http://kariera.mk

Tronditet Aleanca për Shqiptarët

para 9 muajve - TV Koha

Nënkryetarja Vlera Byty Ejupi, braktis partinë Nënkryetarja e partisë  ASH, Vlera Bytyi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga posti i nënkryetarit të partisë vetëm një ditë para përfundimit të afatit për dorëzimin...

Tronditet Aleanca për Shqiptarët

para 9 muajve - Gazeta Express

Nënkryetarja Vlera Byty Ejupi, braktis partinë Nënkryetarja e partisë  ASH, Vlera Bytyi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga posti i nënkryetarit të partisë vetëm një ditë para përfundimit të afatit për dorëzimin...

Jep dorëhqeje nga partia nënkryetarja e ASH-së, Vlera Bytyçi Ejupi

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Nënkryetarja e Aleancës për Shqiptarët (ASH), Vlera Bytyçi Ejupi ka dhënë dorëheqje nga numri dy i partisë së Ziadin Selës, njofton Zhurnal.mk Ajo nëpërmjet profilit të saj në facebook...

Vlera Bytyçi – Ejupi: Dorëhiqem nga posti i nënkryetares së LR-PDSH-së

para 9 muajve - Ina

Vlera Bytyçi Ejupi, nënkryetare e Aleancës për Shqiptarët nga Zijadin Sela nëpërmjet llogarisë të saj në Facebook para pak minutash ka lajmëruar dorëheqjen e saj, raporton Tetova1. Ejupi në njoftimin e...

Sela: Ahmeti po i ikë takimeve

para 9 muajve - RTV 21

Kryetari i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela akuzoi BDI-së, partinë me të cilën është në koalicion qeveritar Ai tha se kjo parti po mundohet të bënë marrëveshje, siç tha me djallin, vetëm për ta mundur...

Tronditet partia e Zijadin Selës, largohet nënkryetarja e kësaj partie

para 9 muajve - Almakos

Vlera Bytyçi Ejuoi, nënkryetare e Aleancës për Shqiptarët nga Zijadin Sela nëpërmjet llogarisë të saj në Facebook para pak minutash ka lajmëruar dorëheqjen e saj, raporton Tetova1. Ejupi në njoftimin e...

SELA: AHMETI U IK TAKIMEVE, “BDI, PAKT ME DJALLIN PËR TË FITUAR NË STRUGË”

para 9 muajve - TV21

Kryetari i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela akuzoi BDI-së, partinë me të cilën është në koalicion qeveritar. Ai tha se kjo parti po mundohet të bënë marrëveshje, siç tha me djallin, vetëm për ta mundur...

SELA: AHMETI PO I IKË TAKIMEVE, “BDI MARRVESHJE ME DJALLIN PËR TË FITUAR NË STRUGË”

para 9 muajve - TV21

Kryetari i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela drejtoi akuza drejt BDI-së, partisë me të cilën është në kulaicion qeveritar. Ai tha se kjo parti po mundohet të bënë marrëveshje, siç tha me djallin, vetëm...

Lideri i ASH, Zijadin Sela, kërkon nga Zoran Zaevi, të mos përkrah kandidatët shqiptar në zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Gazeta Express

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

Sela: LSDM duhet ta ruaj neutralitetin ndaj partnerëve të koalicionit në zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

Sela paralajmëron Zaevin

para 9 muajve - Albeu

Kreu i Aleancës Ziadin Sela në njw intervistë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike , qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë korekt...

Sela: LSDM në këto zgjedhjet duhet të jetë neutrale ndaj partnerëve

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shtator - Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, në një intervistë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në....

Sela: LSDM duhet ta ruaj neutralitetin ndaj partnerëve të koalicionit në zgjedhje

para 9 muajve - Indeks online

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

Sela: LSDM-ja të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Lajm

lideri i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

Sela: LSDM duhet ta ruaj neutralitetin ndaj partnerëve të koalicionit në zgjedhjet lokale

para 9 muajve - Almakos

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

SELA:LSDM NË KËTO ZGJEDHJE DUHET TË JETË NEUTRALE NDAJ PARTNERËVE

para 9 muajve - Gazeta Fakti

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron...

Sela: LSDM duhet ta ruaj neutralitetin ndaj partnerëve të koalicionit në zgjedhje

para 9 muajve - Arbresh

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela, në një intervistë për TV21 tha se LSDM-ja duhet të jetë neutrale dhe të mos mbështetë asnjë nga partitë shqiptare në zgjedhjet e ardhshme lokale. “Në qoftë...

Sela: Nuk kam asnjë vërejtje ndaj Taravarit

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 shtator - Në intervistën e tij të fundit për Tv21 kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela lidhur me mbajtjen e zgjedhjeve lokale 2017, është shprehur se nuk do heq dorë nga Sruga pasiqë si...

Sela ka një mesazh për LSDM-në

para 9 muajve - Indeks online

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një intervistë të dhënë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë...

Sela ka një mesazh për LSDM-në

para 9 muajve - Albeu

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një intervistë të dhënë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike , qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë...

?Nuk do ta lë Strugën?, Sela rrëfehet për rikandidimin e tij

para 9 muajve - Albeu

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në intervistën e dhënë për TV21 ka folur për situatën aktuale politike në vend. “Unë përsëri nuk do e lë Strugën…Kam pasur goxha vështirësi si kryetar i Strugës,...

Sela ka një ‘selam’ për Zaevin, ruaje…

para 9 muajve - Ina

Kreu i Aleancës Ziadin Sela tutje në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë...

Sela rrëfehet për kandidimin në Strugë, Taravarin dhe sfidat përpara

para 9 muajve - Ina

Kryetari i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela në intervistën për TV21 ka folur për aktualitetet politike në vend. “Unë përsëri nuk do e lë Strugën…Kam pasur koxha vështirësi si kryetar i Strugës, pasi...

SELA: LSDM-ja të ruajë neutralitetin karshi partnerëve në qeveri

para 9 muajve - Aktuale

Kreu i Aleancës Ziadin Sela tutje në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë...

SELA: Nuk kam ndikuar në vendimin e Taravarit për Gostivarin

para 9 muajve - Aktuale

Lidhur me deklaratën e Arben Taravarit, si kandidat për Gostivarin, ku thotë se partia është më e rëndësishme se komuna, kreu i Aleancës Ziadin Sela me përgjigje: “Nuk kam asnjë vërejtje ndaj Taravarit....

SELA: Unë përsëri nuk do e lë Strugën…

para 9 muajve - Aktuale

Kryetari i Aleancës për shqiptarët Ziadin Sela në intervistën për TV21 ka folur për aktualitetet politike në vend. “Unë përsëri nuk do e lë Strugën…Kam pasur koxha vështirësi si kryetar i Strugës, pasi...

SELA: LSDM-ja të ruajë neutralitetin karshi partnerëve në qeveri

para 9 muajve - Fakti Ditor

Kreu i Aleancës Ziadin Sela tutje në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë...

Sela ka një porosi për kreun e partnerit të koalicionit qeverisës

para 9 muajve - Lajm

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH) zoti Zijadin Sela, në intervistën për Televizioni “TV21”, ka theksuar se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas,...

Sela ka një ‘selam’ për Zaevin

para 9 muajve - Tetova Sot

Kreu i Aleancës Ziadin Sela  në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë korekt...

Sela ka një mesazh për LSDM-në

para 9 muajve - Arbresh

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në një intervistë të dhënë për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë...

Sela ka një ‘selam’ për Zaevin

para 9 muajve - Fol

Kreu i Aleancës Ziadin Sela  në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të luajë korekt...

Sela sonte tregon ërse këto zgjedhje janë jetë apo vdekje për Aleancën

para 9 muajve - Ina

Sonte në ora 21:30 në TV21 do jetë i ftuar lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, ku do të diskutohet: -Përse këto zgjedhje janë jetë apo vdekje për Aleancën; -Cilat komuna synon ti fitoj kjo parti;...

Sela ka një ‘selam’ për Zaevin

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Kreu i Aleancës Ziadin Sela  në intervistën për TV21 ka thënë se nuk ka diçka konkrete nga bisedimet me partitë politike, qoftë edhe me partnerin maqedonas, LSDM-në. “Në qoftë se dëshiron të...

Sela: Nuk kam asnjë vërejtje ndaj Taravarit

para 9 muajve - Fol

Në intervistën e tij të fundit për Tv21 kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela lidhur me mbajtjen e zgjedhjeve lokale 2017, është shprehur se nuk do heq dorë nga Sruga pasiqë si kryetar ka pasur shumë...

Sonte në TV21 Ziadin Sela

para 9 muajve - Fol

Sonte në ora 21:30 në TV21 do jetë i ftuar lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, ku do të diskutohet: -Përse këto zgjedhje janë jetë apo vdekje për Aleancën; -Cilat komuna synon ti fitoj kjo parti;...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK