http://kariera.mk

Zaev për rastin ‘Monstra’: Drejtësia do të arrijë përmes procedurave adekuate

para 9 muajve - Telegrafi

Në emisionin ‘Otvoreno’ në Tv 24 Vesti, Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe...

Rasti “Monstra”/ ZAEV: Drejtësia do të arrijë përmes procedurave adekuate

para 10 muajve - Gazeta Express

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

Zaev për rastin ‘Monstra’: Drejtësia do të arrijë përmes procedurave adekuate

para 9 muajve - InfoShqip

Në emisionin ‘Otvoreno’ në Tv 24 Vesti, Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe...

Rasti “Monstra”/ ZAEV: Drejtësia do të arrijë përmes procedurave adekuate

para 10 muajve - Aktuale

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij !

para 10 muajve - Ina

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e "Monstrës" janë të pafajshëm? Ja si përgjigjet ai!

para 10 muajve - Indeks.mk

Mariglen Demiri nga subjekti "Levica" mbrëm në emisionin "Otvoreno" që emetohet në Tv 24 vesti,  e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra”...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e "Monstrës" janë të pafajshëm? Ja si përgjigjet

para 10 muajve - Albeu

Kryeministri Zoran Zaev u pyet nëse ende i qëndron deklaratës se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të zgjidhet. Zaev u përgjigj duke thënë se...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e "Monstrës" janë të pafajshëm? Ja si përgjigjet ai!

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Mariglen Demiri nga subjekti "Levica" mbrëm në emisionin "Otvoreno" që emetohet në Tv 24 vesti,  e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar...

Monstra, Zaev nuk është i prerë si më parë

para 10 muajve - TV Koha

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjigja e tij!

para 10 muajve - Syri

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev është pyetur nëse ende i qëndron deklaratës se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të zgjidhet. Përgjigja e...

KRYEMINISTRI ZORAN ZAEV I SHMANGET RASTIT MONSTRA

para 10 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i shmanget përgjigjes në lidhje me rastin “Monstra” ku me burg të përjetshëm u dënuan gjashtë shqiptare Më parë Zaev, kishte premtuar se do të ndriçojë rastin në...

Monstra, Zaev nuk është i prerë si më parë

para 10 muajve - Ina

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij!

para 10 muajve - Syri

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev është pyetur nëse ende i qëndron deklaratës se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të zgjidhet. Përgjigja e...

Kryeministri Zoran Zaev i shmanget rastit “Monstra”

para 10 muajve - Almakos

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev i shmanget përgjigjes në lidhje me rastin “Monstra” ku me burg të përjetshëm u dënuan gjashtë shqiptare Më parë Zaev, kishte premtuar se do të ndriçojë rastin në fjalë...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij!

para 10 muajve - Lajm

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjigja e tij!

para 10 muajve - Antpress

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev është pyetur nëse ende i qëndron deklaratës se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të zgjidhet. Përgjigja e...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij !

para 10 muajve - Tetova Sot

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

Monstra, Zaev nuk është i prerë si më parë

para 10 muajve - Fol

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij !

para 10 muajve - AlbPortali

Loading... Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që...

A mendon ende Zaev se të dënuarit e Monstrës janë të pafajshëm? Ja përgjiga e tij !

para 10 muajve - Fakti Ditor

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

Monstra, Zaev nuk është i prerë si më parë

para 10 muajve - Fol

Mariglen Demiri nga subjekti Levica e pyeti kryeministrin Zoran Zaev nëse ende qëndron në deklaratën se personat e dënuar në rastin “Monstra” janë të pafajshëm dhe nëse do të bëjë presion që ky rast të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK