http://kariera.mk

“Salvator Mundi”, tabloja e fundit e Leonardo da Vinçit në ankand

para 11 muajve - Java News

Tabloja e fundit e piktorit italian , Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga “Christie’s”, që e ka vlerësuar 100 milionë...

Del në ankand piktura e fundit e Leonardo da Vinci

para 11 muajve - Tetova Sot

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

“Salvator Mundi”, tabloja e fundit e Da Vinçit në ankand

para 11 muajve - Lajme.al

Tabloja e fundit e piktorit italian , Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga “Christie’s”, që e ka vlerësuar 100 milionë...

Del në ankand piktura e fundit e Leonardo da Vinci

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

“Salvador Mundi” do të shitet mbi 100 milionë dollarë

para 11 muajve - Zhurnal

Tabloja e fundit e piktorit italian, Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga ”Christie’s”, që e ka vlerësuar 100 milionë...

Del në ankand piktura e fundit e Leonardo da Vinci

para 11 muajve - Syri

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

Del në ankand piktura e fundit e Leonardo da Vinci

para 11 muajve - Tetova Sot

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

Del në ankand piktura e fundit e Leonardo da Vinci

para 11 muajve - Arbresh

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci del në ankand

para 11 muajve - Klan Kosova

Piktura e fundit e Leonardo da Vinci do të paraqitet në ankand dhe mund të shitet për rreth 100 milionë dollarë. Kjo pikturë është “Salvator Mundi” dhe është punimi i fundit i artistit që është zbuluar...

“Salvator Mundi”, tabloja e fundit e Da Vinçit do të shitet mbi 100 milionë dollarë

para 11 muajve - BalkanWeb

NJU JORK– Tabloja e fundit e piktorit italian, Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga “Christie’s”, që e ka vlerësuar...

“Salvator Mundi”, tabloja e fundit e Da Vinçit do të shitet mbi 100 milionë dollarë

para 11 muajve - Koha Jone

Tabloja e fundit e piktorit italian, Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga “Christie’s”, që e ka vlerësuar 100 milionë...

“Krishti” i Da Vinçit pritet të shitet për 100 milionë dollarë

para 12 muajve - RTV 21

“Salvator Mundi,” një portret i lehtë i Jezu Krishtit punuar nga Leonardo da Vinci që daton rreth vitit 1500, pritet të shitet për rreth 100 milionë në Christie në nëntor, duke e bërë atë një nga veprat...

“Salvator Mundi”, tabloja e fundit e Da Vinçit do të shitet mbi 100 milionë dollarë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

NJU JORK– Tabloja e fundit e piktorit italian, Leonardo da Vinçi në duart e një koleksionuesi privat do të shitet në Nju Jork më 15 nëntor gjatë ankandit të organizuar nga “Christie’s”, që e ka vlerësuar...

SHBA, piktura e Da Vinçit shitet për 100 milionë dollarë

para 12 muajve - Shenja

Salvator Mundi, piktura e fundit e artistit italian Leonardo da Vinçi, vlera e të cilit shkon në 100 milionë dollarë, do të shitet në ankand gjatë muajit nëntor në New York, raporton Anadolu Agency (AA)....

SHBA, piktura e Da Vinçit shitet për 100 milionë dollarë

para 12 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv NEW YORK (AA) - Salvator Mundi, piktura e fundit e artistit italian Leonardo da Vinçi, vlera e të cilit shkon në 100 milionë dollarë, do të shitet në ankand gjatë muajit nëntor në New York,...

“Salvador Mundi”: / Ky është zbulimi më i rëndësishëm i shekullit XXI

para 12 muajve - Ina

“Ky është zbulimi më i rëndësishëm i shekullit XXI”,- kështu e hapi njoftimin sot shtëpia më e madhe e ankandeve Kristi (Christie), e cila do të prezantojë blerjen më emocionuese “Salvador Mundi” (Shpëtimtari...

SHBA, piktura e Da Vinçit shitet për 100 milionë dollarë

para 12 muajve - Gazeta e re

Piktura para ankandit do të ekspozohet në Hong Kong, San Francisco, Londër dhe New York. Emri i pikturës “Salvator Mundi”, që në përkthim do të thotë “Shpëtimtari i botës” Salvator Mundi, piktura e fundit...

“Salvador Mundi”: / Ky është zbulimi më i rëndësishëm i shekullit XXI

para 12 muajve - Bota.al

Zbulohet një pikturë e Leonardo da Vinçit “Ky është zbulimi më i rëndësishëm i shekullit XXI”,- kështu e hapi njoftimin sot shtëpia më e madhe e ankandeve Kristi (Christie), e cila do të prezantojë blerjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK