http://kariera.mk

Zgjedhja e Katalonjës, në zemër të Europës

para 10 muajve - Gazeta 55

Përtej referendumit katalan dhe manifestimit në Barcelonë, problemi është se shtetet europiane po dobësohen më shpejt se sa Bashkimi Europian po forcohet, dhe kjo krijon një vakuum shqetësues. Europa e...

Zgjedhja e Katalonjës, në zemër të Europës

para 10 muajve - Periskopi

Përtej referendumit katalan dhe manifestimit në Barcelonë, problemi është se shtetet europiane po dobësohen më shpejt se sa Bashkimi Europian po forcohet, dhe kjo krijon një vakuum shqetësues. Europa e...

Zgjedhja e Katalonjës, në zemër të Europës

para 10 muajve - Gazeta Express

Përtej referendumit katalan dhe manifestimit në Barcelonë, problemi është se shtetet europiane po dobësohen më shpejt se sa Bashkimi Europian po forcohet, dhe kjo krijon një vakuum shqetësues. Europa e...

Marca zbulon fanellat e treta të Barcelonës

para 10 muajve - GazetaBlic

E përditshmja spanjolle, Marca ka publikuar fanellat e treta të skuadrës katalunase, Barcelona.

Zgjedhja e Katalonjës, në zemër të Evropës

para 10 muajve - Bota.al

Nga Bernard Guetta Evropa e Bashkuar nuk inkurajon separatizmat, por Bashkimi Evropian, dhe fuqia që institucionet e tij, rregullat e tij dhe politikat e tij kanë mbi shtetet që e përbëjnë atë, ofron një...

Lindja e Katalonisë, në zemër të Evropës

para 10 muajve - Insajderi

Evropa e Bashkuar nuk inkurajon separatizmat, por Bashkimi Evropian, dhe fuqia që institucionet e tij, rregullat e tij dhe politikat e tij kanë mbi shtetet që e përbëjnë atë, ofron një kornizë ideale për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK