http://kariera.mk

Samsung fillon prodhimin e procesorëve të ri

para 10 muajve - Zhurnal

Samsung ka njoftuar se do të prodhojë procesorët e rinj 11nm për telefonat e rangut të lartë dhe të mesëm. Ky është një proces me LPP që është një version i reduktuar i procesit të LPP 14nm i përdorur...

Samsung prezanton procesorët e rinj

para 10 muajve - Telegrafi

Sot Samsung ka njoftuar se do të prodhojë procesorët e rinj 11nm për telefonat e rangut të lartë dhe të mesëm. Ky është një proces me LPP që është një version i reduktuar i procesit të LPP 14nm i përdorur...

Samsung fillon prodhimin e procesorëve të ri

para 10 muajve - Indeks online

Samsung ka njoftuar se do të prodhojë procesorët e rinj 11nm për telefonat e rangut të lartë dhe të mesëm. Ky është një proces me LPP që është një version i reduktuar i procesit të LPP 14nm i përdorur...

Fillon prodhimi i procesorëve të rinj nga Samsung

para 10 muajve - Sovrani

Samsung ka njoftuar se do të prodhojë procesorët e rinj 11nm për telefonat e rangut të lartë dhe të mesëm. Ky është një proces me LPP që është një version i reduktuar i procesit të LPP 14nm i përdorur...

Samsung prezanton procesorët e rinj

para 10 muajve - Almakos

Sot Samsung ka njoftuar se do të prodhojë procesorët e rinj 11nm për telefonat e rangut të lartë dhe të mesëm. Ky është një proces me LPP që është një version i reduktuar i procesit të LPP 14nm i përdorur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK