http://kariera.mk

Policia shqiptare finalizon operacionin e koduar “Explosion”

para 10 muajve - Medial

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën...

Mina me sahat, pranga dy të rinjve në Tiranë

para 10 muajve - Top Channel

Dy persona kanë përfunduar në pranga dhe tre mina të telekomanduara me telefon janë bllokuar në në operacionin e koduar “Explosion” të Policisë së Tiranës. Policia njofton se pas informacioneve të marra...

Sekuestrohen tre mina me telekomandë, pranga 2 të rinjve

para 10 muajve - Vizion Plus

Dy te rinj kane rene ne pranga te policisë se Tiranës, pasi konsiderohen si me rrezikshmëri te larte per shoqërinë. Jurgen Muho 24 vjeç, si dhe Eraldo Kataroshi 19 vjeç, u arrestuan nga uniformat blu,...

Video/ Tiranë, kapen me mina me telekomandë, arrestohen dy të rinj

para 10 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme, dy persona të cilët lëviznin të armatosur dhe me lëndë eksplozive. Gjatë operacionit uniformat blu kanë sekuestruar dhe 3 mina me sahat. Minat...

Prodhonin mina me telekomandë për ti shitur në Tiranë

para 10 muajve - ABC News

Efektivët e komisariat nr 6 në Tiranë arrestojnë dy të rinjtë të cilët prodhonin mina me celualar. Janë në rrugën e Elbasanit në Tiranë, ku Jurgen Muhos, ky qe shihni ne kete foto dhe Eraldo Kataroshit...

Policia arreston dy të rinjë, kapen me mina me telekomandë

para 10 muajve - Aktuale

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme, dy persona të cilët lëviznin të armatosur dhe me lëndë eksplozive. Gjatë operacionit uniformat blu kanë sekuestruar dhe 3 mina me sahat. Minat ishin të përgatitura...

Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në mes të Tiranës

para 10 muajve - Telegrafi

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën...

VIDEO/ Shisnin mina me telekomandë, pamjet e arrestimit të dy “të fortëve” nga Tirana

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni i koduar “Explosion”, në të cilin u sekuestruan 3 mina me telekomandë, ndërsa pas hekurave përfunduan 2 persona. Në pamjet në fjalë shihet...

Parandalohen atentatet/ Gjenden 3 mina me telekomandë tek Unaza e Re. Emrat e të arrestuarve

para 10 muajve - Opinion

Tre mina me telekomandë janë kapur sot në Tiranë duke parandaluar kështu ngjarje të rrezikshme kriminale. Operacioni policor është kryer në rrugën “Teodor Keko që njihet ndryshe si Unaza e Re. Në pranga...

LAJM I FUNDIT/ Sekuestrohen bomba me telekomandë në Tiranë, publikohen emrat e të arrestuarve

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Policia e Tiranës ka sekuestruar sot 3 mina të pajisura me telekomandë, ndërsa në pranga ranë dy persona. Finalizohet operacioni policor i koduar “Explosion, NJOFTIMI I POLICISE Në vijim të punës...

Parandalohen atentatet/ Gjendet 3 mina me telekomandë tek Unaza e Re. Emrat e të arrestuarve

para 10 muajve - Opinion

Tre mina me telekomandë janë kapur sot në Tiranë duke parandaluar kështu ngjarje të rrezikshme kriminale. Operacioni policor është kryer në rrugën “Teodor Keko që njihet ndryshe si Unaza e Re. Në pranga...

Operacioni Explosion – Tiranë, dy të rinj arrestohen me 3 mina të komanduar me celularë

para 10 muajve - Koha Jone

Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Explosion”. Në pranga kanë përfunduar shtetasit Jurgen Muho, 24 vjeç, banues në Qesarak Tiranë si dhe...

“Explosion”, sekuestrohen 3 mina me telekomandë, arrestohen 2 persona

para 10 muajve - Sot News

Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni policor i koduar “Explosion”, duke bërë kështu të mundur kapjen e 2 personave si dhe sekuestrimin e 3 minave me telekomandë. Në kuadër të këtij operacioni shërbimet...

Iu gjenden mina me telekomandë, gati për shpërthim; në pranga 2 të rinj

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Finalizohet operacioni policor i koduar “Explosion”, ku janë sekuestruar  3 mina të pajisura me telekomandë dhe kanë rënë në pranga 2 shtetas . Në kuadër të këtij operacioni shërbimet e policisë të Komisariatit...

Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në Tiranë

para 10 muajve - Indeks online

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën...

Gati për shpërthim, dy të rinj në Tiranë kapen me tre mina me telekomandë

para 10 muajve - NOA

Një operacion policor i koduar “Explosion” (Shpërthimi), ka zbuluar tre mina me telekomandë duke vënë në pranga dy persona në kryeqytet. Mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative, nga ana...

E FUNDIT/ Mina me telekomandë në Tiranë, arrestohen dy shtetas

para 10 muajve - Albeu

Policia e Tiranës sot ka sekuestruar 3 mina të pajisura me telekomandë. Policia bën me dije se në prang aka vënë dy persona. – Jurgen Muho , 24 vjeç, banues në Qesarak Tiranë. – Eraldo Kataroshi, 19 vjeç,...

Tiranë, arrestohen 2 persona, u gjenden mina me telekomandë

para 10 muajve - Gazeta Express

Në përfundim të operacionit të koduar “Explosion”, policia e Tiranës vuri në pranga 2 persona pasi iu gjetën 3 mina të pajisura me telekomandë. Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve...

Tiranë, dy të rinj arrestohen me 3 mina të komanduar me celularë

para 10 muajve - Ora news

Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar “Explosion”. Në pranga kanë përfunduar shtetasit Jurgen Muho, 24 vjeç, banues në Qesarak Tiranë si dhe...

VIDEO/ Kapen me mina me telekomandë, arrestohen dy të rinj. Emrat

para 10 muajve - Syri

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme, dy persona të cilët lëviznin të armatosur dhe me lëndë eksplozive. Gjatë operacionit uniformat blu kanë sekuestruar dhe 3 mina me sahat. Minat ishin të përgatitura...

Tiranë, sekuestrohen 3 mina me telekomandë, kapen 2 autorët

para 10 muajve - Shqiptarja

Finalizohet operacioni policor i koduar "Explosion". Operacioni nga strukturat e D.V.P.Tiranë. Sekuestrohen 3 mina të pajisura me telekomandë. Ne pranga 2 shtetas . Në vijim të punës për rritjen e parametrave...

Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në mes të Tiranës

para 10 muajve - Almakos

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën...

Operacioni “Explosion”, kapen bosët që kishin mina me telekomandë në mes të Tiranës

para 10 muajve - Infokusi

Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë kontrolleve të ushtruara për kapjen e personave me rrezikshmëri kriminale, të atyre që qarkullojnë me armë apo lëndë eksplozive, si dhe mbi bazën...

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë, arrestohen dy persona

para 10 muajve - Te Sheshi

Policia e Tiranës arrestoi dy persona në kuadër të operacionit të koduar “Explosion”, ndërsa sekuestroi edhe 3 mina të pajisura me telekomandë. “Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë...

Arrestohen dy persona me mina të telekomanduara me celularë

para 10 muajve - Illyria

Policia tha se kreu me sukses operacionin e koduar “Explosion” në kryeqytetin e shqiptarëve, Tiranë Tre mina me telekomandë janë sekuestruar nga policia e Tiranës në kuadër të një operacioni të koduar...

VIDEO/ Shisnin mina me telekomandë, pamjet e arrestimit të dy “të fortëve” nga Tirana

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Shtetit ka publikuar një video nga operacioni i koduar “Explosion”, në të cilin u sekuestruan 3 mina me telekomandë, ndërsa pas hekurave përfunduan 2 persona. Në pamjet në fjalë shihet se si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK