http://kariera.mk

Bitcoin thyen rekordin, vlen katër herë më shumë se ari

para 11 muajve - Albinfo

Monedha virtuale është rritur me 750% krahasuar me një vit më parë dhe tashmë ka një vlerë katër herë më të lartë sesa ari Çmimi i Bitcoin, monedhës virtuale më të njohur në botë, ka thyer rekordin e 5,000...

Bitcoin arrin një rekord – ky është lajmi i mirë për përdoruesit e kësaj monedhe

para 11 muajve - Insajderi

Çmimi i bitcoin ka arritur vlerën e 5,000 dollarëve, duke shënuar rekordin e rritjes më të madhe ndonjëherë. Monedha virtuale bitcoin u rrit me më shumë se 8 për qind krahasuar me një ditë më parë. Bitcoin...

Vlera e Bitcoin kalon për herë të parë kufirin e 5,000 dollarëve

para 11 muajve - Zhurnal

Çmimi i Bitcoin, monedhës virtuale më të njohur në botë, ka thyer rekordin e 5,000 dollarëve duke arritur pikën më të lartë që nga themelimi. Bitcoin aktualisht tregtohet me 5,195 dollar sipas Coinmarketcap.com...

Tregtarët online të Bitcoin në Shqipëri; mbi 2000 transaksione të kryera, ja skema

para 11 muajve - 24 ore

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Rekordi më i ri, Bitcoin arrin vlerën në 5 mijë dollarë

para 11 muajve - Indeks online

Bitcion ka arritur vlerën e re, më të lartën që ka pasur ndonjëherë, duke kaluar atë në më shumë se 5 mijë dollarë për herë të parë në historinë e tij. Në orët e para të këtij mëngjesi, Bitcoin ka arritur...

Bitcoin po bën ‘namin’ në Shqipëri

para 11 muajve - Telegrafi

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin me rekord të ri, arrin vlerën në 5,000 dollarë

para 11 muajve - Gazeta Express

Bitcoin ka arritur vlerën më të lartë deri më tani, duke kaluar dukshëm në më shumë se 5,000 dollarë për herë të parë në historinë e tij në orët e hershme të tregut evropian këtë mëngjes. Nga ora 9:20...

Bitcoin po bën ‘kërdi’ në Shqipëri

para 11 muajve - Periskopi

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin po bën ‘kërdi’ në Shqipëri

para 11 muajve - Insajderi

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Tregtarët online të Bitcoin në Shqipëri; mbi 2000 transaksione të kryera, ja skema

para 11 muajve - Koha Jone

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin me rekord të ri, arrin vlerën në 5,000 dollarë

para 11 muajve - Infokusi

Bitcoin ka arritur vlerën më të lartë deri më tani, duke kaluar dukshëm në më shumë se 5,000 dollarë për herë të parë në historinë e tij në orët e hershme të tregut evropian këtë mëngjes. Nga ora 9:20...

Monedha online po bën ‘namin’ në Shqipëri, zbulohet skema

para 11 muajve - Gazeta Express

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin po bën ‘namin’ në Shqipëri

para 11 muajve - Tetova Sot

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin po bën ‘namin’ në Shqipëri

para 11 muajve - Tetova1

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Bitcoin po bën ‘namin’ në Shqipëri

para 11 muajve - Almakos

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Tregtarët online të Bitcoin në Shqipëri; mbi 2000 transaksione të kryera, ja skema

para 11 muajve - BalkanWeb

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Tregtarët online të Bitcoin në Shqipëri; mbi 2000 transaksione të kryera

para 11 muajve - Arbresh

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Tregtarët online të Bitcoin në Shqipëri; mbi 2000 transaksione të kryera

para 11 muajve - Arbresh

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Monedha online po bën ‘namin’ në Shqipëri, zbulohet skema

para 11 muajve - AlbPress

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

Monedha online po bën ‘namin’ në Shqipëri, zbulohet skema

para 11 muajve - Te Sheshi

Të blesh Bitcoin në Shqipëri nuk është aspak e vështirë. Disa tregtues të kësaj monedhe operojnë nëpërmjet faqeve të tregtimit, ku numri i transaksioneve është mbi 2000 dhe vlera e volumit tregtar e përllogaritur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK