http://kariera.mk

Aksion në mes të Durrësit, policët me maska kontroll makinave luksoze

para 10 muajve - BalkanWeb

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije për “DurrësLajm” se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së...

Aksion i madh policor në Durrës, efektivët lëvizin me maska në kokë

para 10 muajve - Albeu

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije për “DurrësLajm” se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së...

Cfarë po ndodh në Durrës? Aksion i madh policor, efektivët me maska në kokë

para 10 muajve - Gazeta Express

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije për “DurrësLajm” se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së...

Aksion në Durrës, policët me maska kontroll makinave luksoze

para 10 muajve - Sot News

Policia e Durrësit po ushtron kontrolle ndaj automjeteve luksoze në qytet. Burime nga policia bëjnë me dije për “DurrësLajm” se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së sotme, efektivët e policisë...

Policë me maska në Durrës, aksion për kontrollin e makinave luksoze

para 10 muajve - NOA

Një operacion policor ka nisur në Durrës, ko në fokus është kontrolli në automjetet luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije për “DurrësLajm” se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së sotme,...

FOTO/ Superaksion në qendër të Durrësit, policët me maska kontroll makinave luksoze

para 10 muajve - Syri

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së sotme, efektivët...

Superaksion në qendër të Durrësit, policët me maska kontroll makinave luksoze

para 10 muajve - Tetova Sot

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së sotme, efektivët...

FOTO/ Superaksion në qendër të Durrësit, policët me maska kontroll makinave luksoze

para 10 muajve - Opozita

Aksioni i gjerë i policisë në Durrës, uniformat blu ushtrojnë kontrolle ndaj automjeteve luksoze. Burime nga policia bëjnë me dije se që prej ditës së djeshme dhe gjatë gjithë ditës së sotme, efektivët...

Si do bëhet verifikimi, deri tani 2.5 mln € sekuestro kriminalëve

para 10 muajve - Shqiptarja

Policia e Shtetit do të verifikojë në terren të gjithë pasuritë e personave që dyshohet se kanë ardhur nga pjesëmarrja në grupe kriminale. Burime nga Policia e Shtetit sqaruan për Report TV se në sitën...

“Vjeshtë 2017”, policia sekuestron vila dhe makina luksoze

para 10 muajve - Sot News

Policia ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete të dyshuara si pasuri me burim të dyshimtë kriminal. Policia e Shtetit bën të ditur se në sajë të planit të masave operacionale “Vjeshtë 2017”...

Policia e Shtetit në Shqipëri sekuestron pasuri me burim të dyshimtë

para 10 muajve - Koha.net

Policia e Shtetit në Shqipëri ka nisur operacionin e koduar “Vjeshta 2017”, shkruan sot Koha Ditore. Në kuadër të këtij operacioni, policia ka sekuestruar pasuri me burim të dyshimtë kriminal, si vila,...

Hetime për pasuritë e paligjshme

para 10 muajve - RTSH

Ndërkohë policia e shtetit njoftoi nisjen e hetimeve mbi disa persona të dyshuar për aktivitet kriminal në fushën e krimit të organizuar dhe pastrimit të parave. Ajo thotë se i ka referuar Prokurorsë së...

Policia Shqiptare sekuestron pasuri me burim të dyshimtë kriminal

para 10 muajve - Medial

Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, për forcimin e masave për goditjen e grupeve kriminale dhe identifikimin, gjetjen, kapjen me...

Burim të dyshimtë kriminal, sekuestrohen vila, njësi tregtare dhe automjete

para 10 muajve - Ora news

Policia ka avancuar aksionin e saj për konfiskimin e pasurive me burim të dyshimtë kriminal. Pas mjeteve luksoze, policia ka sekuestruar njësi tregtare, vila dhe apartamente. Strukturat vendore të Policisë...

Deputetë shqiptarë të lidhur me mafian ruse, krimin e organizuar dhe trafikun e drogës

para 10 muajve - Lajm

Nga 31 deputetët biznesmenë të palarmentit shqiptar, të përmendur në raportin konfidencial të OSBE, të siguruar nga lapsi.al, mjaft prej tyre thuhet se e kanë ndërtuar pasurinë e tyre mbi aktivitete të...

“Vjeshtë 2017”, sekuestrohen vila, makina e njësi tregtare

para 10 muajve - Top Channel

Policia ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete të dyshuara si pasuri me burim të dyshimtë kriminal. Policia e shtetit bën të ditur se në sajë të planit të masave operacional “Vjeshtë 2017” në...

Sekuestrohen pasuri të krimit

para 10 muajve - Vizion Plus

Policia e Shtetit ka sekuestruar këtë të martë vila, njësi tregtare dhe automjete, të cilat dyshohet se janë përfituar nga veprimtaria kriminale. Operacioni i koduar ”vjeshtë 2017”, është shtrirë në Tiranë,...

Policia në Shqipëri sekuestron asete kriminale - vila, makina dhe biznese

para 10 muajve - Koha.net

Policia në Shqipëri ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete të dyshuara si pasuri me burim të dyshimtë kriminal, transmeton gazeta Shqip. Policia e shtetit bën të ditur se në sajë të planit të...

“Vjeshtë 2017”, sekuestrohen vila, makina e njësi tregtare

para 10 muajve - Mapo

Policia ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete të dyshuara si pasuri me burim të dyshimtë kriminal. Policia e shtetit bën të ditur se në sajë të planit të masave operacional “Vjeshtë 2017” në...

LAJM I FUNDIT/ Pasuri me burim të dyshimtë kriminal, policia sekuestron vila, automjete dhe biznese

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, për forcimin e masave për goditjen e grupeve kriminale dhe identifikimin, gjetjen, kapjen...

Pasuri të dyshimtë kriminale, sekuestrohen vila, njësi tregtare dhe automjete

para 10 muajve - Lajmi.net

. Kontrollet e policisë kanë çuar në sekuestrimin e disa pasurive që dyshohet se ishin vendosur me të ardhura kriminale. Por policia ka bërë të ditur vetëm sendet e sekuestruara, ndërsa ka fshehur emrat...

Policia sekuestron banesa, vila e mjetet luksoze të "boss-ave" të krimit

para 10 muajve - Albeu

Ditën e sotme policia ka bërë me dije rezultatet në kuadër të luftës kundër grupeve kriminale . Mësohet se policia ka sekuestruar banesa , vila dhe mjete luksoze te personave që dyshohet që merren ose...

Pasuri me burim të dyshimtë kriminal, sekuestrohen vila, njësi tregtare dhe automjete

para 10 muajve - NOA

Policia e Shtetit ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete, të dyshuara si pasuri me burim të dyshimtë kriminal. Bazuar në planin e masave operacional ‘Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme...

Sekuestrimi i pasurive kriminale, Policia bën bilancin në vila, biznese dhe automjete

para 10 muajve - Sot News

Policia e Shtetit ka marrë masa për goditjen e grupeve kriminale për dhe sekuestrimin e aseteve që nuk justifikohen me burime të ligjshme. Njoftimi i Policisë: Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë...

Pasuritë kriminale, sekuestrohen vila, biznese, banesa dhe makina

para 10 muajve - Shqiptarja

Në kuadër të operacionit për sekuestrimin e pasurive të vendosura nga burime të jashtëligjshme, policia e shtetit ka sekuestruar vila, njësi tregtare dhe automjete në disa qyteteve në vend. Në Tiranë,...

Super-pasuri nga krimi në Shqipëri, 'ruajuni nga "Vjeshtë 2017"!

para 10 muajve - Gazeta Express

Vila, biznese dhe automjete të cilat nuk e kanë të justifikuar burimin e të ardhurave nga pronarët, janë sekuestruar nga Policia e Shtetit me argumentin se kanë burim të dyshimtë kriminal të ardhurash....

Pasuri të dyshimtë kriminale, sekuestrohen vila, njësi tregtare dhe automjete. Ja ku

para 10 muajve - Syri

Kontrollet e policisë kanë çuar në sekuestrimin e disa pasurive që dyshohet se ishin vendosur me të ardhura kriminale. Por policia ka bërë të ditur vetëm sendet e sekuestruara, ndërsa ka fshehur emrat...

Pasuri nga të ardhurat kriminale, policia sekuestron vila, automjete dhe asete tregtare

para 10 muajve - Opozita

Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, për forcimin e masave për goditjen e grupeve kriminale dhe identifikimin, gjetjen, kapjen me...

Pasuri të dyshimtë kriminale, sekuestrohen vila, njësi tregtare dhe automjete

para 10 muajve - Arbresh

Kontrollet e policisë kanë çuar në sekuestrimin e disa pasurive që dyshohet se ishin vendosur me të ardhura kriminale. Por policia ka bërë të ditur vetëm sendet e sekuestruara, ndërsa ka fshehur emrat...

Pasuri me burim të dyshimtë kriminal, policia sekuestron vila, automjete dhe asete tregtare

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Bazuar në planin e masave operacional ”Vjeshtë 2017”, të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, për forcimin e masave për goditjen e grupeve kriminale dhe identifikimin, gjetjen, kapjen me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK