http://kariera.mk

Presidenti thërret KLD-në. Diskutim për dhunën në familje

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Këshilli i Lartë i Drejtësisë do të mblidhet të premten, për herë të parë nën drejtimin e kreut të ri të shtetit, Ilir Meta. Rendi i ditës, i siguruar nga Top Channel, me 7 pika kyçe ku bien në sy çështja...

Meta thërret KLD-në. Diskutim për dhunën në familje

para 8 muajve - Top Channel

Këshilli i Lartë i Drejtësisë do të mblidhet të premten, për herë të parë nën drejtimin e kreut të ri të shtetit, Ilir Meta. Rendi i ditës, i siguruar nga Top Channel, me 7 pika kyçe ku bien në sy çështja...

Ilir Meta thërret mbledhjen e parë të KLD, diskutohet dhuna në familje dhe delegimi i disa gjyqtarëve

para 9 muajve - Sot News

Presidenti Ilir Meta, ditën e premte, do të mbajë drejtimin e parë të Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Edhe pse sipas ligjeve, ky institucion duhej të ishte shkrirë kohë më parë, deri në ngritjen e KLGJ...

Vendimet e gjykatave për dhunën në familje, Meta mbledh KLD-në të premten

para 9 muajve - Mapo

Presidenti Ilir Meta, ka thirrur mbledhjen e parë të Këshillit të Lartë të Drejtësisë këtë të premte, për herë të parë pas marrjes së detyrës. Një nga pikat e rendit të ditës do të jetë shqyrtimi dhe diskutimi...

Dhuna në familje, Presidenti Meta mbledh KLD-në

para 9 muajve - Gazeta Express

Presidenti Ilir Meta, ka thirrur mbledhjen e parë të Këshillit të Lartë të Drejtësisë këtë të premte, për herë të parë pas marrjes së detyrës. Një nga pikat e rendit të ditës do të jetë shqyrtimi dhe diskutimi...

Të premten ora 09:00/Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD

para 9 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00. Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh,...

Të premten ora 90:00 – Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD

para 9 muajve - Koha Jone

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00. Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh,...

Presidenti Meta thërret mbledhjen e parë si kreu KLD-së

para 9 muajve - Shqiptarja

Të premten më 15 shtator presidenti i vëndit Ilir Meta do të drejtojë mbledhjen e parë të Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Burime për Shqiptarja.com bënë me dije se mbledhja do të mbahen orët e para të...

Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD

para 9 muajve - Ora news

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00. Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh,...

Të premten ora 09:00/Presidenti Meta mbledh për herë të parë KLD

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00. Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh,...

Presidenti mbledh për herë të parë KLD-në të premten

para 9 muajve - Illyria

Presidenti Ilir Meta do të mbledhë për herë të parë Këshillin e Lartë të Drejtësisë. Mbledhja është vendosur për ditën e premte në orën 09:00. Në rend dite parashikohet të diskutohet për delegime gjyqtarësh,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK