http://kariera.mk

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave të tyre

para 10 muajve - Telegrafi

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore, gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave: Prej ditësh s’ka gjurmë prej tyre

para 10 muajve - Klan Kosova

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore: Gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave: Prej ditësh s’ka gjurmë prej tyre

para 10 muajve - Koha Jone

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore: Gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave: Prej ditësh s’ka gjurmë prej tyre

para 10 muajve - Lajmi.net

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore: Gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave: Prej ditësh s’ka gjurmë prej tyre

para 10 muajve - Syri

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore: Gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave të tyre

para 10 muajve - Almakos

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore, gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave të tyre

para 10 muajve - Infokusi

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore, gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

DY BURRA DENONCOJNË ZHDUKJEN E GRAVE: PREJ DITËSH S’KA GJURMË PREJ TYRE

para 10 muajve - NOA

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Gjirokastër, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Gjatë ditës së djeshme, e martë, 31-vjeçari B.I., banues në...

Dy burra denoncojnë zhdukjen e grave: Prej ditësh s’ka gjurmë prej tyre

para 10 muajve - Arbresh

Dy burra e kanë gjetur veten të braktisur nga gratë e tyre, në dy raste të ndryshme në Tiranë dhe Librazhd, duke denoncuar zhdukjen e tyre. Sipas burimeve policore: Gjatë ditës së djeshme, 31-vjeçari B.I.,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK