http://kariera.mk

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Portalb

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market, përcjell Top Channel. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30,...

Suedi, katër të plagosur në një sulm të armatosur

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv STOKHOLM (AA) - Në një sulm të armatosur në qytetin Trelleborg të Suedisë janë plagosur katër persona, raporton Anadolu Agency (AA). Një person i armatosur ka hapur zjarr në një qytet në...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Lajmi.net

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Zhurnal

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Telegrafi

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Koha.net

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - RTV 21

Disa persona janë plagosur Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30,...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Tetova Sot

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Infokusi

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Operacion i madh i Policisë: Plagosen disa persona në Trelleborg të Suedisë

para 9 muajve - GazetaBlic

Policia e Suedisë ka paralajmëruar të gjithë qytetarët që të shmangin qendrën e qytetit Trelleborg, pasi dyshohet se një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka plagosur disa persona në...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - AlbPortali

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Operacion i madh i Policisë: Plagosen disa persona në Trelleborg të Suedisë

para 9 muajve - Gazeta Express

Policia e Suedisë ka paralajmëruar të gjithë qytetarët që të shmangin qendrën e qytetit Trelleborg, pasi dyshohet se një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka plagosur disa persona në...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - 10minuta

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Indeks online

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Infokusi

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Sulm me armë në një supermarket Suedi

para 9 muajve - Insajderi

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Sulm në Suedi, qëllohet me armë ndaj blerësve në market

para 9 muajve - Java News

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Gazeta e re

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Sulm me armë zjarri në Suedi, policia apelon të shmanget qendra e këtij qyteti

para 9 muajve - Sovrani

Policia e Suedisë ka paralajmëruar të gjithë qytetarët që të shmangin qendrën e qytetit Trelleborg, pasi dyshohet se një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka plagosur disa persona në...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - KosovaPress

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi ishte plot me njerëz. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po merr nën kontroll situatën, ndërsa ende nuk dihet nëse ka viktima nga ky sulm....

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Periskopi

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Suedi, të shtëna me armë drejt një supermarketi me njerëz

para 9 muajve - Shqiptarja

SUEDI- Katër njerëz janë plagosur pasi një person i armatosur hapi zjarr në një supermarket të mbushur me njerëz në Suedi, por policia ka përjashtuar mundësinë që sulmi të lidhet me ndonjë sulm terrorist....

Terror në Suedi, një person qëllon me armë zjarri dhe plagos disa persona

para 9 muajve - BalkanWeb

SUEDI- Policia e Suedisë ka paralajmëruar të gjithë qytetarët që të shmangin qendrën e qytetit Trelleborg, pasi dyshohet se një person i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri dhe ka plagosur disa persona...

Suedi, sulm me armë në një supermarket

para 9 muajve - Lajme.al

Qyteti jugor i Suedisë, Trelleborg është tronditur mbrëmjen e të enjtes, pasi një person i armatosur ka qëlluar drejt njerëzve në një market. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:30, ndërkohë që supermarketi...

Të shtënat me armë në Suedi, disa të plagosur

para 9 muajve - Arbresh

Të shtëna me armë ka ndodhur në komunën e Trelleborgiut, dhe është e mundur të ketë qenë sulme të shumëfishta, sipas policisë. “Ne kemi pranuar disa raportime për të shtëna me armë në Trelleborg”, citohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK