http://kariera.mk

Mbledhja e parë e qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - ABC News

Menjëherë pas betimit në presidencë, gjithë kabineti qeveritar është mbledhur në selinë e kryeministrisë për të zhvilluar mbledhjen e tij të parë. Vendimi i parë i marrë në këtë mbledhje, siç kishte paralajmëruar...

Qeveria mblidhet pas betimit. Vendimi I, hiqen çertifikatat

para 10 muajve - Top Channel

Kryeministri Rama doli nga selia e Presidencës bashkë me anëtarët e kabinetit të ri për t’u mbledhur në selinë e qeverisë, ku u mbajt edhe mbledhja e parë zyrtare. Në nisje të mbledhjes u publikua lista...

Qeveria “Rama 2”, merr vendimet e para

para 10 muajve - Opinion

Kabineti qeveritar ka marrë vendimet e para në mbledhjen e qeverisë që u zhvillua pasditen e sotme pas betimit të ministrave në Presidencë. Ashtu sikurse ishte paralajmëruar edhe më herët nga vet Kryeministri...

Mbledhja e parë e qeverisë në Shqipëri, 2018 viti i Skëndërbeut

para 10 muajve - Alsat-M

Menjëherë pas betimit në Presidencë, mesazhi i parë që kryeministri i Shqipërisë Edi Rama u dha Ministrave të tij, është respektimi i rregullave, duke mbajtur në pritje për disa sekonda të semaforit jeshil...

2018-a, vit mbarëkombëtar i Skënderbeut

para 10 muajve - Medial

Kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama pas betimit në Presidencë bashkë me anëtarët e kabinetit të ri mbajti mbledhjen e tij të parë zyrtare në selinë e qeverisë. Vendimi i parë që u mor në këtë mbledhje...

Vendimet e para: Ndahen godinat e vettingut, 2018 viti i Skëndërbeut

para 10 muajve - Zhurnal

Menjëherë pas betimit në Presidencë, mesazhi i parë që kryeministri Rama u dha Ministrave të tij, është respektimi i rregullave, duke mbajtur në pritje për disa sekonda të semaforit jeshil për të shkuar...

VIDEO/ Ç’ndodhi në mbledhjes së parë të qeverisë, Rama me yll të kuq në xhaketë

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Qeveria “Rama 2” është mbledhur sot për herë të parë në Kryeministri duke marrë disa vendime, të cilat “BalkanWeb” i ka publikuar më herët. Këtë herë tryeza e qeverisë ka qenë më e vogël se ajo...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – viti i Skënderbeut

para 10 muajve - Koha.net

Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit - Skënderbeut. Vendimet e tjera lidhen me...

Vendimet e para: Ndahen godinat e vettingut, 2018 viti i Skëndërbeut

para 10 muajve - Ora news

Menjëherë pas betimit në Presidencë, mesazhi i parë që kryeministri Rama u dha Ministrave të tij, është respektimi i rregullave, duke mbajtur në pritje për disa sekonda të semaforit jeshil për të shkuar...

Pas betimit, mbledhja zyrtare. Qeveria merr vendimet e para

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Rama doli nga selia e Presidencës bashkë me anëtarët e kabinetit të ri për t’u mbledhur në selinë e qeverisë, ku u mbajt edhe mbledhja e parë zyrtare. Në nisje të mbledhjes u publikua lista...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – viti i Skënderbeut

para 10 muajve - Telegrafi

Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit – Skënderbeut. Vendimet e tjera lidhen me...

Publikohen pamjet nga mbledhja e parë: Qeveria e re çon ndihma në SHBA

para 10 muajve - Koha Jone

Zyra e shtypit e kryeministrisë ka shpërndarë për mediat pamjet e mbledhjes së parë të kabinetit qeverisës. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, vendimi i parë që u mor ishte shpallja e vitit 2018, si “Viti...

Publikohen pamjet nga mbledhja e parë e qeverisë, u morën disa vendime

para 10 muajve - NOA

Zyra e shtypit e kryeministrisë ka shpërndarë për mediat pamjet e mbledhjes së parë të kabinetit qeverisës. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, vendimi i parë që u mor ishte shpallja e vitit 2018, si “Viti...

Vendimi i parë i qeverisë

para 10 muajve - RTV 21

Viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit – Skënderbeut Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar...

Parakalimi në bulevard pas betimit, Rama kalon rrugën me “të kuqe”, por ndalet tek semafori i dytë. Çfarë i tha gazetares

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- 14 ministrat dhe kryeministri Edi Rama kanë bërë betimin sot para Presidentit të Republikës Ilir Meta në nisje të detyrës së tyre zyrtarisht. Pas ceremonisë në Presidencë ku u bë edhe një foto...

Parakalimi i qeverisë në bulevard, Rama kalon semaforin me të kuqe

para 10 muajve - Koha Jone

14 ministrat dhe kryeministri Edi Rama kanë bërë betimin sot para Presidentit të Republikës Ilir Meta në nisje të detyrës së tyre zyrtarisht. Pas ceremonisë në Presidencë ku u bë edhe një foto në grup,...

ABC News zbardh rendin e ditës të mbledhjes së parë të qeverisë “Rama 2”

para 10 muajve - ABC News

ABC News ka mësuar cili do të jetë rendi i ditës së mbledhjes së parë të Qeverisë, që do të zhvillohet pas betimit të Këshillit të Ministrave te Presidenti i Republikës. Vendimi i parë do të jetë shpallja...

Qeveria “Rama 2”, merr vendimet e para

para 10 muajve - Arbresh

Kabineti qeveritar ka marrë vendimet e para në mbledhjen e qeverisë që u zhvillua pasditen e sotme pas betimit të ministrave në Presidencë. Ashtu sikurse ishte paralajmëruar edhe më herët nga vet Kryeministri...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – viti i Skënderbeut

para 10 muajve - Tetova Sot

Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit – Skënderbeut. Vendimet e tjera lidhen me...

LAJM I FUNDIT/ Qeveria “Rama 2” mblidhet sot për herë të parë, zbulohen vendimet që do miratohen

para 10 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Qeveria e re do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti i Republikës Ilir Meta. “BalkanWeb”...

Rama mbledh qeverinë pas betimit te Meta, zbulohen vendimet që do të merren

para 10 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të dytë qeveritar të drejtuar prej tij, në orën 17.00 do të betohen te Presidenti Ilir Meta. Por pas ceremonisë së betimit, kreu i qeverisë, do të zhvillojë...

Qeveria “Rama 2”, zbulohen vendimet që merren sot pas betimit

para 10 muajve - Koha Jone

Qeveria e re do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mësohet se mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti, Ilir Meta. Në mbledhjen e...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – viti i Skënderbeut

para 10 muajve - Almakos

Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit – Skënderbeut. Vendimet e tjera lidhen me...

Qeveria “Rama 2” mblidhet sot, ja vendimet që do të miratohen

para 10 muajve - Sot News

Pas krijimit të saj qeveria “Rama 2” do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti i Republikës Ilir...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – Viti i Skënderbeut

para 10 muajve - Gazeta e re

Në mbledhjen e parë që ka mbajtur qeveria e Shqipërisë, pas dhënies së betimit, vendimi i parë ishte shpallja e viti 2018 vit mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit – Skënderbeut. Vendimet e tjera lidhen me...

Vendimi i parë i qeverisë, viti 2018 – viti i Skënderbeut

para 10 muajve - KosovaPress

Vendimet e tjera lidhen me dhënien e mundësive të nisjes nga puna të procesit të vetting-ut. Qeveria vendosi që ambientet e ish-objektit të Lidhjes së Shkrimtarëve dhe Artistëve, t’i jepen institucioneve...

Qeveria “Rama 2” mblidhet sot për herë të parë, zbulohen vendimet që do miratohen

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Qeveria e re “Rama 2” nën drejtimin e kryeministrit Edi Rama do të mblidhet sot për herë të parë pas krijimit të saj dhe dekretimit nga Presidenti. Mbledhja do të mbahet pas ceremonisë së betimit tek Presidenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK