http://kariera.mk

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - TV Koha

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Ina

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Gazeta Express

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Syri

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone humb garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - RTV 21

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone humb garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Indeks online

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Albeu

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huaëei po shet më shumë telefona se sa Apple . Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research , dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Indeks.mk

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

Iphone humb garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Zhurnal

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone humb garën, ja cili është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Ina

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Lajmi.net

Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huaëei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung...

iPhone humb garën, ja cili është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Fol

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

iPhone humbet garën, ky është telefoni që po shitet më së shumti

para 10 muajve - Te Sheshi

Nëse keni menduar deri më tani se iPhone vijon të jetë celulari që shet më së shumti, e keni gabim. Pas shtatë vitesh në treg, është Huawei ai që ia ka marrë vendin gjigantit të Apple. Sipas kërkimit të...

Iphone humb garën, ja cili është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Fol

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone humb garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - KosovaPress

Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin Samsung dhe Apple në fushën e shitjes së telefonave, e ka ndërprerë kompania Huawei, e cila tash mban pozitën...

Iphone humb garën, ky është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Gazeta e re

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

Iphone humb garën, ja cili është telefoni më i kërkuar

para 10 muajve - Periskopi

Shtatë vjet pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huawei tash po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit të fundit të Counterpoint Research, dominimin e madh, të cilin me vite e kishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK