http://kariera.mk

Google Duo tashmë pjesë integrale e telefonëve Android

para 11 muajve - Zhurnal

Google ditën e Mërkure lajmëroi integrimin e video thirrjeve në Android me anë të Google Duo. Ky integrim do të bëjë të mundur realizimin e video thirrjeve përmes Duo nga tre aplikacione kyçe: Android...

Google Duo tani në AndroidGoogle Duo tani në Android

para 11 muajve - Indeks online

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

Google Duo tani në Android

para 11 muajve - Indeks online

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

Google Duo tani në Android

para 11 muajve - Lajmi.net

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK