http://kariera.mk

A “vdiq” pazari Basha-Rama?!

para 10 muajve - Koha Jone

Nga Qamil Xhani. Fjalimi i parë i Lulzim Bashës si kryetar i Partisë Demokratike në Parlament mund të quhet dhe akti i parë publik i denoncimit të marrëveshjes-pazar me Edi Ramën. Gjatë 40 minutave në...

Berisha rrëfen kafen me Metën pas paktit Rama-Basha

para 10 muajve - Opozita

“Një kafe kortezie dhe asgjë tjetër”. Kështu e cilëson Sali Berisha takimin me Ilir Metën një ditë pas paktit Rama-Basha më 18 maj. Në intervistën e dhënë për syri.net Berisha thotë se pakti e forcoi Ilir...

Sali Berisha flet për takimin me Ilir Metën pas marrëveshjes së 18 majit

para 10 muajve - Opinion

Gjatë një interviste për portalin syri.net ish Kryeministri Sali Berisha është shprehur se takimi me Metën një ditë pas marrëveshjes Rama-Basha në 18 maj, ishte një takim normal. Berisha tha se Meta në...

VIDEO/ Çfarë bisedoi Sali Berisha me Metën në zyrën e tij pas marrëveshjes Rama-Basha

para 10 muajve - Syri

Çim Peka: Të nesërmen e marrëveshjes në zyrën tuaj ka ardhur për një kafe, ish-kryetari i LSI-së, presidenti aktual Ilir Meta. Jo veç atë, por edhe Ramën e Veliajn i kam takuar gjatë kohës së protestës...

Berisha vlerëson Ramën për marrëveshjen e 18 majit: Basha nuk diti të bënte avokatin

para 10 muajve - Opinion

Ish kryeministri Sali Berisha në një intervistë për portalin syri.net dhe gazetarin Cim Peka ka bërë disa deklarata të forta lidhur me marrëveshjen e 18 majit mes Ramës dhe Bashës: “Ndërkohë që në ato...

VIDEO/ Si e vlerëson Berisha, paktin Rama-Basha: Marrëveshjes nuk iu bë avokatia e duhur nga Basha

para 10 muajve - Syri

Peka: Një pikëpyetje e madhe është takimi i gjatë i Lulzim Bashës me Edi Ramën, mbi 3 orë. Deri në këtë moment është një takim jo transparent. A ju ka thënë Lulzim Basha, a është konsultuar me ju, para...

Cili fitoi në takimin mes tyre, Rama apo Basha?/ Ja si përgjigjet Sali Berisha

para 10 muajve - Opozita

Ish-kryeministri Berisha ka folur përgjatë emisionit Fakt edhe për takimin Rama-Basha para zgjedhjeve të 25 qershorit. Sipas ish-liderit të PD-së Basha e fitoi takimin por Rama e përdori më mirë atë. TAKIMI...

Zbulohet pazari i pisët i Lulzim Bashës me Monika Kryemadhin

para 10 muajve - Albeu

Emri i kreut të Komisionit Parlamentar të Shëndetësisë ka dalë pas një pazari të projektuar më parë nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi dhe jo gjatë negociatave në orët e vona të mbrëmjes së djeshme....

BERISHA DHE RAMA, BASHKË KUNDËR REFORMËS

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Nga Spartak NGJELA Do t’i lejojë Uashingtoni këta të korruptuar, Ramën, Berishën dhe Bashën, që, për të bllokuar Reformën në Drejtësi, ta çojnë Shqipërinë në Lindje? Absolutisht që jo. l. Edhe nëse kishte...

Pas vdekjes së paktit të 18 majit, Basha gati marrëveshja e re me Ramën: pritet ndryshimi i ndarjes territoriale, sakrifikohet dhe Himara

para 10 muajve - Te Sheshi

Shpallja  e sotme nga Lulzim Basha se “marrëveshja e 18 Majit me Edi Ramën ka vdekur”, është dhe zhvillimi kryesor politik i ditës përpos debatit dhe votimit për “Rama 2”, e cila gjithsesi nuk ka problem...

Spartak Ngjela: Askush nuk e ndal dot reformën, Rama të largohet nga Basha e Berisha

para 10 muajve - Zhurnal

Tiranë, 12 shtator - Avokat Spartak Ngjela ka deklaruar dje se krerët e politikës shqiptare nuk do mund ta ndalojnë reformën në drejtësi. Përmes një statusi në rrjetet sociale, ai ka lëshuar akuza shumë...

Spartak Ngjela: Askush nuk e ndal dot reformën, Rama të largohet nga Basha e Berisha

para 10 muajve - Sot News

Avokat Spartak Ngjela ka deklaruar dje se krerët e politikës shqiptare nuk do mund ta ndalojnë reformën në drejtësi. Përmes një statusi në rrjetet sociale, ai ka lëshuar akuza shumë të forta ndaj Edi Ramës,...

“Berisha dhe Rama janë bashkuar kundër Reformës”

para 10 muajve - NOA

Nga Spartak Ngjela Do t'i lejojë Uashingtoni këta të korruptuar, Ramën, Berishën dhe Bashën, që, për të bllokuar Reformën në Drejtësi, ta çojnë Shqipërinë në Lindje? Absolutisht që jo. l. Edhe nëse kishte...

Do t’i lejojë Uashingtoni ta çojnë Shqipërinë në Lindje?!

para 10 muajve - Ora news

Do t’i lejojë Uashingtoni këta të korruptuar, Ramën, Berishën dhe Bashën, që, për të bllokuar Reformën në Drejtësi, ta çojnë Shqipërinë në Lindje? Absolutisht që jo. l. Edhe nëse kishte ndokush dyshim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK