http://kariera.mk

Haçison: Maqedonia mund të jetë vendi i ardhshëm anëtar i NATO-s

para 9 muajve - Aktuale

Maqedonia është vendi i ardhshëm që mund t’i përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe e mbështes, por problemi është emri “Maqedonia” i cili mund të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë, deklaroi ambasadori...

Haçison: Maqedonia mund të jetë anëtarja e ardhshme e NATO-s

para 9 muajve - Portalb

Ambasadorja e SHBA-së në NATO, Kej Bejli Haçison vlerësoi se Maqedonia është vendi që mund t’i plotësojë kriteret që të bëhet anëtarja e ardhshme e NATO-s, por shtoi se duhet të zgjidhet problemi me emrin,...

Haçison: Maqedonia mund të jetë vendi i ardhshëm anëtar i NATO-s

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 tetor - Maqedonia është vendi i ardhshëm që mund t’i përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe e mbështes, por problemi është emri “Maqedonia” i cili mund të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë,...

Haçison: Maqedonia mund të jetë vendi i ardhshëm anëtar i NATO-s

para 9 muajve - Medial

Maqedonia është vendi i ardhshëm që mund t’i përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe e mbështes, por problemi është emri “Maqedonia” i cili mund të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë, deklaroi ambasadori...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë antarja e radhës e NATO-s

para 9 muajve - Gazeta Express

Maqedonia është vendi i rradhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështes atë, por problemi me emrin “Maqedonia” duhet të jetë i pranueshëm për Greqinë, dhe kjo përbën faktor...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë anëtarja e radhës në NATO

para 9 muajve - Telegrafi

“Maqedonia është vendi i radhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështesë, por problemi është emri “Maqedonia”, i cili duhet të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë”, deklaroi...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë anëtarja e radhës në NATO

para 9 muajve - Tetova1

“Maqedonia është vendi i radhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështesë, por problemi është emri “Maqedonia”, i cili duhet të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë”, deklaroi...

Haçison: Maqedonia mund të jetë vendi i ardhshëm anëtar i NATO-s

para 9 muajve - Tetova Sot

Maqedonia është vendi i ardhshëm që mund t’i përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe e mbështes, por problemi është emri “Maqedonia” i cili mund të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë, deklaroi ambasadori...

Kontesti i emrit, pastaj në NATO

para 9 muajve - Lajm

“Maqedonia është vendi i radhës, i cili mund të plotësojë kriteret për anëtarësim në NATO edhe unë e përkrahë , por problemi është me emrin “Maqedonia”, që duhet të jetë i pranueshëm edhe nga Greqia”,...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë anëtarja e radhës në NATO

para 9 muajve - Tetova1

“Maqedonia është vendi i radhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështesë, por problemi është emri “Maqedonia”, i cili duhet të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë”, deklaroi...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë shteti i rradhës anëtare e NATO-s

para 9 muajve - Almakos

Maqedonia është vendi i rradhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështes atë, por problemi me emrin “Maqedonia” duhet të jetë i pranueshëm për Greqinë, dhe kjo përbën faktor...

Hutchison: Maqedonia mund të jetë anëtarja e radhës në NATO

para 9 muajve - Lajm

“Maqedonia është vendi i radhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështesë, por problemi është emri “Maqedonia”, i cili duhet të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë”, deklaroi...

Hutchison: Maqedonia anëtare e ardhshme e NATO-s, vetëm nëse punon drejt zgjedhjeve të lira dhe qeverisë së fortë

para 9 muajve - Fol

“Maqedonia është vendi i radhës që mund të përmbushë kriteret për anëtarësim në NATO dhe unë e mbështesë, por problemi është emri “Maqedonia”, i cili duhet të jetë i pranueshëm edhe për Greqinë”, deklaroi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK