http://kariera.mk

Sekuestrohen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit

para 9 muajve - Top Channel

Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, 50...

Fshihte 64 kg kanabis në banesë, pranga 50-vjeçarit në Memaliaj

para 9 muajve - BalkanWeb

MEMALIAJ – Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit të policisë është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi...

Zbulohet Marijuanë në një Gomë Automjeti

para 9 muajve - Kallxo

Policia Kufitare e Sarandës zbuloi në një gomë automjeti tetë kilogramë marijuanë, të cilën më pas edhe e sekuestroi. Sipas policisë, goma po bartej nga një person, i cili bashkë me të në dorë po lëvizte...

Kapen 64 kg kanabis, pranga 50-vjeçarit

para 9 muajve - Koha Jone

Një sasi prej 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj. Në kuadër të operacionit është arrestuar në flagrancë poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi me inicialet M.M, 50...

Memaliaj, zbulohen 645 kg kanabis në një banesë

para 9 muajve - ABC News

Policia e Tepelenës ka arrestuar një 50-vjeçar nga fshati Kurtëz, pasi në shtëpinë e tij u gjetën 64 kg kanabis. Ai është Muharrem Mimo nga fshati Kurtëz dhe droga ishte e paketuar gati për tu transportuar....

Kapen 64 kg kanabis në Memaliaj, arrestohet 50-vjeçari

para 9 muajve - Albeu

Policia ka sekuestruar 64 kilogramë kanabis është sekuestruar paraditen e së enjtes në Memaliaj . Në pranga ka rënë shtetasi me inicialet M.M, 50 vjeç. Njoftimi i policisë Memaliaj . Goditet një rast i...

Sekuestrohet 64 kg hashash në Memaliaj, arrestohet poseduesi

para 9 muajve - Koha.net

Goditet një rast i “Prodhim dhe shitje e lëndës narkotike” në Gjirokastër, ku janë sekuestruar 64 kg lëndë Cannabis Sattiva. Droga u gjet në banesën e shtetasit Muharrem Mino 50 vjeç, në fshatin Kurtëz,...

Sekuestrohet 64 kg hashash në Memaliaj, arrestohet poseduesi

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Goditet një rast i “Prodhim dhe shitje e lëndës narkotike” në Gjirokastër, ku janë sekuestruar  64 kg lëndë Cannabis Sattiva. Droga u gjet në banesën e shtetasit  Muharrem Mino 50 vjeç, në fshatin Kurtëz,...

Memaliaj, kapen 60 kg kanabis në pranga 50-vjeçari

para 9 muajve - Shqiptarja

Në Memaliaj janë sekuestruar 64 kilogram lëndë narkotike kanabis, ndërsa është arrestuar Muharrem Mino, 50 vjeç, banues në njësinë administrative Buz të Memaliajt. Lënda narkotike është gjetur pas kontrollit...

Sekuestrohen 64 kg kanabis, arrestohet 50-vjeçari në Memaliaj

para 9 muajve - Sot News

Një sasi droge prej 64 kilogramësh kanabis sativa është sekuestruar në Memaliaj ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen...

VIDEO/ Arrestohet 50 vjeçari nga Memaliaj. Ju gjet 60 kg drogë

para 9 muajve - Syri

Policia ka vënë në pranga një qytetar nga Memaliaj, nën akuzën e ‘prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në banesën e 50 vjeccarit M.M në Kurtëz të Memaliajt, u gjetën disa pako të...

I gjenden 64 kg drogë në shtëpi, arrestohet Mino nga Memaliaj

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Tepelenës ka bërë me dije se ditën sotme, në banesën e Muharrem Mino, në fshatin Kurtëz, Memaliaj u gjetën disa pako me lëndë narkotike  Cannabis Sattiva. Pas peshimit të lëndës narkotike, pesha...

Memaliaj, sekuestrohen 64 kg kanabis në banesën e një 50-vjeçari

para 9 muajve - NOA

Policia e Memaliajt ka sekuestruar një sasi prej 64 kilogramë kanabis sativa, ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë. Nga kontrolli i ushtruar nga shërbimet e Komisariatit...

Sekuestrohen 64 kg kanabis në banesën e një 50-vjeçari

para 9 muajve - Ora news

Policia e Memaliajt ka sekuestruar një sasi prej 64 kilogramë kanabis sativa, ndërsa në pranga është vënë personin i cili e kishte fshehur drogën në banesë. “Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kg

para 9 muajve - Top Channel

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - Telegrafi

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - Koha.net

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - RTV 21

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Me gomën e makinës plot me drogë në dorë, policia pikas trafikantin duke ikur drejt Greqisë por…

para 9 muajve - BalkanWeb

SARANDË- Policia Kufitare e Sarandës ka sekuestruar 8 kilogram lëndë narkotike të dyshuar Cannabis Sativa por nuk ka mundur të kapë trafikantin. Ditën e djeshme prej shërbimeve të Policisë Kufitare të...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kg

para 9 muajve - Mapo

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Sarandë, sekuestrohen 8 kg drogë të fshehura në gomën e makinës

para 9 muajve - Shqiptarja

Policia e Sarandës ka sekuestruar 8 kilogramë kanabis në vendin e quajtur ''Lugina e Shkëmbit të Bufit'', të fshehura në një gomë makine. Sipas policisë është vërejtur një person që me gomën në dorë po...

Sekuestrohen 8 kg drogë në Sarandë, në kërkim autori

para 9 muajve - Sot News

Policia e Sarandës sekuestroi një sasi prej 8 kilogramë kanabis sativa, ndërsa u shpall në kërkim poseduesi i lëndës narkotike. Sipas burimeve të policisë : “Në Qafë Botë, në vendin e quajtur ”Lugina e...

Me rrotë në krah drejt Greqisë, policia i sekuestron 8 kg kanabis

para 9 muajve - Albeu

Policia kufitare e Sarandës ka kapur dhe sekuestruar 14 pako me kanabis . Mësohet se një shtetas, akoma i paidetifikuar ka qënë duke lëvizuar në këmbë me një gomë makine në dorë në vendin e quajtur "Lugina...

Me gomë makine në krahë me 8 kg drogë, si u zbulua lënda narkotike në Konispol

para 9 muajve - NOA

Nuk kanë fund tentativat për të trafikuar lëndë narkotike nga Shqipëria drejt shteteve fqinje. Efektivët e policisë kufitare të Sarandës në Qafë Botë, në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”,...

Policia gjen drogë në një gomë makine

para 9 muajve - Koha Jone

Një sasi prej 8 kilogramë kanabis sativa është sekuestruar në Sarandë, ndërsa u shpall në kërkim poseduesi i lëndës narkotike. Policia thotë se “ në Qafë Botë, në vendin e quajtur ”Lugina e Shkëmbit të...

Drogë në gomë makinë, policisë i ikën trafikanti

para 9 muajve - Ora news

Një sasi prej 8 kilogramë kanabis sativa është sekuestruar në Sarandë, ndërsa u shpall në kërkim poseduesi i lëndës narkotike. Policia thotë se “ në Qafë Botë, në vendin e quajtur ”Lugina e Shkëmbit të...

Me rrotë në krah e në këmbë drejt Greqisë, kufitarët i gjejnë 8 kg kanabis brenda

para 9 muajve - Syri

Policia Kufitare e Sarandës në Qafë Botë, në vendin e quajtur ''Lugina e Shkëmbit të Bufit'' në afërsi të Konispolit, ka vërejtur një person, i cili ecte në këmbë me një gomë automjeti në dorë në drejtim...

Trafikanti e fsheh drogën në gomën e makinës, tenton ta çojë në Greqi

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Policia Kufitare Sarandë sekuestron 8 kilogram lëndë narkotike të dyshuar kanabis sativa. Lënda narkotike i gjet prej shërbimeve të Policisë Kufitare të Sarandës në Qafë Botë, në vendin e quajtur ”Lugina...

Fut drogën në gomën e makinës dhe niset në këmbë drejt Greqisë, zbulohet nga policia

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia Kufitare bën me dije se në vendin e quajtur ''Lugina e Shkëmbit të Bufit'', në afërsi të Konispolit, është vërejtur një person i cili ecte në këmbë me një gomë automjeti në dorë në drejtim të Kufirit...

FOTO/ Me rrotë në krah e në këmbë drejt Greqisë, kufitarët i gjejnë 8 kg kanabis brenda

para 9 muajve - Syri

Më datë 11.10.2017 prej shërbimeve të Policisë Kufitare të Sarandës në Qafë Botë, në vendin e quajtur ''Lugina e Shkëmbit të Bufit'', në afërsi të Konispolit, është vërejtur një shtetas i cili ecte në...

Policia gjen 8 kilogramë kanabis në gomat e makinave

para 9 muajve - Insajderi

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - Almakos

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Fsheh tetë kilogram Cannabis Sativa në gomën e makinës, trafikanti arrin të largohet

para 9 muajve - Blitz

Dje në mbrëmje Policia Kufitare e Sarandës ka sekuestruar 8 kilogramë lëndë narkotike e cila dyshohet të jetë Cannabis Sativa, por nuk ka mundur që të kapë trafikantin. Një shtetas është vërejtur nga policia...

FOTO/ Shqiptari mësyn Greqinë me gomën e makinës plot me drogë në dorë…

para 9 muajve - Java News

Policia Kufitare e Sarandës ka sekuestruar 8 kilogram lëndë narkotike të dyshuar Cannabis Sativa, por nuk ka mundur të kapë trafikantin. Ditën e djeshme prej shërbimeve të Policisë Kufitare të Sarandës...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - Gazeta e re

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

FOTO/ Me gomën e makinës plot me drogë në dorë, policia pikas trafikantin duke ikur drejt Greqisë por…

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Policia Kufitare e Sarandës ka sekuestruar 8 kilogram lëndë narkotike të dyshuar Cannabis Sativa por nuk ka mundur të kapë trafikantin. Ditën e djeshme prej shërbimeve të Policisë Kufitare të Sarandës...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - Periskopi

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Pranë Konispolit u sekuestrua 8 kg.kanabis

para 9 muajve - Illyria

Policia kufitare e Qafë Botës ka sekuestruar në afërsi të Konispolit një sasi prej 8 kg kanabis sativa. Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi...

Kanabis drejt Greqisë me goma makinash, sekuestrohen 8 kilogramë

para 9 muajve - KosovaPress

Burime zyrtare bëjnë të ditur se policia në vendin e quajtur “Lugina e Shkëmbit të Bufit”, në afërsi të Konispolit ka parë një shtetas që ecte në këmbë, me një gomë automjeti në dorë drejt kufirit grek....

Në Lezhë kapen 335 kg kanabis në proces tharje, 3 të arrestuar

para 9 muajve - Koha.net

Një sasi prej 355 kilogramë kanabis sativa në proces tharje është sekuestruar nga policia e Lezhës gjatë operacionit të koduar ” Kolsh “. Po ashtu policia ka asgjësuar me anë të djegies edhe 468 bimë narkotike...

Lezhë, sekuestrohen 335 kg marijuanë; 3 në pranga

para 9 muajve - Top Channel

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Lezhë, sekuestrohen 335 kg marijuanë; 3 në pranga

para 9 muajve - Mapo

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Lezhë, sekuestrohen 335 kg marihuanë; 3 në pranga

para 9 muajve - Portalb

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”, njofton Top Channel. Si posedues të lëndës...

Lezhë: Sekuestrohen 335 kg marijuanë, tri në pranga

para 9 muajve - Klan Kosova

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Sekuestrohen 335 kg drogë, tre persona në pranga

para 9 muajve - Indeks online

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

VIDEO/ Serë me kanabis në Lezhë, arrestohen kryeplaku i fshatit dhe dy të tjerë (Emrat)

para 9 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Në vijim të luftës kundër drogës, policia gjatë operacionit “Kolsh” ka arritur të sekuestrojë 335 kg lëndë narkotike marijuanë në qytetin e Lezhës. Si rezultat ,  u arrestuan në flagrancë të dyshuar...

VIDEO/ Serë me kanabis në Lezhë, arrestohen kryeplaku i fshatit dhe dy të tjerë (Emrat)

para 9 muajve - Koha Jone

Në vijim të luftës kundër drogës, policia gjatë operacionit “Kolsh” ka arritur të sekuestrojë 335 kg lëndë narkotike marijuanë në qytetin e Lezhës. Si rezultat, u arrestuan në flagrancë të dyshuar si posedues...

Sekuestrohen 335 kg kanabis në Lezhë, pranga kryeplakut të fshatit

para 9 muajve - Sot News

Në vijim të luftës kundër drogës, policia gjatë operacionit “Kolsh” ka arritur të sekuestrojë 335 kg lëndë narkotike marijuanë në qytetin e Lezhës. Si rezultat ,  u arrestuan në flagrancë të dyshuar si...

Lezhë: Sekuestrohen 335 kg marijuanë, 3 në pranga

para 9 muajve - Medial

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Droga lulëzon edhe këtë vit: Në Kolsh të Lezhës gjenden 468 bimë kanabis dhe 335 kg e tharë

para 9 muajve - Opinion

Edhe pse u trumbetua fort nga Kryeministri se ky është viti antikanabis dhe policia e mbështeti duke thënë se sasitë e kapura janë të magazinuara prej vitesh, realiteti tregon tjetër gjë. Në fshatin Kolsh...

Sekuestrohen 355 kg kanabis në Lezhë, pranga kryeplakut të fshatit dhe dy të tjerëve

para 9 muajve - NOA

Një sasi prej 355 kilogramë kanabis sativa në proces tharje është sekuestruar nga policia e Lezhës gjatë operacionit të koduar “Kolsh”. Po ashtu policia ka asgjësuar me anë të djegies edhe 468 bimë narkotike...

Lezhë, sekuestrohen 335 kg kanabis

para 9 muajve - ABC News

Tre  persona u arrestuan pasi policia zbuloi një hangar me kanabis sativa në Kolsh të Lezhës. Një person i katërt është shpallur në kërkim. Sasia e lëndës së gjetur është 335 kg kanabis sativa dhe policia...

Lezhë, sekuestrohen 355 kg kanabis, në pranga kryeplaku i fshatit dhe 2 të tjerë

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 355 kg lëndë narkotike të llojit kanabis sativa në proces tharje dhe ka asgjesuar përmes djegies 468 bimë narkotike. Në pranga kanë rënë 3 persona, mes të...

VIDEO/ Drogë e madhe në Lezhë, disa persona në pranga. Ja emrat

para 9 muajve - Syri

Tre persona janë vënë në pranga e një i katërt është shpallur në kërkim nga Policia në Lezhë për drogë kanabis sativa. Dy prej të arrestuarve, sipas policisë janë kultivuesit e kanabisit, ndërsa dy të...

Lezha "mbytet" me marijuanë, arrestohet kryetari i fshatit

para 9 muajve - Albeu

Policia e Lezhë s bën me dije se ka finalizuar një super operacion ku gjatë saj janë sekuestruar 335 kg lëndë narkotike marijuanë dhe ka kapur dhe asgjesuar me anë të djegjes 468 bimë narkotike cannabis...

Sekuestrohet sasi e madhe droge në Lezhë, pranga zyrtarit të shtetit

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Lezhës ka bërë të mundur ditën e djeshme sekuestrimin e 335 kg drogë dhe asgjësimin e 468 bimë narkotike cannabis sattiva. Droga është zbuluar në fshatin Lalm - Kolsh  në Lezhë, ku policia pasi...

Sekuestrohen 335 kg në proces tharje, 2 të arrestuar, 1 në kërkim

para 9 muajve - Ora news

Sekuestrohen 335 kg lëndë narkotike Mariuanë  në proçes tharjeje. Asgjësohen me anë të djegies 468 bimë narkotike cannabis sattiva Arrestohen 2 shtetas në flagrancë dhe shpallet 1 në kërkim të dyshuar ...

Sekuestrohen 335 kg drogë në Lezhë, kapen dy trafikantët

para 9 muajve - Shqiptarja

Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar " Kolsh ". Sekuestrohen 335 kg lëndë narkotike Mariuanë në proçes tharjeje. Asgjësohen me anë të djegies 468 bimë narkotike cannabis sattiva Arrestohen...

Operacion i madh antidrogë në Lezhë, sekuestrohen 335 kg marijuanë, pranga dy kultivuesve

para 9 muajve - Java News

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Sekuestrohen 335 kg marijuanë, tri në pranga

para 9 muajve - Gazeta Liria

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”.

Lezhë, sekuestrohen 335 kg marijuanë; 3 në pranga

para 9 muajve - 24 ore

Policia e Lezhës ka sekuestruar një sasi prej 335 kg marijuanë në proces tharjeje dhe ka vënë në pranga tre persona në sajë të operacionit të koduar “Kolsh”. Si posedues të lëndës narkotike janë arrestuar...

Sekuestrohen 365 kg kanabis, asgjesohen 468 rrënjë: arrestohen 3 persona, mes të cilëve edhe një zyrtar…

para 9 muajve - Te Sheshi

Rreth 365 kg kanabis u sekuestruan dhe 468 rrënjë bimë u asgjesuan gjatë një aksioni të policisë së Lezhës në fshatin Lalm-Kolsh. Burime policore bënë të ditur se janë arrestuar 3 persona, mes të cilëve...

VIDEO/ Drogë e madhe në Lezhë, disa persona në pranga. Ja emrat

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Tre persona janë vënë në pranga e një i katërt është shpallur në kërkim nga Policia në Lezhë për drogë kanabis sativa. Dy prej të arrestuarve, sipas policisë janë kultivuesit e kanabisit, ndërsa dy të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK