http://kariera.mk

Samsung me Galaxy Note të palosshëm

para 10 muajve - Lajmi.net

Samsung po synon të lançojë një version të palosshëm të Galaxy Note vitin e ardhshëm ka thënë së fundmi presidenti i Samsung Mobile, Dong Jin Koh. Kjo nuk do të thotë një telefon i palosshëm si ‘flip phone’...

Samsung premton telefonin e parë me ekran me palosje në 2018

para 10 muajve - Zhurnal

Apple mori vëmendjen e mbarë botës së teknologjisë mbrëmjen e kaluar kur prezantoi telefonin inovativ iPhone X i cili vjen me ekran OLED pa skaje, Face ID dhe një çmim prej 999 dollarësh. Në mesin e të...

Samsung do të lansojë Galaxy Noten me ekran të palosshëm

para 10 muajve - Koha.net

Përveç lansimit të altoparlantit të saj të parë të mençur, gjiganti i teknologjisë Samsung gjithashtu është duke përgatitur të lansojë smartfonin e saj të parë Galaxy Note me ekran të palosshëm. Koh Dong-jin,...

Samsung me Galaxy Note të palosshëm

para 10 muajve - Politiko

Kjo nuk do të thotë një telefon i palosshëm si ‘flip phone’ që kemi përdorur më parë, por që do të përthyhet përgjysmë. Aktualisht kompania ka bërë telefona fleksibël dhe me ekran të lakuar, por jo një...

Samsung po synon të lançojë versionin e palosshëm të Galaxy Note

para 10 muajve - Sovrani

Samsung po synon të lançojë një version të palosshëm të Galaxy Note vitin e ardhshëm ka thënë së fundmi presidenti i Samsung Mobile, Dong Jin Koh. Kjo nuk do të thotë një telefon i palosshëm si ‘flip phone’...

Samsung me Galaxy Note të palosshëm

para 10 muajve - Infokusi

Samsung po synon të lançojë një version të palosshëm të Galaxy Note vitin e ardhshëm ka thënë së fundmi presidenti i Samsung Mobile, Dong Jin Koh. Kjo nuk do të thotë një telefon i palosshëm si ‘flip phone’...

Paraporositë për Samsung Note 8 kanë filluar me numër rekord

para 10 muajve - Periskopi

Kompania Samsung Electronics Co Ltd tha të premten se Galaxy Note 8 smartphone premium ka arritur numrin më të lartë të serisë së noteve, duke mposhtur paraardhësin e tij të mëparshëm 7. Samsung po bëhet...

Samsung: Shitjet e Galaxy Note 8-ës 2.5 herë më të larta sesa Note 7

para 10 muajve - Zhurnal

Samsung Electronics tha ditën e Marte se porositë për telefonin më të fundit premium të kompanisë, Galaxy Note 8, kanë arritur pikën një shifër rekord për këtë linjë duke thyer rekordin e Note 7 në pesë...

Samsung: Shitjet e Galaxy Note 8-ës 2.5 herë më të larta sesa Note 7

para 10 muajve - Insajderi

Samsung Electronics tha ditën e Marte se porositë për telefonin më të fundit premium të kompanisë, Galaxy Note 8, kanë arritur pikën një shifër rekord për këtë linjë duke thyer rekordin e Note 7 në pesë...

200 mijë dollarë shpërblim për ata që gjejnë probleme tek Galaxy

para 10 muajve - Te Sheshi

Pajisjet e përfshira janë modelet Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A, Galaxy J dhe Galaxy Tab. Pjesë e tyre janë edhe Galaxy S8 dhe S8+. Samsung është kompania më e fundit e cila prezantoi një program shpërblimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK