http://kariera.mk

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Indeks online

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Gazeta Express

​ Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Evropa e Lirë

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Arbresh

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Dy javë nga zgjedhjet, Gjermania rifillon dëbimet e azilantëve

para 10 muajve - Syri

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Periskopi

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Insajderi

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania dëbon 8 azilkërkues

para 10 muajve - Sovrani

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Gjermania fillon dëbimin e azilkërkuesve

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Gjermania ka dëbuar për në Afganistan 8 persona, pasi që kërkesa e tyre për azil ishte refuzuar. Ministri i brendshëm i Bavarisë, Joachim Hermann tha se të gjithë të dëbuarit ishin të dënuar për krime,...

Dy javë nga zgjedhjet, Gjermania rifillon dëbimet e azilantëve

para 10 muajve - Opozita

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - Gazeta e re

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Dy javë nga zgjedhjet, Gjermania rifillon dëbimet e azilantëve

para 10 muajve - Koha.net

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Gjermani, rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - Medial

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë filloi riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - Opinion

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Dy javë nga zgjedhjet, Gjermania rifillon dëbimet e azilantëve

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Vazhdojnë dëbimet e azilantëve nga Gjermania

para 10 muajve - InfoShqip

Sërish një aeroplan me azilkërkues afganë të refuzuar, niset drejt Kabulit nga Aeroporti i Dyseldorfit. Me sa duket, ky është një aeroplan i posaçëm që përdoret për riatdhesime, sepse në Aeroport nuk ka...

Rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës në Gjermani

para 10 muajve - Gazeta Tema

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë filloi riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Gjermani, rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - Shqiptarja

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Gjermani, rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - BalkanWeb

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë filloi riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Vazhdojnë dëbimet e azilantëve, nga Gjermania

para 10 muajve - Telegrafi

Sërish një aeroplan me azilkërkues afganë të refuzuar, niset drejt Kabulit nga Aeroporti i Dyseldorfit. Me sa duket, ky është një aeroplan i posaçëm që përdoret për riatdhesime, sepse në Aeroport nuk ka...

2 javë nga zgjedhjet, Gjermani riatdheson azilkërkuesit afganë

para 10 muajve - Top Channel

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

Rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - Lajmi.net

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

2 javë nga zgjedhjet, Gjermani riatdheson azilkërkuesit afganë

para 10 muajve - KosovaPress

Sërish një avion me azilkërkues afganë të refuzuar niset drejt Kabulit nga aeroporti i Dyseldorfit. Me sa duket ky është një avion i posaçëm që përdoret për riatdhesime, sepse në aeroportin e Dyseldorfit...

Rifillojnë dëbimet e azilantëve në pikun e fushatës

para 10 muajve - DW

Pas një ndërprerjeje disamujore këtë të martë fillon riatdhesimi i azilkërkuesve të refuzuar në Afganistan. Kritikat vijnë nga opozita dhe aktivistët për të drejtat e njeriut. Sërish një avion me azilkërkues...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK