http://kariera.mk

Atentati në burgun e Vaqarrit, Kolaveri mbrohet me kamerat e Xhelal Mziut

para 10 muajve - Top Channel

Ergys Kolaveri nën akuzën e  vrasjes për gjakmarrje të ngelur në tentativë  këmbëngul se është i pafajshëm dhe se nuk ka lidhje me atentatin e dështuar që kishte si shënjestër të dënuarin Gazmir Daci....

Atentati në burgun e Vaqarrit, Kolaveri mbrohet me kamerat e Xhelal Mziut

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Ergys Kolaveri nën akuzën e  vrasjes për gjakmarrje të ngelur në tentativë  këmbëngul se është i pafajshëm dhe se nuk ka lidhje me atentatin e dështuar që kishte si shënjestër të dënuarin Gazmir Daci....

Atentati me snajper në burgun e Vaqarrit, Kolaveri mbrohet me kamerat e Xhelal Mziut

para 10 muajve - BalkanWeb

Ergys Kolaveri nën akuzën e vrasjes për gjakmarrje të ngelur në tentativë këmbëngul se është i pafajshëm dhe se nuk ka lidhje me atentatin e dështuar që kishte si shënjestër të dënuarin Gazmir Daci....

Atentati në burgun e Vaqarrit, Kolaveri mbrohet me kamerat e Xhelal Mziut: Ky jam unë!

para 10 muajve - Sot News

Nën akuzën e vrasjes për gjakmarrje të ngelur në tentativë Ergys Kolaveri këmbëngul se është i pafajshëm dhe se nuk ka lidhje me atentatin e dështuar që kishte si shënjestër të dënuarin Gazmir Daci. Me...

Atentati me snajper në burgun e Vaqarrit, Kolaveri mbrohet me kamerat e Xhelal Mziut

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Ergys Kolaveri nën akuzën e vrasjes për gjakmarrje të ngelur në tentativë këmbëngul se është i pafajshëm dhe se nuk ka lidhje me atentatin e dështuar që kishte si shënjestër të dënuarin Gazmir Daci. Me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK