http://kariera.mk

Policia e Tiranës është në kërkim të një fallxhoreje

para 10 muajve - Zhurnal

Nuk bëhet fjala për një shikim të filxhanit “të shkuar dëm”, por për veprën penale të vjedhjes. Gruaja ka shkuar në shtëpinë e shtetasit 72 vjeçar me inicialet H.L me pretendimin se do t’i shikonte kafen...

Policia e Tiranës është në kërkim të një fallxhoreje

para 10 muajve - Gazeta Express

Një grua e vetëshpallur si fallxhore është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës nën një akuzë shumë të rëndë. Nuk bëhet fjala për një shikim të filxhanit “të shkuar dëm”, por për veprën penale të vjedhjes....

Hyri në shtëpi për t’i parë filxhan, fallxhorja grabit të moshuarin

para 10 muajve - NOA

Nje grua e komunitetit rom është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës pasi ka grabitur një banese ku kishte shkuar të shikonte filxhan, shkruan “Panorama”. Burimet e Policisë bëjnëme dije se më datë...

Shkon për t’i parë filxhanin, gruaja i bën gjëmën të moshuarit

para 10 muajve - Tetova Sot

Një grua e komunitetit rom është shpallur ne kërkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur një banese ku kishte shkuar te shikonte filxhan. Burimet e Policisë bëjnë me dije se më datë 12.09.2017, në Yzberisht,...

Gruaja i futet në shtëpi të moshuarit për t’i parë filxhanin, por…

para 10 muajve - Koha Jone

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një grua të komunitetit rom, pasi ka grabitur një banesë ku kishte shkuar të shikonte filxhan. Sipas burimeve policore, një ditë më parë, më datë 12.09.2017, në...

Shkon për t’i parë filxhanin, gruaja i bën gjëmën të moshuarit

para 10 muajve - Syri

Një grua e komunitetit rom është shpallur ne kërkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur një banese ku kishte shkuar te shikonte filxhan. Burimet e Policisë bëjnë me dije se më datë 12.09.2017, në Yzberisht,...

Gruaja i futet në shtëpi të moshuarit për t’i parë filxhanin, por i 'bën gjëmën'

para 10 muajve - Syri

Një grua e komunitetit rom ehte shpallur në kërkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur një banesë ku kishte shkuar të shikonte filxhan. Zyrtarisht, policia njofton se: ditën e djeshme, në Yzberisht,...

I futet në shtëpi për t?i parë flxhanin, gruaja i bën gjëmën të moshuarit

para 10 muajve - Albeu

Nje grua e komunitetit rom eshte shpallur ne kerkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur nje banese ku kishte shkuar te shikonte filxhan. Burimet e Policise bejne me dije se më datë 12.09.2017, në Yzberisht,...

Policia e Tiranës është në kërkim të një fallxhoreje

para 10 muajve - Gazeta Monitor

Një grua e vetëshpallur si fallxhore është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës nën një akuzë shumë të rëndë. Nuk bëhet fjala për një shikim të filxhanit “të shkuar dëm”, por për veprën penale të vjedhjes....

Gruaja i futet në shtëpi të moshuarit për t’i parë filxhanin, por i 'bën gjëmën'

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një grua e komunitetit rom ehte shpallur në kërkim nga Policia e Tiranes pasi ka grabitur një banesë ku kishte shkuar të shikonte filxhan. Zyrtarisht, policia njofton se: ditën e djeshme, në Yzberisht,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK