http://kariera.mk

Veseli thotë se ka vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK-së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Telegrafi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli: Platforma qeverisëse e PDK-së garanton perspektivë për qytetarët

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i kënaqur me mobilizimin dhe gatishmërinë e kandidatëve për kryetarë komunash dhe kandidatëve për Kuvendet Komunale në Suharekë dhe Rahovec,...

​Veseli: Vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK-së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Indeks online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetari Rexhep Hoti kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të...

Veseli: Vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK-së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, I shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli viziton Suharekën e Rahovecin, ja cilat ishin premtimet e tij!

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

​ Veseli: Vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK'së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, I shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli thotë se ka vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK-së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli thotë se ka vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK-së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

​ Veseli: Vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK’së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, I shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Veseli: Vullnet dhe angazhim për fitoren e PDK’së në Suharekë e Rahovec

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, I shoqëruar nga zëvendëskryetari Enver Hoxhaj dhe nënkryetarë të tjerë kanë takuar kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendeve...

Veseli në Prizren për fushatën e zgjedhjeve lokale

para 9 muajve - Koha.net

Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe i PDK-së, Kadri Veseli, sot është takuar me strukturat e degës së partisë dhe me kandidatët për këshilltarë të Kuvendit Komunal me të cilët ka diskutuar për përgatitjet...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Telegrafi

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - RTV 21

Veseli ka thënë se PDK do të përqëndrohet në zhvillim edhe më hovshëm ekonomik në Prizren Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Indeks online

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Për çka e falënderuan prizrenasit Veselin?

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga kandidati për Kryetar të Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka takuar strukturat e degës dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendit...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga kandidati për Kryetar të Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka takuar strukturat e degës dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendit...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Infokusi

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Kandidati i PDK-së për Kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj për vizitë pune në Kroaci

para 9 muajve - Zeri

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e PDK-së, Shaqir Totaj po qëndron në vizitë pune në Zagreb të Kroacisë. Gjatë kësaj vizite, Totaj do të ketë takime me autoritetet e larta të qytetit të Zagrebit,...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Kandidati i PDK-së për Kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj për vizitë pune në Kroaci

para 9 muajve - Indeks online

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e PDK-së, Shaqir Totaj po qëndron në vizitë pune në Zagreb të Kroacisë. Gjatë kësaj vizite, Totaj do të ketë takime me autoritetet e larta të qytetit të Zagrebit,...

Kandidati i PDK-së për Prizrenin, Shaqir Totaj për vizitë pune në Kroaci

para 9 muajve - Gazeta Express

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e PDK-së, Shaqir Totaj po qëndron në vizitë pune në Zagreb të Kroacisë. Gjatë kësaj vizite, Totaj do të ketë takime me autoritetet e larta të qytetit të Zagrebit,...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Veseli flet fjalë të mira për PDK-në në Prizren

para 9 muajve - Insajderi

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se qytetarët e Komunës së Prizrenit e dinë tashmë se adresa më e natyrshme dhe më e aftë për të zhvilluar Prizrenin është Partia Demokratike e Kosovës. Ai këto...

Veseli: Flamuri i fitoreve të PDK-së nis me Prizrenin

para 9 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri gjatë takimit me strukturat e degës dhe kandidatët për këshilltarë të Kuvendit Komunal me të cilët ka diskutuar për përgatitjet për zgjedhjet e 22 tetorit. Veseli gjatë kësaj vizite...

Edhe java e dytë e vitit të ri shkollor pa ditar të punës, hendek i thellë në mes të deklarimeve dhe realitetit

para 9 muajve - Gazeta Liria

Lëvizja VETËVENDOSJE! në Gjilan përmes një komunikate akuzon komunën e Gjilanit për ngecje në arsim. Lexoni komunikatën e plotë. I pari i Komunës së Gjilanit, me rastin e fillimit të vitit të ri shkollor,...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Politiko

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

”PDK ka platformën më të mirë qeverisëse”

para 9 muajve - RTV 21

Veseli tha se qytetarët kanë mundësinë e jashtëzakonshme që të vendosin për zhvillim të ri Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Telegrafi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK ka platformën më të mirë qeverisëse për komunat e Kosovës

para 9 muajve - Indeks online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës është takuar sot me kryetarët dhe kandidatët për Kuvendet Komunale në Gjilan, Viti e Ferizaj, për vizionin e zgjedhjeve...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për komunat

para 9 muajve - Zeri

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

​ Veseli: E kemi platformën më të mirë për Komunat e Kosovës

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për komunat

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

​ Veseli: E kemi platformën më të mirë për Komunat e Kosovës

para 9 muajve - Infokusi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK ka platformën më të mirë qeverisëse për komunat e Kosovës

para 9 muajve - Insajderi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës është takuar sot me kryetarët dhe kandidatët për Kuvendet Komunale në Gjilan, Viti e Ferizaj, për vizionin e zgjedhjeve...

Veseli nis fushatën në komunën e Gjilanit, Vitisë dhe Ferizajt

para 9 muajve - Sovrani

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka filluar fushatën në komunën e Gjilanit, Vitisë dhe Ferizajt, transmeton Sovrani.info. PDK-ja ka  platformën më të mirë qeverisëse dhe kandidatët...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për komunat

para 9 muajve - 10minuta

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për komunat

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për Komunat

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar disa nga kandidatët për kryetarë komunash dhe ata për Kuvendet Komunale, me të cilët ka diskutuar lidhur me vizionin për zgjedhjet lokale...

Veseli: PDK me platformën më të mirë për komunat

para 9 muajve - KosovaPress

Për këtë, në një postim në profilin e tij në Facebook, ai ka njoftuar se ka qëndruar në Gjilan, Viti e Ferizaj. Veseli ka thënë se me partinë e tij, e cila në këto zgjedhje garon me numrin 94, qytetarët...

PDK në Gjilan optimiste për fitore sikur në vitin 2007

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryetari PDK-së, Kadri Veseli, ka zhvilluar takim me Shtabin Zgjedhor të PDK-së në Gjilan dhe me kandidatët për Asamble Komunale. Sipas një komunikate shtypi të Degës së PDK-së, takimin e karakterizoi...

PDK në Gjilan optimiste për fitore sikur në vitin 2007

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari PDK-së, Kadri Veseli, ka zhvilluar takim me Shtabin Zgjedhor të PDK-së në Gjilan dhe me kandidatët për Asamble Komunale. Sipas një komunikate shtypi të Degës së PDK-së, takimin e karakterizoi...

Kadri Veseli pret fitore dhe rikthim të PDK’s në Gjilan me Zenun Pajazitin kryetar

para 9 muajve - Gazeta Liria

Sot kryetari PDK-së, Kadri Veseli ka zhvilluar takim me Shtabin Zgjedhor të PDK-së në Gjilan dhe me kandidatët për Asamble komunale. Gjithë takimin e karakterizoi fryma pozitive dhe vullneti shume i madh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK