http://kariera.mk

Ja ku gjendet Llatas, i maskuar dhe me stil tjetër

para 9 muajve - Ina

Dragan Pallvoviç – Llatas, gazetari kontrovers dhe përkrahës i VMRO-DPMNE-së është parë në tubimin e VMRO-DPMNE-së në komunën Zelenikovë të Shkupit. Ai ka marrë pjesë në takimin e kandidatit të kësaj partie...

Ja ku gjendet Llatas

para 9 muajve - Tetova1

Dragan Pallvoviç – Llatas, gazetari kontrovers dhe përkrahës i VMRO-DPMNE-së është parë në tubimin e VMRO-DPMNE-së në komunën Zelenikovë të Shkupit. Ai ka marrë pjesë në takimin e kandidatit të kësaj partie...

Ja ku gjendet Llatas, i maskuar dhe me stil tjetër

para 9 muajve - Lajm

Dragan Pallvoviç – Llatas, gazetari kontrovers dhe përkrahës i VMRO-DPMNE-së është parë në tubimin e VMRO-DPMNE-së në komunën Zelenikovë të Shkupit. Ai ka marrë pjesë në takimin e kandidatit të kësaj partie...

Ja ku gjendet Llatas

para 9 muajve - Almakos

Dragan Pallvoviç – Llatas, gazetari kontrovers dhe përkrahës i VMRO-DPMNE-së është parë në tubimin e VMRO-DPMNE-së në komunën Zelenikovë të Shkupit. Ai ka marrë pjesë në takimin e kandidatit të kësaj partie...

Ja ku gjendet Llatas, i maskuar dhe me stil tjetër

para 9 muajve - Tetova Sot

Dragan Pallvoviç – Llatas, gazetari kontrovers dhe përkrahës i VMRO-DPMNE-së është parë në tubimin e VMRO-DPMNE-së në komunën Zelenikovë të Shkupit. Ai ka marrë pjesë në takimin e kandidatit të kësaj partie...

Haradinaj takohet me përfaqësuesit e shoqatave shqiptare në Kroaci, zotohen të thellojnë bashkëpunimin

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë. Haradinaj takoi Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e Kroacisë; Tom...

Haradinaj priti sot në takim përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri ië Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e Kroacisë, Tom...

Haradinaj priti përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - RTV 21

Shqiptarët e Kroacisë premtuan lobim për Kosovën Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha sot se shqiptarët në Kroaci janë ambasadorët e Kosovës, pasi janë të njohur si luftëtarë të zotë të luftës...

Haradinaj takohet me përfaqësuesit e shoqatave shqiptare në Kroaci, zotohen të thellojnë bashkëpunimin

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e...

Haradinaj merr mbështetje nga shteti kroat në rrugën drejtë BE-së

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e...

Haradinaj priti sot në takim përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e...

Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur ha drekë

para 9 muajve - Almakos

Kohët e fundit ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Këtë herë e shohim balerinën shqiptare Klaudia Pepa më në formë se kurrë, ndërkohë që është duke drekuar Share this: Click to share on Twitter...

Haradinaj vlerëson rolin dhe kontributin e shqiptarëve të Kroacisë

para 9 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 tetor 2017 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, të cilët i ka quajtur ambasadorë të Kosovës në...

Haradinaj priti sot në takim përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri ië Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e Kroacisë, Tom...

Haradinaj priti përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha sot se shqiptarët në Kroaci janë ambasadorët e Kosovës, pasi janë të njohur si luftëtarë të zotë të luftës atdhetare për pavarësinë e Kroacisë, të cilët me...

Haradinaj priti përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - KosovaPress

Ai këto komente i bëri gjatë një takimi që pati me përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e Kroacisë, Tom Kaqinarin,...

Haradinaj priti sot në takim përfaqësuesit e shoqatave shqiptare të Kroacisë

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim përfaqësuesit e gjashtë shoqatave të shqiptarëve të Kroacisë, Esad Çollakun, kryetar i Unionit të Shqiptarëve në Republikën e...

Shqiptarët e Kroacisë zotohen për thellim të bashkëpunimit Kosovë-Kroaci

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka vlerësuar lartë kontributin e shqiptarëve që jetojnë në Kroaci për të dy shtetet, duke i quajtur si ambasadorë të Kosovës në vendin mik, transmeton Sovrani.info...

Kështu do të duket fletvotimi në zgjedhjet lokale në Maqedoni

para 9 muajve - Almakos

Zgjedhjet lokale në Maqedoni do të mbahen më 15 tetor dhe për këtë Komisioni Shtetëror Zgjedhor ka publikuar imazhe se si do të duket fleta e votimit, me anë të cilës qytetarët e kryeqytetit do të vendosin...

Shoqata e shqiptarëve mbrojtës të Kroacisë e viziton OVL të UÇK-së

para 9 muajve - Almakos

Sot në lokalet e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së do të qëndrojë për vizitë zyrtare delegacioni i Shoqatës së shqiptarëve mbrojtës të Kroacisë, i prirë nga Kryetari i Shoqatës, Esad Çollaku....

Ministria e Arsimit pezullon mësuesit që keqtrajtuan nxënësit

para 9 muajve - Almakos

Pas denoncimit në emisionin “Fiks Fare” i dhunimit të fëmijëve, ka reaguar pasditen e së mërkurës Ministria e Arsimit. Ministria e Arsimit ka deklaruar se mësuesit që shfaqen në video janë pezulluar nga...

Vazhdonte të shikonte video në telefon edhe gjatë kalimit në rreth rrotullim

para 9 muajve - Almakos

Shoferi i një veture është parë teksa shikonte video në telefon, derisa po priste të kalonte nëpër një rreth rrotullim në Laicester të Anglisë. Makinat që ishin prapa këtij Peugeot 207, kanë pritur në...

Dëmtoi veturën e huaj, duke dashur ta demolonte atë të partnerit që e tradhtoi

para 9 muajve - Almakos

Christine Ann Potten nga Somerset i Anglisë, e mllefosur me të dashurin që e ka tradhtuar, deshi t’i hakmerrej duke ia dëmtuar veturën. Por, 38-vjeçarja ka goditur dhe thyer një tjetër Peugeot 307, që...

Posa t’i mësoni këto shtatë këshilla nga Platoni, ju do të bëheni shumë më të mençur

para 9 muajve - Infokusi

Jo vetëm se Platoni njihet si themeluesi i institutit të parë për edukim të lartë, por ai kishte qenë një person shumë i zgjuar.Ai njihet anë e mbanë si një nga figurat më të rëndësishme sa i përket zhvillimit...

Posa t’i mësoni këto shtatë këshilla nga Platoni, ju do të bëheni shumë më të mençur

para 9 muajve - Almakos

Jo vetëm se Platoni njihet si themeluesi i institutit të parë për edukim të lartë, por ai kishte qenë një person shumë i zgjuar. Ai njihet anë e mbanë si një nga figurat më të rëndësishme sa i përket zhvillimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK