http://kariera.mk

Universiteti “Kadri Zeka” urë lidhëse mes bizneseve kosovare dhe tregut ndërkombëtar

para 10 muajve - Gazeta Liria

Universiteti “Kadri Zeka” urë lidhëse mes bizneseve kosovare dhe tregut ndërkombëtar Si rezultat i marrëveshjes së bashkëpunimit që  Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan ka me Universitetin e Mariborit...

Universiteti “Kadri Zeka” urë lidhëse mes bizneseve kosovare dhe tregut ndërkombëtar

para 10 muajve - KosovaLive360

Si rezultat i marrëveshjes së bashkëpunimit që Universiteti “Kadri Zeka” në Gjilan ka me Universitetin e Mariborit në Slloveni dhe me Shoqatën e verëtarëve të Kosovës “Enologjia”, tani disa prodhues të...

Studentët e “Kadri Zekës”, pjesëmarrës në Konferencën Rinore në Greqi

para 10 muajve - Koha.net

Studentë të Universitetit “Kadri Zeka” në Gjilan, Xheneta Vranovci, Bionda Rexhepi, Vjose Avdiu, Edona Zuzaku dhe Armend Ahmeti, kanë marrë pjesë në Konferencën Rinore – Shkollën Verore për studentët dhe...

Studentët e Universitetit të Cyrihut vizitojnë Universitetin “Kadri Zeka”

para 10 muajve - Gazeta Liria

Përfaqësues të Fakultetit të Edukimit të Universitetit të Cyrihut të udhëhequr nga prof. Elizabeta Hoesli dhe Nexhat Maloku,kryetar i LAPSHI-it ne Zvicër së bashku më disa studentë po ashtu të Universitetit...

Studentët e Universitetit “Kadri Zeka” pjesëmarrës të Konferencës Rinore organizuar nga Universiteti “Aristotel” në Greqi

para 10 muajve - Gazeta Liria

Studentë të Universitetit “Kadri Zeka” në Gjilan, Xheneta Vranovci, Bionda Rexhepi, Vjose Avdiu, Edona Zuzaku dhe Armend Ahmeti,  kanë marrë pjesë në Konferencën  Rinore – Shkollën Verore për studentët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK