http://kariera.mk

Versioni i ri i Bixby vjen javën e ardhshme

para 9 muajve - Telegrafi

Pavarësisht se është paraqitur në miliona pajisje, Bixby duhet të jetë një nga produktet më pak popullore të Samsung. Kompania ka emëruar një udhëheqës të ri të përpjekjeve për AI të kompanisë, Chung Eui-suk,...

Versioni i ri i Bixby vjen javën e ardhshme

para 9 muajve - Almakos

Pavarësisht se është paraqitur në miliona pajisje, Bixby duhet të jetë një nga produktet më pak popullore të Samsung. Kompania ka emëruar një udhëheqës të ri të përpjekjeve për AI të kompanisë, Chung Eui-suk,...

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 9 muajve - GazetaBlic

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 9 muajve - Telegrafi

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

para 9 muajve - Almakos

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”, sipas Zyrës së Patentave të Koresë së Jugut. Duke parë grafikat në dokument, senzori ka shumë të ngjarë të zbulojë sasinë e grimcave së bashku me ndryshimin e...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Te Sheshi

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Albeu

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran . Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Ina

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Medial

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Periskopi

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - BalkanWeb

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, i cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Telegrafi

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Infokusi

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Almakos

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas...

Galaxy Note 9 me skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - Fol

Modeli Samsung Galaxy Note 9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin që është dashur të paraqitej në pararendësin e tij. Në pyetje është skaneri për gishtërinj, i vendosur nën ekran. Sipas analistit...

Samsung Galaxy Note9 do të ketë skaner për gishtërinj nën ekran

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas analistit Ming-Chi Kua, ky sensor do të debutojë në telefonin Galaxy Note9, transmeton KosovaPress. Nëse kjo do të vërtetohet, atëherë procedura e hapjes së telefonit do të dukej kështu: përdoruesi...

Samsung bënë rikthimin e parë pas të shpërthimeve të Galaxy Note 7

para 9 muajve - Ina

Samsung arriti sukses në rikthimin në treg pas një fiasko me telefonat shpërthyes Galaxy Note7 vitin e kaluar dhe rritjen e të ardhurave deri në 9 për qind!, transmeton Indeksonline. Në 2016, Samsung shpërtheu...

Samsung bënë rikthimin e parë pas të shpërthimeve të Galaxy Note 7

para 9 muajve - Indeks online

Samsung arriti sukses në rikthimin në treg pas një fiasko me telefonat shpërthyes Galaxy Note7 vitin e kaluar dhe rritjen e të ardhurave deri në 9 për qind!, transmeton Indeksonline. Në 2016, Samsung shpërtheu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK