPress

Partia Demokratike ka reaguar ashpër pas publikimit të dëshmive të dy kushërinjve të Sait Sorrës, i cili u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi, mëngjesin e së shtunës në aksin Vorë-Tiranë. PD thotë...

Aksidenti, familjarët e 53 vjeçarit: deputeti i morri jetën një njeriu, e pabesueshme që u lirua…

para 11 muajve - AlbPress

Familjarët e Sait Sorrës, 53-vjeçarit që u përplas për vdekje mëngjesin e së shtunës nga automjeti që drejtohej nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, në aksin Vorë-Tiranë, e kanë marrë vesh lajmin nga mediat,...

AKSIDENT TRAGJIK NË LEZHË, HUMB JETËN NJË EFEKTIV POLICIE

para 11 muajve - NOA

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

“Saiti ishte njeri, jo kafshë. Pse u lirua deputeti?”, fjalët prekëse të vëllait të tregtarit që u shtyp nga makina

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ngjarjen që ka ndodhur me njeriun e tyre të afërt dhe me personin që shkaktoi aksidentin fatal të tij, vëllai e babai i Sait Sorrës e kanë mësuar vetëm nga mediat. Ata thonë se deri pasi kanë tërhequr...

Dy aksidente fatale në një ditë/ Humb jetën një fëmijë 11 vjeçar dhe një polic

para 11 muajve - Opinion

(Foto ilustruese) Reshjet që nisën gjatë natës së kaluar kanë shkaktuar dy aksidente me vdekje. Në aksin Cerrik – Papër ka humbur jetën një fëmijë, një vajzë 11 vjeçe dhe janë plagosur tre të tjerët që...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, vdes punonjësi i policisë

para 11 muajve - Shekulli

Mëngjesin e kësaj të diele, një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor, në autostradën Lezhë-Shkodër. Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se polici me inicialet L. N., udhëtonte...

Tragjedi në Elbasan, aksidenti i merr jetën një 11-vjeçarje

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan-Cërrik. Policia bën me dije se një vajzë vetëm 11-vjeçare ka gjetur vdekjen. Nga raportimet e para mësohet se në automjet po udhëtonin katër vetë....

Deputeti shqiptar përplas këmbësorin për vdekje

para 11 muajve - RTV 21

Makina e deputetit ku duken qartë gjurmët e përplasjes Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, u përfshi në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ndodhi në aksin Vorë-Tiranë,...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë nga aksidentet, vdes 11 vjeçarja dhe një punonjës policie

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy aksidente të rënda janë shënuar mëngjesin e sotëm një në Elbasan dhe një në Lezhë, ku raportohen edhe për dy viktima. Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur 11-vjeçare...

Aksidenti, familjarët e 53 vjeçarit: deputeti i morri jetën një njeriu, e pabesueshme që u lirua…

para 11 muajve - Te Sheshi

Familjarët e Sait Sorrës, 53-vjeçarit që u përplas për vdekje mëngjesin e së shtunës nga automjeti që drejtohej nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, në aksin Vorë-Tiranë, e kanë marrë vesh lajmin nga mediat,...

Aksident në Elbasan, humb jetën 11-vjeçarja

para 11 muajve - Ora news

Një aksident me pasojë vdekjen e një vajze 11 vjeçare ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik –Papër, në fshatin Valas mëngjesin e së dielës. Mjeti tip ” Ford” veturë me targa AA 503 KN që drejtohej nga shtetasi...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Shekulli

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Cërrik, ku një vajzë e mitur, vetm  vjee ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur se në makinë ndodheshin...

Aksidentet, 2 të vdekur e 3 të plagosur në Elbasan e Lezhë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugorë Cërrik- Papër, në afërsi të fshatit Valas, ku një automjet ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbu jetën 11- vjeçarja M.Sh,...

Aksidenti, PD: Çfarë fshihte në makinë Aqif Rakipi që u largua nga vendi i ngjarjes…

para 11 muajve - Te Sheshi

Partia Demokratike ka reaguar ashpër pas publikimit të dëshmive të dy kushërinjve të Sait Sorrës, i cili u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi, mëngjesin e së shtunës në aksin Vorë-Tiranë. PD thotë...

Aksident në autostradën Lezhë-Shkodër, humb jetën punonjësi i policisë

para 11 muajve - Ora news

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e së dielës. Polici me iniciale L.N udhëtonte i vetëm. Vijon… /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit....

MAKINA DEL NGA RRUGA, HUMB JETËN VAJZA E MITUR

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë me pasojë një fëmijë të vdekur është regjistruar mëngjesin e sotëm në Cërrik, Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik- Papër, në  fshatin Valas, ku ka dalë nga rruga mjeti...

Deputeti Rakipi përplas për vdekje tregtarin

para 11 muajve - Shekulli

Nga Xhentila Gjoshi Deputeti i qarkut të Elbasan it për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë orët e para të mëngjesit të djeshëm në një aksident të rëndë rrugor, ku – për pasojë ka humbur jetën një 54-vjeçar....

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Almakos

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aqif Rakipi flet për herë të parë pas aksidentit që shkaktoi: Ja e vërteta e tragjedisë

para 11 muajve - Te Sheshi

Aqif  Rakipi, deputeti i PDIU-së që ishte autori i një aksidenti fatal ku humbi jetën një person ka folur për herë të parë. Në një deklaratë për gazetaren Mira Kazhani, Rakipi thekson se ndjente keqardhje...

Deputeti flet pas aksidentit të rëndë ku vdiq një person: Jam i hidhëruar për jetën e humbur, do të doja…

para 11 muajve - Bota Press

Deputeti Aqif Rakipi ka folur mbi aksidentin e djeshëm ku mbeti i vdekur një qytetar 53-vjeçar. “E vetmja keqardhje dhe dhimbje është për jetën e humbur. Nuk shqetësohem për akuzat e ulëta politike, aq...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Almakos

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - 10minuta

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - Gazeta e re

Një punonjës policie ka humbur jetën në një aksident rrugor në autostradën Lezhë-Shkodër mëngjesin e kësaj të dielë. Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç...

Aksident tragjik në Lezhë, humb jetën një efektiv policie

para 11 muajve - KosovaPress

Burime nga policia bëjnë me dije se viktimë e aksidentit ka mbetur Lek Nikolli, 50 vjeç i cili udhëtonte i vetëm. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm, në afërsi të kryqëzimit të Kallmetit....

Dy aksidente fatale në Shqipëri, humb jetën 11-vjeçarja dhe një polic

para 11 muajve - Periskopi

Mëngjesi i sotëm ka nisur me dy aksidente fatale.  Të dy aksidentet kanë marrë jetën e dy personave, një vajze vetëm 11-vjeçare dhe të një oficeri policie. I pari ka ndodhur në aksin Papër-Cërrik, ku automjeti...

Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën vajza 11-vjeçare

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Cërrik-Papër në fshatin Valas, ku një vajzë e mitur, vetëm 11 vjeçe ka mbetur e vdekur. Bëhet e ditur...

Deputeti i PDIU Aqif Rakimi , aksidenton me vdekje një 53 vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës

para 11 muajve - RTSH

Në komisariatin Nr. 2 në kryeqytet, rreth orës 4 e 50 minuta të mëngjesit të së shtunës është paraqitur deputeti i Partisë Drejësi Integrim dhe Unitet Aqif Rakipi për të njoftuar një aksident që ai kishte...

PD-PDIU, reagim për deputetin Rakipi

para 11 muajve - RTSH

Partia Demokratike  përmes një deklarate për shtyp kërkoi zbardhjen me transparencë të plotë të ngjarjes së ndodhur sot, ku  deputeti Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje me makinë një person. Sipas PD-së,...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 11 muajve - Zeri

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 11 muajve - Lajmi.net

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin, del ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - BalkanWeb

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 11 muajve - GazetaBlic

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Viktima me faj...Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 11 muajve - Gazeta Express

​ Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - Indeks online

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje 54 vjeçarin, fajtor shpallet viktima

para 11 muajve - Opinion

Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje një 54 vjeçar mëngjesin e sotëm në autostradë pranë mbikalimit të Rinasit, por pas disa orësh ai u la i lirë. Madje mësohet se ekspertët e aksidenteve dhe policia rrugore...

Deputeti i PDIU aksidentoi për vdekje këmbësorin. Del ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - Shekulli

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Viktima në momentin e aksidentit ka tentuar të kalojë menjëherë në rrugën...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - Albeu

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëj politik me aksidente

para 11 muajve - Flaka

PDIU ka reaguar ndaj deklaratave të PD-së lidhur me aksidentin e deputetit Aqif Rakipi. “PD, në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik e nuk sheh që është ende në qeveri; është...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidenti i Rakipit, ekspertiza nxjerr fajtor viktimën

para 11 muajve - Top Channel

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, deputeti Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë

para 11 muajve - Sot News

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire dhe është liruar me urdhër të Prokurorisë, pas aksidentit me vdekje që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Prokuroria arsyeton se...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - Gazeta e re

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, ekspertiza: Faji i viktimës

para 11 muajve - Sovrani

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Hetimi: aksidenti, gabimi i viktimës. Dyshohet se automjeti i deputetit ishte me shpejtësi

para 11 muajve - Te Sheshi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi, u përfshi në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari, mëngjesin e së shtunës. Aksidenti ndodhi në aksin Vorë-Tiranë, në afërsi të...

Viktima me faj…Por deputeti Rakipi dyshohet se ishte me shpejtësi tej normave

para 11 muajve - Bota Press

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

U aksidentua për vdekje nga deputeti i Kuvendit, ja kush është viktima

para 11 muajve - Sot News

Policia ka publikuar emrin e viktimës i cili u aksidentua nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, përballë...

Deputeti shqiptar aksidentoi për vdekje këmbësorin, zbulohet faji i kujt ishte

para 11 muajve - Periskopi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Zhurnal

Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra. Vendimi është marrë pas kryerjes së hetimeve dhe vëzhgimeve në vendin e ngjarjes....

Ky është Seit Sorra, qytetari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Mapo

Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet se i preu...

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

para 11 muajve - Telegrafi

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar Sipas Prokurorisë...

Prokuroria liron deputetin që aksidentoi  për vdekje një 53 vjeçar

para 11 muajve - Lajmi.net

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së/ Ekspertiza: Ja kush ishte fajtori

para 11 muajve - Syri

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - Klan Kosova

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Aksidenti i deputetit Rakipi, ekspertiza nxjerr fajtor viktimën

para 11 muajve - Mapo

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Aksidentoi 53-vjeçarin, lirohet deputeti Rakipi

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

E aksidentoi për vdekje këmbësorin, e pabesueshme çfarë vendimi mori gjykata

para 11 muajve - GazetaBlic

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

LAJMI I FUNDIT/ Aksidentoi për vdekje një kalimtar, lirohet deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë I lirë....

Emri/ Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës,...

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Ora news

Prokuroria ka vendosur të lërë të lirë deputetin Aqif Rakipi, i cili aksidentoi për vdekje në autostradë shtetasin Seit Sorra. Vendimi është marrë pas kryerjes së hetimeve dhe vëzhgimeve në vendin e ngjarjes....

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 11 muajve - Zeri

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Përplasi për vdekje 53-vjeçarin, lihet i lirë Aqif Rakipi

para 11 muajve - Albeu

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për aksidentin me pasojë vrasjen e një 53-vjeçari. Mësohet se me urdhër të prokurorisë, deputeti është lënë i lirë ndërsa hetimet vazhdojnë...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - Indeks online

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Express

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Deputeti Aqif Rakipi lë qelinë

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti i Elbasanit, Aqif Rakipi është lënë i lirë 12 orë pas aksidentit me pasojë vdekjen e një 54 vjeçari. Prokuroria vendosi ta hetojë në gjendje të lirë deputetin, që pasi u largua nga vendi i ngjarjes...

FOTO/Ky është 54-vjeçari që u  përplas për vdekje nga deputeti

para 11 muajve - Shqiptarja

Zbardhet identiteti i viktimës së aksidentit të shkaktuar nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Viktima është Seit Sorra, 54 vjeç, banues në Kashar. 54-vjeçari u përplas nga mjeti tip “Mercedes Benz” që drejtonte...

Ky është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - GazetaBlic

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Policia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Publikohet identiteti i viktimës që u aksidentua nga deputeti i PDIU-së, Rakipi do hetohet në gjendje të lirë

para 11 muajve - NOA

Policia bën publik emin e personit që u aksidentua për vdekje nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. Raportohet se viktimë e ngjarjes ka mbetur Seit Storra, 54 vjeç, banues në Kus të Kasharit. Po ashtu mësohet...

Aksidentoi për vdekje një kalimtar, lirohet deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Opinion

Deputeti I PDIU-së, Aqif Rakipi që u përfshi sot në një aksident me makinën e tij tip Benz me targa AA002 CY dhe përplasi për vdekje tregtarin nga Kashari, Seit Sorra, 54 vjeç, është lënë I lirë. Mësohet...

Zbulohet identiteti i 54-vjeçarit të aksidentuar nga deputeti i PDIU

para 11 muajve - Shekulli

Mëngjesin e ditës së sotme deputeti i PDIU, Aqif Rakipi përplasi një shtetas 54-vjeçar emri i të cili është zbuluar. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit...

Ky është 53-vjeçari që u përplas për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme. Një 53-vjeçar humbi jetën pasi u aksidentua për vdekje nga deputeti Aqif Rakipi . Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën...

Prokuroria liron nga burgu deputetin Rakipi, hetimet në gjendje të lirë

para 11 muajve - Koha Jone

Prokuroria ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Emri/ Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti I PDIU, Aqif Rakipi

para 11 muajve - Opinion

Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet...

Aksidentoi për vdekje 54-vjeçarin lirohet deputeti i PDIU Aqif Rakipi

para 11 muajve - Shqiptarja

Prokuroria ka vendosur vetëm pak minuta më parë të lirojë deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipi i cili aksidentoi për vdekje një qytetar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas organit të akuzës, hetimi ndaj Rakipit...

Lirohet deputeti i PDIU-së pasi aksidentit/ Prokuroria: Do ta hetojmë në gjendje të lirë

para 11 muajve - Syri

Prokurorias ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Ja kush është personi që u përplas për vdekje nga deputeti Rakipi

para 11 muajve - Gazeta Express

Del emri i viktimës që u aksidentua nga deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, përballë me tregun ushqimor....

Deputeti shtyp këmbësorin, ekspertiza thotë se faji është i viktimës

para 11 muajve - Insajderi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti e aksidenton këmbësorin për vdekje, policia e lë të lirë

para 11 muajve - InfoShqip

dDeputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë - Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar. Emri

para 11 muajve - Syri

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje...

Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Top Channel

Makina e aksidentuar e deputetit Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin...

Aksidenti i Rakipit, PD: Ka dyshime se po manipulohet ngjarja

para 11 muajve - Top Channel

Partia Demokratike ka kërkuar transparencë dhe zbardhje të plotë të aksidentit ku u përfshi deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. “Ka dyshime serioze se ngjarja po përpiqet të mbahet e fshehtë dhe të manipulohen...

Shqipëri, Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Portalb

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës, transmeton Top Channel. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëj politik me aksidente

para 11 muajve - Top Channel

PDIU ka reaguar ndaj deklaratave të PD-së lidhur me aksidentin e deputetit Aqif Rakipi. “PD, në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik e nuk sheh që është ende në qeveri; është...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 11 muajve - Almakos

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 11 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 11 muajve - Shenja

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

Deputeti i PDIU aksidenton 53-vjeçarin, policia sqaron ngjarjen: Çfarë tregoi testi i alkoolit

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia e Shtetit jep të tjera detaje lidhur me hetimin që po bëhet pas aksidentit me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari, pasi e përplasi me makinë deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi. Përmes një deklarate...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 11 muajve - Klan

Pas deklaratës së Partisë Demokratike që akuzonte se deputeti Aqif Rakipi ka prishur provat duke u larguar nga vendi i aksidentit, ka reaguar Policia e Shtetit. Përmes një njoftimi dërguar mediave, Policia...

Godet këmbësorin për vdekje, lirohet deputeti i Shqipërisë

para 11 muajve - Almakos

Deputeti Aqif Rakipi do të hetohet në gjendje të lire për aksidentin e ndodhur në orët e para te mëngjesit të sotëm. Lexo po ashtu: Sipas Prokurorisë së Tiranës, këmbësori “i ka ndërprerë rrugën në mënyrë...

Kush është tregtari që u përplas për vdekje nga deputeti I PDIU, Aqif Rakipi

para 11 muajve - Opozita

Policia e Shtetit jep sqarime të tjera në lidhje me aksidentin e shkaktuar sot nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ku humbi jetën një person. Policia ka zbuluar identitetin e plotë të viktimës, që thuhet...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 11 muajve - Opozita

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, lihet i lirë deputeti Aqif Rakipi

para 11 muajve - Blitz

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi është liruar në orët e mesditës nga policia pas urdhërit të Prokurorit. Sipas Prokurorisë, deputetit i është ndërprerë rruga menjëherë. Aqifi kishte përplasur për vdekje një...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 11 muajve - Opinion

(Foto: Aqif Rakipi, deputet i PDIU-së) Policia e Shtetit ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga Partia Demokratike që akuzonte deputetin Aqif Rakipi se ka prishur provat, duke u larguar nga vendi...

Lirohet deputeti i PDIU-së pasi aksidentit/ Prokuroria: Do ta hetojmë në gjendje të lirë

para 11 muajve - Opozita

Prokurorias ka vendosur të irojë nga burgu deputetin e PDIU-së, Aqif Rakipin, i cili aksidentoi për vdekje mëngjesin e sotëm shtetasin Seit Sorra në autostradën Tiranë Durrës. Prokuroria ka vendosur që...

Deputeti aksidentoi për vdekje këmbësorin, Policia: Kryem të gjitha veprimet hetimore

para 11 muajve - NOA

Policia e Shtetit del me deklaratë sqaruese lidhur me aksidentin me pasojë vdekjen ku u përfshi deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi, ku me mjetin e tij përplasi për vdekje...

Aksidenti nga deputeti, reagon Policia e Shtetit: Do të zbatohet ligji, pavarësisht nga statusi i Rakipit

para 11 muajve - Syri

Pas përplasjes ndërmjet dy forcave politike, PD e PDIU lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i kësaj të fundit, Aqif Rakipi, ka reaguar Policia e Shtetit me një "sqarim në lidhje me...

Pas aksidentit, Aqif Rakipi largohet nga vendngjarja/ Ligji parashikon dënim me burg gjer në një vit

para 11 muajve - Opinion

(Makina e deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit në komisariatin e policisë Nr.2) Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një kalimtar në orët e para të ditës në autostradën Durrës-Tiranë...

Deputeti shqiptar që përplasi për vdekje këmbësorin, dorëzohet në polici

para 11 muajve - Insajderi

Deputeti i qarkut të Elbasanit për PDIU, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident të rëndë, me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04.40 të mëngjesit të së shtunës përgjatë...

Deputeti Rakipi aksidentoi një këmbësor me makinë

para 11 muajve - Zëri i Amerikës

Deputeti Aqif Rakipi aksidentoi sot me automjetin e tij në orët e para të mëngjesit një këmbësor rreth 50 vjeç, i sapozbritur nga një mikrobus. Të dy automjetet kanë qenë duke hyrë në kryeqytet nga autostrada...

Lirohet deputeti: Viktima ishte fajtor për aksidentin!

para 11 muajve - AlbPortali

Ekspertiza ka nxjerrë fajtor viktimën në aksidentin ku u përfshi më herët gjatë ditës deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Aqif Rakipi. Ndërkohë, vetë Rakipi do të hetohet në gjendje të lirë për akuzat “largim...

FOTO/ Përplasi këmbësorin, si është shkatërruar makina e deputetit të PDIU

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Pas aksidentit që ndodhi rreth orës 04:41 në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, kur deputeti i PDIU-së përplasi me makinën e tij një 53-vjeçar, dalin pamjet e para të automjetit të Aqif...

PDIU: PD në mjerim, kërkon të bëjë politikë e opozitë me një aksident tragjik

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet përmes një deklarate për mediat ka reaguar pas aksidentit tragjik ku deputeti i saj Aqif Pasha përplasi për vdekje një këmbësor. PDIU i kërkon prokurorisë të hetojë...

Zbardhen detajet e aksidentit tragjik/ Deputetit iu bë testi i alkoolit, viktima i preu rrugën

para 11 muajve - Sot News

Pas aksident ku u përfshi deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi dhe ku mbeti një person i vdekur, policia jep detaje të reja për ngjarjen. Mësohet se par aksidentit të orëve të para të mëngjesit, policia pohon...

Shqipëri, deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Aktuale

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Shqipëri, deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Alsat-M

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me një ngjarje tragjike

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti...

PD kërkon transparencë për aksidentin

para 11 muajve - ABC News

Partia Demokratike kërkoi transparencë të plotë për aksidentimin për vdekje të një personi nga deputeti Aqif Rakipi. Sipas saj ka dyshime serioze se po manipulohen provat dhe vendngjarja në favor të deputetit...

Del nga qelia pas disa orësh deputeti që aksidentoi për vdekje një qytetar

para 11 muajve - Te Sheshi

Prokuroria ka urdhëruar lirimin nga qelia të  deputetit Aqif Rakipi, i ciliu sot në mëngjes aksidentoi për vdekje një qytetar. Prokuroria ka kërkuar hetim në gjendje të lirë. Sipas arsyetimit të prokurorisë...

Aksidentoi per vdekje kembesorin, lirohet deputeti shqiptar

para 11 muajve - AlbPress

Deputeti Aqif Rakipi do te hetohet ne gjendje te lire per aksidentin e ndodhur ne oret e para te mengjesit te sotem, qe shenoi nje viktime. Sipas Prokurorise se Tiranes, kembesori i ka nderprere rrugen...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - Sovrani

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Aksidenti, PDIU: Mos bëni politikë me një aksident tragjik

para 11 muajve - Vizion Plus

Partia Demokratike ka reaguar për aksidentin e ndodhur ne Tirane, ku deputeti i PDIU-se Aqif Rakipi, përplasi per vdekje një kalimtar. Selia blu ka denoncuar se ka përpjekje serioze qe kjo ngjarje te mbahet...

Ky është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - Periskopi

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti Aqif Rakipi përplas këmbësorin për vdekje

para 11 muajve - Vizion Plus

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi u përfshi në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ndodhi në aksin Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës përballë...

PDIU sulmon PD: Prokuroria të mos ndikohet politikisht

para 11 muajve - Mapo

Partia Drejtesi Integrim Unitet i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për...

Deputeti aksidentoi për vdekje kalimtarin, PDIU i përgjigjet akuzave të PD: Po bën politikë me një fatkeqësi

para 11 muajve - Sot News

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar pas akuzave të PD mbi ngjarjen e rëndë  të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga...

Aksidenti i deputetit Rakipi, reagon PDIU: PD në mjerim, bën politikë me një ngjarje tragjike

para 11 muajve - Opinion

Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet (PDIU) ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti Aqif...

Deputeti i Rakipi aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë

para 11 muajve - ABC News

Një 53 vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë pranë zonës së njohur si kthesa e Kamzës në Tiranë. Policia njoftoi se 53 vjeçari sapo kishte zbritur nga një furgon kur i preu rrugën befasisht...

Ja kush është personi i aksidentuar nga deputeti shqiptar

para 11 muajve - Gazeta e re

Paraditen e sotme deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar një person në autostradën Tiranë-Durrës dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Polivia bën me dije se i aksidentuar është Seit Sorra,...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Telegrafi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Kjo është makina me të cilin deputeti përplasi për vdekje këmbësorin. Reagon PDIU

para 11 muajve - NOA

Dalin fotografitë e makinës së deputetit të Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi, i cili teksa zbardhte e diela aksidentoi për vdekje një këmbësor në autostradën Vorë-Tiranë. Në pamje...

Aksidenti i Rakipit/ PDIU i përgjigjet ashpër PD, thirrje Prokurorisë

para 11 muajve - Koha Jone

PDIU-ja reagon pas aksidentit të mëngjesit të sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi u dorëzua në polici, duke pranuar se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar në aksin rrugor Vorë-Tiranë.  PDIU-ja...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputetit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 11 muajve - Syri

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë - Durrës. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me ngjarjet tragjike

para 11 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Reagon PDIU pas akuzave të PD-së: Thirrje Prokurorisë

para 11 muajve - Shekulli

Reagon PDIU pas akuza të Partisë Demokratike se ngjarja e aksidentit po manipulohet, në deklaratën e saj PDIU thotë se PD kërkon të bëjë politikë dhe opozitë me një aksident. Është për të ardhur keq që...

​Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Indeks online

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Zhurnal

Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me automjetin e tij. Aksidenti i rëndë është shënuar në aksin rrugor Tiranë-Durrës,...

Makina e deputetit Rakipi që goditi për vdekje 53 vjeçarin

para 11 muajve - Koha.net

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Aksidenti i deputetit të PDIU-së, reagon policia: Bëmë të gjitha ekzaminimet kriminalistike

para 11 muajve - Opozita

Policia e Shtetit ka reaguar menjëherë pas deklaratës së bërë nga Partia Demokratike që akuzonte deputetin Aqif Rakipi se ka prishur provat, duke u larguar nga vendi i aksidentit. Nëpërmjet një njoftimi...

Deputeti shtypi për vdekje një këmbësor, reagon PDIU: Mos bëni politikë me tragjedi!

para 11 muajve - Gazeta Express

Duke i shprehur ngushëllime familjes së viktimës që mbeti i vdekur nga përplasja me makinën deputetit Aqif Rakipi, PDIU ka kërkuar zbardhjen e ngjarjes së rëndë. Në një reagim zyrtar PDIU i është përgjigjur...

Report Tv në vendin e ngjarjes, ja si deputeti shtypi kalimtarin/ VIDEO

para 11 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Pas ngjarjes së rëndë ku mbeti i vdekur 53-vjeçari me inicialet S.S. në autostradën Tiranë-Durrës, gazetari i Report Tv, Arsen Rusta zbuloi të tjera detaje nga vendi ku ndodhi aksidenti. Nga furgoni...

Aksidenti nga deputeti Rakipi, PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me aksidentet tragjike

para 11 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me aksidentet tragjike

para 11 muajve - Syri

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Makina e shkatërruar e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari

para 11 muajve - Gazeta Express

Kane dale foto te makines se deputetit Aqif Rakipi pas perplasjes per vdekje te nje kembesori ne Kamez. Aksidenti ndodhi në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident

Aksidenti, PDIU: Prokuroria të mos ndikohet politikisht. PD në mjerim

para 11 muajve - Ora news

PDIU i kërkon Prokurorisë dhe Policisë të mos ndikohet politikisht në zbardhjen e aksidentit të ndodhur mëngjesin e sotëm ku deputeti i kësaj partie Aqif Rakipi përplasi për vdekje një kalimtar. PDIU ka...

Aksidenti i Rakipit, PDIU: PD bën politikë, prokuroria mos ndikohet

para 11 muajve - Shqiptarja

PDIU ka reaguar pas aksidentit ku deputeti i kësaj force politike përplasi për vdekje një kalimtar, që i preu rrugën në autostradën Tiranës-Durrës. E ndërsa akuzon PD se kërkon të bëjë politikë me aksidentin...

Dalin fotot e aksidentit/Makina e deputetit pas aksidentit

para 11 muajve - Shekulli

Pas aksidentit të ndodhur orët e para të mëngjesit ku deputeti i PDIU përplasi një këmbësor i cili humbi jetën, dalin fotot e makinës. E ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, makina e Aqif Rakipit është shkatërruar totalisht (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Policia ka dhënë detaje të tjera në lidhje me aksidentin me vdekje të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi. Atij i është bërë testi i alkoolit, nga i cili ka rezultuar negativ. Ndërkohë, mësohet se viktima...

Makina e deputetit Afiq Rakipi pas aksidentit (FOTOLAJM)

para 11 muajve - Koha Jone

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë-Durrës.  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit...

Deputeti i PDIU përplas 53-vjeçarin, PD: Rakipi mik i Ramës, po fshihet ngjarja

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Partia Demokratika ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotë, ku një 53-vjeçar mbeti i vdekur pasi u përplas me makinë nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Përmes...

Policia: Rakipit iu bë testi i alkoolit, viktima zbriti nga furgoni dhe i preu rrugën

para 11 muajve - Koha Jone

Pas aksident ku u përfshi deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi dhe ku mbeti një person i vdekur, policia jep detaje të reja për ngjarjen. Mësohet se par aksidentit të orëve të para të mëngjesit, policia pohon...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor. Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 11 muajve - Syri

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë - Durrës. Komentet Shto koment

Ja makina e deputetit pas përplasjes: Ç’tha Rakipi në polici

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 3 Zbardhen detaje nga aksidenti i mëngjesit të sotëm në Vorë-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 53-vjeçar. Policia njofton se rreth orës 04:41, është njoftuar...

FotoLajm/ Kjo është makina e deputetit Rakipi pas aksidentit ku vdiq një person

para 11 muajve - Opinion

Orët e para të mëngjesit të sotëm, deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës. Sipas informacioneve të policisë viktima i ka prerë rrugën Rakipit duke...

Detajet e reja/ A rezultoi përdorues alkooli deputeti Aqif Rakipi gjatë testit?

para 11 muajve - Opinion

Zbardhen detaje nga aksidenti i mëngjesit të sotëm në Durrës-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 53-vjeçar. Policia njofton se deputetit iu bë testi i alkoolit dhe nuk rezultonte...

Aqif Rakipi përplas këmbësorin, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur...

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 53-vjeçarin në Tiranë-Durrës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar, pasi e ka përplasur me automjetin e tij. Aksidenti i rëndë është shënuar në aksin rrugor Tiranë-Durrës,...

Aksidenti i deputetit të PDIU, PD: Policia po përpiqet të mbrojë mikun e Ramës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Partia Demokratike përmes një deklarate për mediat, ka kërkuar zbardhjen me transparencë të ngjarjes së ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje me automjetin...

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Klan Kosova

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen, raporton News 24. Sipas të dhënvae të para, mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjeçar....

Deputeti i PDIU vret 53-vjeçarin, PD: Miku i Ramës po fsheh ngjarjen

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar e pas kësaj është dorëzuar në polici. Pas kësaj ngjarje...

PD reagon për aksidentin që shkaktoi deputeti: Po manipulohen provat, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës!

para 11 muajve - Syri

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 11 muajve - RTV 21

Drejtuesi i veturës është dorëzuar ne polici Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka vdekur pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Lajm

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Përplasi për vdekje këmbësorin, deputeti sqaron rrethanat e aksidentit

para 11 muajve - Albeu

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë në aksin Tiranë-Durrës ku humbi jetën mëngjesin e sotëm një 53-vjeçar. Autori i këtij askidenti tragjik është deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Pas ngjarjes...

LAJM I FUNDIT/ Deputeti i PDIU përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrës

para 11 muajve - BalkanWeb

DURRES- Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident rrugor mëngjesin e sotëm. Teksa po udhëtonte me makinë e tij në autostradën Tiranë-Durrës ka përplasur për vdekje një 53-vjeçar....

Policia jep detaje nga aksidenti ku deputeti goditi për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Koha.net

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur me makinë...

Aksidenti me pasojë vdekjen, PD: Deputeti mik i Ramës, po manipulohen provat

para 11 muajve - NOA

Partia Demokratike reagon lidhur me aksidentin me pasojë vdekje, të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Vorë-Tiranë, ku i dyshuar është deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, Aqif Rakipi....

Aksidenti i Rakipit, reagon PD: Po manipulohet ngjarja

para 11 muajve - Shekulli

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me aksidentin e deputetit të PDIU, Aqif Rakipi  mëngjesin e sotëm, pranë kthesës së Kamzës ku mbeti i vdekur një 53-vjeçar. PD në një deklarat thotë se ka dyshime...

​Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Aksidentoi për vdekje një kalimtar, reagon PD: Deputeti Rakipi ka qenë me shpejtësi

para 11 muajve - Sot News

Partia Demokratike ka reaguar pas ngjarjes së rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi aksidentoi për vdekje një 53-vjeçar në aksin rrugor Vorë-Tiranë. Në një reagim për mediat...

Deputeti shqiptar shtypi për vdekje një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksidenti i tmerrshëm

para 11 muajve - GazetaBlic

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë- Tiranë, ndërsa grupi hetimor po...

PD reagon fort për aksidentin që shkaktoi deputeti: Dyshime se ngjarja po fshihet, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës

para 11 muajve - Syri

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

PD reagon për aksidentin me vdekje: Deputeti Rakipi u largua nga vendngjarja, prishi provat

para 11 muajve - Opinion

Partia Demokratike kërkon zbardhjen e plotë dhe transparente të aksidentit me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë. Përmes një deklarate...

Aksidenti, PD: Po kërkohen të manipulohen provat në favor të mikut të Ramës

para 11 muajve - Ora news

Partia Demokratike hedh dyshime se po kërkohen të manipulohen provat dhe vendngjarja ne favor te deputetit, Aqif Rakipi, qe njihet si mik i ngushte i kryeministrit Rama. Partia Demokratike kerkon zbardhje...

Aksidenti i Rakipit, PD: Mik i Ramës, po manipulohet ngjarja

para 11 muajve - Shqiptarja

Partia Demokratike ka reaguar për sa i përket aksidentit ku është përfshirë deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, si pasojë e të cilit humbi jetën një 53- vjeçar. Sipas Partisë Demokratike, e cila kërkon zbardhjen...

Deputeti Rakipi aksidenton për vdekje kalimtarin, Policia: Si ndodhi dhe ç’tha kur u dorëzua

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i ka prerë rrugën në...

para 11 muajve - Syri

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë - Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Deputeti i PDIU përplas për vdekje një këmbësor: Reagon PD

para 11 muajve - Mapo

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës. Të njëjtat burime sqarojnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën...

DYSHIME për aksidentin e shkaktuar nga deputeti, PD: Policia po manipulon provat, ai ishte me shpejtësi...

para 11 muajve - Gazeta Express

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas lajmit që deputeti i PDIU-së u përfshirë në një aksident të rëndë më pasojë vdekjen e një personi. Nëpërmjet një deklarate zyrtare PD kërkon zbardhjen e plotë...

Deputeti i PDIU përplasi për vdekje këmbësorin, policia jep detaje

para 11 muajve - Shekulli

Policia njofton se rreth orës 04:41, eshte njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë me Tregun ushqimor ka ndodhur një aksident...

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Zeri

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen, raporton News 24. Sipas të dhënvae të para, mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjeçar....

Deputeti shqiptar shtypi me makinë një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por... / DETAJE nga aksindeti i tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vorë- Tiranë, ndërsa grupoi hetimor po...

Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje kalimtarin, paraqitet vetë në Polici

para 11 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksn rrugor Vorë-Tiranë, ku deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar. Mësohet se ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të...

Deputeti përplas për vdekje një 53-vjeçar në autostradën Tiranë-Durrës

para 11 muajve - Lajmi.net

Deputeti Aqif Raki pa përplasur për vdekje një person në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Kamzës. Mësohet se i vdekuri gjatë aksidentit është një person 53 vjeç, i cili ka gjetur vdekjen...

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i preu rrugën

para 11 muajve - Syri

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë - Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Detajet/ Deputeti përplasi për vdekje kalimtarin, si ndodhi dhe ç’tha kur shkoi në polici

para 11 muajve - Opinion

Policia e Shtetit ka dhënë zyrtarisht informacion në lidhje me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU Aqif Rakipi rreth orës 04:51 të mëngjesit të sotëm në autostradën Durrës-Tiranë në Vorë....

E FUNDIT/ Deputeti përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Aqif Rakipi ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti i rëndë ka ndodhur...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një 53-vjeçar, dorëzohet në polici

para 11 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar një person në aksin Tiranë-Durrës, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas të dhënave të para mësohet se i aksidentuari është një shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka ndodhur...

Deputeti i PDIU-së aksidenton për vdekje një 53-vjeçar, dorëzohet në polici

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

Deputeti aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Shekulli

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi ka aksidetuar nje person ne aksin Tirane-Durres, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas te dhenave te para mesohet se i aksidentuari eshte nje shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka ndodhur...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 11 muajve - Syri

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë - Durrës, një këmbësor.  Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Deputeti Aqif Rakipi përplas me makinë kalimtarin, dorëzohet në polici

para 11 muajve - Ora news

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi përplas me makinë një kalimtar. 53 vjeçari humb jetën, deputeti dorëzohet në Komisariat. Aksidenti ndodhi rreth orës 04:41, në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në...

Deputeti Aqif Rakipi përplas për vdekje një 53 vjeçar

para 11 muajve - Vizion Plus

Nje aksident me pasojë vdekjen e një 53 vjecari ka ndodhur rreth orës 4:40 të  mëngjesit të ditës së sotme ne aksin  rrugor Tiranë-Elbasan. Pas këtij aksidenti deputeti Aqif Rakipi është vetë  paraqitur...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin, deputeti shqiptar dorëzohet vetë në komisarit

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor. "Rreth orës 04:41, jemi njoftuar se në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi...

LAJM I FUNDIT/ Deputeti i PDIU-së aksidenton për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Durrës-Tiranë. Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një 53-vjeçar....

AKSIDENT FATAL NË TIRANË, DEPUTETI PËRPLAS PËR VDEKJE NJË PERSON

para 11 muajve - NOA

Aksident me pasojë vdekjen në aksin rrugor Vorë-Tiranë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Deputeti i Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet Aqif Rakipi, ka përplasur për vdekje një person me makinën...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor

para 11 muajve - Opinion

Një këmbësor është aksidentuar për vdekje nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi. Ngjarja konfirmohet nga burime zyrtare të Policisë së Tiranës. Të njëjtat burime sqarojnë se aksidenti ka ndodhur në autostradën...

Deputeti i PDIU përfshihet në një aksident me një të vdekur, paraqitet vetë në Polici

para 11 muajve - Syri

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë - Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar. Pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në...

Deputeti përplas për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Flaka

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 11 muajve - Almakos

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Deputeti Aqif Rakipi shtyp me makinë një person në Elbasan

para 11 muajve - Shqiptarja

Një person ka humbur jetën nga një aksident mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Tiranë. Sipas burime të Report Tv në aksident është përfshirë makina e deputetit të PDIU, Aqif Rakipi, i cili ka përplasur...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 11 muajve - Shenja

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

PDIU i kundërpërgjigjet PD: Mos bëni politikë me ngjarjet tragjike

para 11 muajve - Opozita

PDIU-ja i është kundërpërgjigjur Partisë Demokratike për deklaratën lidhur me aksidentin tragjik të shkaktuar nga deputeti i saj Aqif Rakipi. PDIU-ja i ka shprehur së pari ngushëllimet familjes së viktimës...

Reagimi i PD-së për aksidentin e shkaktuar nga Aqif Rakipi, përgjigjet PDIU: “Në mjerim, kërkon të bëjë politikë me aksidentin”

para 11 muajve - Blitz

Vetëm 1 orë pas reagimit të PD-së lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, është kundërpërgjigjur dhe Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet. Përmes një deklarate...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 11 muajve - Koha Jone

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë...

Reagimi i PD-së për aksidentin e shkaktuar nga Aqif Rakipi, reagon PDIU: “Në mjerim, kërkon të bëjë politikë me aksidentin”

para 11 muajve - Blitz

Vetëm 1 orë pas reagimit të PD-së lidhur me aksidentin me vdekje të shkaktuar nga deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi, është kundërpërgjigjur dhe Partia për Drejtësi, Integrim dhe Unitet. Përmes një deklarate...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 11 muajve - Syri

Një deputet i PDIU mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë nga...

Aksidenti, ja si është shkatërruar makina e deputetit

para 11 muajve - AlbPress

Publikohen fotot e automjetit të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi, I cili u përfshi në një aksident mëngjesin e sotëm, ku humbi jetën edhe një qytetar. Aksidenti ndodhi në afërsi të kthesës së Kamzës,...

Aksidenti, ja si është shkatërruar makina e deputetit

para 11 muajve - Te Sheshi

Publikohen fotot e automjetit të deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi, i cili u përfshi në një aksident mëngjesin e sotëm, ku humbi jetën edhe një qytetar. Aksidenti ndodhi në afërsi të kthesës së Kamzës,...

FOTO EKSKLUZIVE/ Ja si është shkatërruar makina e deputit të PDIU pas aksidentit me vdekje

para 11 muajve - Opozita

Kjo është gjendja e makinës së deputetit Aqif Rakipi pas aksidentit që shkaktoi ai në autostradën Tiranë – Durrës. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Almakos

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Deputeti Aqif Rakipi u dorëzua në polici pasi aksidentoi me vdekje një kalimtar

para 11 muajve - Illyria

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi përplas me makinë një kalimtar. 53 vjeçari humb jetën, ndërsa deputeti është dorëzuar  në Komisariat. Policia u informua për aksidentin e ndodhur në rrugën Interurbane kryesore...

Makina e deputetit Rakipi që goditi për vdekje 53 vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta Liria

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Aksidenti me vdekje nga deputeti Aqif Rakipi, reagon PD: “Po manipulohen provat, Rakipi mik i Ramës”

para 11 muajve - Blitz

Në orët e para të mëngjesit të sotëm deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi ka përplasur për vdekje një person në aksin Durrës-Tiranë. Nga fotot më të fundit nga vendi i ngjarjes shihet se aksidenti ka ndodhur...

Aksidenti i deputetit, reagon PD: Po përpiqet të manipulohen provat, Rakipi mik i ngushtë i Ramës

para 11 muajve - Opozita

Pas aksidentit të orëve të para të mëngjesit të sotëm ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi përplasi për vdekje një 3-vjeçar, ka reaguar edhe Partia Demokratike. Përmes një deklaratë për mediat PD shkruan se...

Policia: Deputeti Rakipi nuk ishte i alkolizuar, viktima i ka prerë rrugën në…

para 11 muajve - Opozita

Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi në autostradën Tiranë – Durrës, dalin detaje të reja. Mësohet se viktima S.S. 53 vjeç sapo...

Deputeti përplas për vdekje qytetarin

para 11 muajve - AlbPortali

Deputeti i PDIU Aqif Rakipi në orën 04.51 të mengjesit ka përplasur për vdekje një qytetar. Pas vetëdorëzimit në Komisariatin nr.2 të Tiranës të deputetit Aqif Rakipi për aksidentin me vdekje që shkaktoi...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta e re

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Deputeti Aqif Rakipi përfshihet në një aksident me vdekjen e një personi dhe vetëdorëzohet në polici, reagojnë PD dhe policia

para 11 muajve - 24 ore

Deputeti i PDIU, Aqir Rakipi, është përfshirë në një aksident rrugor. Ai ka përplasur një 53-vjeçar, që ka gjetur vdekjen. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Tiranë-Vorë, ndërkohë që deputeti...

Aksidenti, PDIU i përgjigjet PD/Bëni opozitë me ngjarje tragjike

para 11 muajve - AlbPress

PDIU ka reaguar përmes një deklarate në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi, u dorëzua në polici, ndërsa pranoi se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar...

Deputeti i PDIU aksidenton për vdekje një këmbësor në autostradë, dorëzohet vetë menjëherë në Polici

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, ka aksidentuar për vdekje me makinën e tij në autostradën Tiranë – Durrës, një këmbësor.  Viktima me iniciale S.S. është rreth 53 vjeç. Por, pas aksidentit, deputeti Rakipi...

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë – Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar.

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë sot në një aksident rrugor me vdekje në aksin Tiranë – Durrës. I vdekur ka mbetur një 53-vjeçar. Pas aksidentit, deputeti Rakipi është paraqitur vetë në...

Deputeti i PDIU-së përplas me makinë këmbësorin, humb jetën 53-vjeçari

para 11 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Deputeti i PDIU-së në Elbasan Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident rrugor. Gjatë kohës që po udhëtonte me m akinë e tij në autostradën Tiranë-Durrës...

Aksidenti, PDIU i përgjigjet PD: mjerim, bëni opozitë me ngjarje tragjike

para 11 muajve - Te Sheshi

PDIU ka reaguar përmes një deklarate në lidhje me ngjarjen e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku deputeti i saj, Aqif Rakipi, u dorëzua në polici, ndërsa pranoi se kishte aksidentuar me mjetin e tij një kalimtar...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në mëngjesin e sotëm në aksin Vorë-Tiranë, me ç’rast humbi jetën një person. Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat...

Ky është deputeti që përplasi për vdekje 53-vjeçarin

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas policisë deputeti ka shkuar vetë në komisariat me mjetin e tij ku ka deklaruar se ka përplasur një person në autostradë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve...

Lajm i fundit/ Vdes në aksident deputeti i PDIU

para 11 muajve - Opozita

Deputeti i PDIU, Aqif Rakipi, mësohet se ka humbur jetën në një aksident në autostradë. Sipas burimeve të para ka qënë vetëm në timon. Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth para 4 orëve. Ende nuk ka një deklaratë...

Makina e deputetit Rakipi pas aksidentit, ku humbi jetën 53-vjeçari

para 11 muajve - Periskopi

Pas akaidentit qe ndodhi rreth orës 04:41, kur deputeti i PDIU-se, Aqif Rakipi perplasi me makinen e tij nje 53-vjecar në rrugën Interurbane kryesore Vorë-Tiranë, dalin pamjet e para te automjetit qe shkaktoi...

Deputeti i PDIU vret 53-vjeçarin, PD: Miku i Ramës po fsheh ngjarjen

para 11 muajve - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin Tiranë-Durrës. Deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka aksidentuar për vdekje një 53-vjeçar e pas kësaj është dorëzuar në polici. Pas kësaj ngjarje të rëndë, ka reaguar

Deputeti Aqif Rakipi aksidenton për vdekje 53-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici

para 11 muajve - AlbPress

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me makinë, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi 53-vjeçar me inicialet S.S. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në aksin Vorë-Tiranë,...

Aksidenti, PD: Deputeti mik i Ramës, mund të manipulohen provat

para 11 muajve - AlbPress

Partia Demokratike reagoi përmes një deklarate në lidhje me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një automjet i drejtuar nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, përplasi për vdekje një kalimtar. Partia...

Aksidenti, PD hedh dyshimet: Deputeti mik i Ramës, mund të manipulohen provat

para 11 muajve - Te Sheshi

Partia Demokratike reagoi përmes një deklarate në lidhje me aksidentin e ndodhur mëngjesin e sotëm, ku një automjet i drejtuar nga deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, përplasi për vdekje një kalimtar. Partia...

Deputeti i PDIU përplas për vdekje këmbësorin në autostradën Tiranë-Durrë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Deputeti i PDIU në Elbasan, Aqif Rakipi ka aksidentuar sot për vdekje një shtetas dhe u dorëzua në polici duke treguar vetë ngjarjen. Aksidenti i rëndë ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës pranë tregut...

PD reagon fort për aksidentin që shkaktoi deputeti: Dyshime se ngjarja po fshihet, Rakipi - mik i ngushtë i Ramës

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike ka reaguar menjëherë lidhur me aksidentin me vdekje që shkaktoi deputeti i PDIU, Aqif Rakipi. Sipas PD, ngjarja po fshihet dhe provat po manipulohen, pasi Rakipi njihet si mik i ngushtë...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Deputeti Aqif Rakipi përplasi për vdekje kalimtarin, ja si ndodhi ngjarja dhe deklarata e parë në polici

para 11 muajve - Te Sheshi

Deputeti i PDIU-së, Aqif Rakipi, është përfshirë në një aksident me makinë, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi 53-vjeçar me inicialet S.S. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në aksin Vorë-Tiranë,...

Aqif Rakipi përplas këmbësorin, policia jep detajet e para për ngjarjen e rëndë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me aksidentin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, ku deputeti i PDIU Aqif Rakipi ka përplasur me makinë...

Deputeti shqiptar përplas për vdekje një 53-vjeçar

para 11 muajve - Insajderi

Deputeti i PDIU-së Aqif Rakipi është përfshirë në një aksident me pasojë vdekjen në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.41 në aksin interurban Vorë-Tiranë, në afërsi...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se një 53-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore...

Deputeti shqiptar shtypi për vdekje një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksidenti i tmerrshëm

para 11 muajve - Bota Press

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë- Tiranë, ndërsa grupi hetimor po...

Deputeti shqiptar shtypi me makinë një person, testi i alkoolit rezultoi zero, por… / DETAJE nga aksindeti i tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një aksidenti i tmerrshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku si pasojë deputeti Aqif Rakipi ka shtypur me makinë një këmbësor. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Vorë- Tiranë, ndërsa grupoi hetimor po...

Vetura përplas për vdekje këmbësorin

para 11 muajve - KosovaPress

Aksidenti ka ndodhur në rrugën interurbane kryesore Vorë-Tiranë, në afërsi të mbikalimit të kthesës së Kamzës, konkretisht përballë tregut ushqimor. Drejtuesi i automjetit A.R. është dorëzuar në polici,...

Aksident në aksin Tiranë – Vorë, deputeti Aqif Rakipi i merr jetën një shtetasi

para 11 muajve - Te Sheshi

Deputeti i “fortë” i PDIU-së, Aqif Rakipi i ka marrë jetën një 53-vjeçari pasi e ka përplasur me makinë, dhe më pas është vetëdorëzuar në polici. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin...

Dalin detajet: Si ndodhi dhe ç’tha deputeti që përplasi për vdekje këmbësorin, kur shkoi në polici

para 11 muajve - Periskopi

Zbardhen detaje nga aksidenti i mengjesit te sotem ne Vore-Tirane, ku deputeti i PDIU-se, Aqif Rakipi perplasi per vdekje nje 53-vjecar. Policia njofton se rreth orës 04:41, eshte njoftuar se në rrugën...

Deputeti shqiptar aksidenton me vdekje një 53-vjeçar në Durrës

para 11 muajve - Periskopi

Deputeti shqiptar Aqif Rakipi ka aksidetuar nje person ne aksin Tirane-Durres, duke i shkaktuar vdekjen. Sipas te dhenave te para mesohet se i aksidentuari eshte nje shtetas 53-vjecar dhe aksidenti ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK