http://kariera.mk

Projekti i Jugosllavisë së re, Berisha: Na u propozua, ne nuk e pranuam, Rama e përqafoi

para 10 muajve - Indeks online

Çim Peka: Zoti Berisha para pak ditësh nga Durrësi, komisioneri Hahn, u bëri të qartë shqiptarëve në krahë të zotit Rama dhe kryeministrave të Ballkanit se duhet ta harrojnë Brukselin dhe duhet gtë orientohen...

VIDEO/ Projekti i Jugosllavisë së re, Berisha: Na u propozua, ne nuk e pranuam, Rama e përqafoi

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Zoti Berisha para pak ditësh nga Durrësi, komisioneri Hahn, u bëri të qartë shqiptarëve në krahë të zotit Rama dhe kryeministrave të Ballkanit se duhet ta harrojnë Brukselin dhe duhet gtë orientohen...

Mediu:Rusia ka rrethuar Shqipërinë si vend i NATO-s

para 10 muajve - Ina

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë fjalës së tij në Parlament, ka vënë theksin në rrezikun që i kanoset Shqipërisë, dhe gjithë Ballkanit nga rreziku rus dhe ai serb. Mediu theksoi se Rusia...

Projekti i Jugosllavisë së re, Berisha: Na u propozua, ne nuk e pranuam, Rama e përqafoi

para 10 muajve - Arbresh

Çim Peka: Zoti Berisha para pak ditësh nga Durrësi, komisioneri Hahn, u bëri të qartë shqiptarëve në krahë të zotit Rama dhe kryeministrave të Ballkanit se duhet ta harrojnë Brukselin dhe duhet gtë orientohen...

Fatmir Mediu: Raporti ynë me BE nuk duhet të kalojë nga Serbia

para 10 muajve - Koha Jone

Kreu i PR-së Fatmir Mediu, në fjalën e mbajtur në Kuvend është ndalur në raportet e Shqipërisë në rajon dhe si pjesë e aleancës së NATO. Mediu u shpreh se Shqipëria nuk mund të fajësojë BE-në për politikat...

Mediu ngre alarmin në parlament: Rusia ka rrethuar Shqipërinë si vend i NATO-s

para 10 muajve - Indeks online

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë fjalës së tij në Parlament, ka vënë theksin në rrezikun që i kanoset Shqipërisë, dhe gjithë Ballkanit nga rreziku rus dhe ai serb. Mediu theksoi se Rusia...

Mediu ngre alarmin në parlament: Rusia ka rrethuar Shqipërinë si vend i NATO-s

para 10 muajve - Syri

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë fjalës së tij në Parlament, ka vënë theksin në rrezikun që i kanoset Shqipërisë, dhe gjithë Ballkanit nga rreziku rus dhe ai serb. Mediu theksoi se Rusia...

"Të mos përdorim Serbinë si derë për BE...", Mediu thirrje Ramës

para 10 muajve - Gazeta Express

Kreu i PR-së, Fatmir Mediu një vëmendje të posaçme i ka kushtuar në fjalën e tij në Kuvend politikës së jashtme dhe është ndalur në integrimin e vendit tonë në BE. Duke theksuar se anëtarësimi në NATO...

Mediu ngre alarmin në parlament: Rusia ka rrethuar Shqipërinë si vend i NATO-s

para 10 muajve - Opozita

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë fjalës së tij në Parlament, ka vënë theksin në rrezikun që i kanoset Shqipërisë, dhe gjithë Ballkanit nga rreziku rus dhe ai serb. Mediu theksoi se Rusia...

Mediu ngre alarmin në parlament: Rusia ka rrethuar Shqipërinë si vend i NATO-s

para 10 muajve - Gazeta Liria

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, gjatë fjalës së tij në Parlament, ka vënë theksin në rrezikun që i kanoset Shqipërisë, dhe gjithë Ballkanit nga rreziku rus dhe ai serb. Mediu theksoi se Rusia...

Projekti i zhdukjes së shqiptarëve, hartuar më 1939 nga shkrimtari nobelist serb Ivo Andriq

para 10 muajve - Fakti Ditor

I. LUFTA BALLKANIKE DHE SHQIPERIA Dalja e ushtrisë serbe në Adriatik Sipas pjesës së fshehtë suplementare të Traktatit të Aleancës midis Bullgarisë e Serbisë të 29 shkurtit të vitit 1912, Serbisë iu njoh...

Media zvicerane: Plani i Ballkanit perëndimor për një mini-Jugosllavi, ish kryeministri Mustafa ishte kundër

para 10 muajve - Ina

Integrimi i Ballkanit perëndimor në BE mbetet ilizuon për një kohë të pacaktuar. Serbia përpiqet fuqishëm për një bashkim doganor të rajonit, por ideja nuk mbështetet gjithandej, shkruan fillimisht Andreas...

Javier Solana: Ballkani mes poleve konkurruese

para 10 muajve - Aktuale

BE-ja nuk duhet të mos përmbushë pritshmëritë që Tesla pa dyshim do të kishte për të. Të gjithë evropianëve duhet t’u ofrohet mundësia të marrin pjesë në projektin evropian dhe të përfitojnë nga potenciali...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK