http://kariera.mk

Boshnjakovski: Qeveria e mëparshme në mënyrë joligjore ka furnizuar me bileta aeroplani

para 9 muajve - Portalb

Qeveria e Republikës së Maqedonisë kërkon nga Ministria e Punëve (MPB) të hulumtojë se në çfarë mënyre Qeveria e mëparshme ka furnizuar me bileta aeroplani, sepse siç shpjegoi sot zëdhënësi Mile Boshnjakovski...

Ky është këshilltari i Gruevskit që ishte paguar me honorar mbi 220 mijë euro

para 9 muajve - Ina

Djali i ish-diplomatit Risto Nikovski, Aleksandër Nikovski ka marrë para nga buxheti i shtetit me lartësi prej 217.490 euro, informoi sot zëdhënësi i Qeverisë në konferencë për shtyp, Mile Boshnjakovski,...

Boshnjakovski: Qeveria e mëparshme në mënyrë joligjore ka furnizuar me bileta aeroplani

para 9 muajve - Gazeta Express

Qeveria e Republikës së Maqedonisë kërkon nga Ministria e Punëve (MPB) të hulumtojë se në çfarë mënyre Qeveria e mëparshme ka furnizuar me bileta aeroplani, sepse siç shpjegoi sot zëdhënësi Mile Boshnjakovski...

Djali i ish-diplomatit Nikovski si këshilltar i Gruevskit ka marrë nga shteti 217.490 euro

para 9 muajve - Portalb

Djali i ish-diplomatit Risto Nikovski, Aleksandër Nikovski ka marrë para nga buxheti i shtetit me lartësi prej 217.490 euro, informoi sot zëdhënësi i Qeverisë në konferencë për shtyp, Mile Boshnjakovski,...

Qeveria kërkon nga MPB-ja të hetojë disa raste të dyshimta

para 9 muajve - Lajm

Zëdhënësi i Qeverisë, Mile Boshnjakovski sot në pres-konferencë informoi se Qeveria e Ministrisë për Punë të brendshme ka kërkuar hetimet për disa raste të  tenderëve të furnizimeve dhe marrëveshje për...

Qeveria i zbardhi edhe tri raste të keqpërdorimeve të pushtetit të kaluar

para 9 muajve - Tetova Sot

Qeveria sot i zbardhi tri raste për furnizime, tenderë dhe marrëveshje të dakorduara nga pushteti i kaluar për të cilën ekzistojnë indikacione kryesore se me to i është shkaktuar dëm Buxhetit të Republikës...

Djali i ish-diplomatit Nikovski si këshilltar i Gruevskit ka marrë nga shteti 217.490 euro

para 9 muajve - Almakos

Djali i ish-diplomatit Risto Nikovski, Aleksandër Nikovski ka marrë para nga buxheti i shtetit me lartësi prej 217.490 euro, informoi sot zëdhënësi i Qeverisë në konferencë për shtyp, Mile Boshnjakovski,në...

Qeveria i zbardhi edhe tri raste të keqpërdorimeve të pushtetit të kaluar

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 tetor - Qeveria sot i zbardhi tri raste për furnizime, tenderë dhe marrëveshje të dakorduara nga pushteti i kaluar për të cilën ekzistojnë indikacione kryesore se me to i është shkaktuar dëm...

Qeveria i zbardhi edhe tri raste të keqpërdorimeve të pushtetit të kaluar

para 9 muajve - Portalb

Qeveria sot i zbardhi tri raste për furnizime, tenderë dhe marrëveshje të dakorduara nga pushteti i kaluar për të cilën ekzistojnë indikacione kryesore se me to i është shkaktuar dëm Buxhetit të Republikës...

Djali i ish-diplomatit Nikovski si këshilltar i Gruevskit ka marrë nga shteti 217.490 euro

para 9 muajve - Tetova1

Djali i ish-diplomatit Risto Nikovski, Aleksandër Nikovski ka marrë para nga buxheti i shtetit me lartësi prej 217.490 euro, informoi sot zëdhënësi i Qeverisë në konferencë për shtyp, Mile Boshnjakovski,...

Boshnjakovski: Kemi zbuluar raste të reja të keqpërdorimeve nga pushteti i kaluar

para 9 muajve - Telegrafi

Qeveria e re sot ka publikuar tri raste të blerjeve, tenderëve dhe marrëveshjeve të nënshkruara nga ana e pushtetit të kaluar, për të cilat dyshojnë se është shkaktuar dëm në buxhetin e Maqedonisë. Zëdhënësi...

Qeveria i zbardhi edhe tri raste të keqpërdorimeve të pushtetit të kaluar (PLT)

para 9 muajve - Almakos

Qeveria sot i zbardhi tri raste për furnizime, tenderë dhe marrëveshje të dakorduara nga pushteti i kaluar për të cilën ekzistojnë indikacione kryesore se me to i është shkaktuar dëm Buxhetit të Republikës...

Boshnjakovski: Tenderët e Qeverisë Gruevski kanë dëmtuar buxhetin

para 9 muajve - Medial

Tenderë dhe marrëveshje të realizuara nga Qeveria e kaluar për të cilat ekzistojnë dyshime se kanë dëmtuar buxhetin e Maqedonisë janë tre rastet e reja që sot i zbardhi zëdhënësi i Qeverisë Mile Boshnjakovski....

Qeveria i zbardhi edhe tri raste të keqpërdorimeve të pushtetit të kaluar

para 9 muajve - Almakos

Qeveria sot i zbardhi tri raste për furnizime, tenderë dhe marrëveshje të dakorduara nga pushteti i kaluar për të cilën ekzistojnë indikacione kryesore se me to i është shkaktuar dëm Buxhetit të Republikës...

Boshnjakovski: Kemi zbuluar raste të reja të keqpërdorimeve nga pushteti i kaluar

para 9 muajve - Tetova1

Qeveria e re sot ka publikuar tri raste të blerjeve, tenderëve dhe marrëveshjeve të nënshkruara nga ana e pushtetit të kaluar, për të cilat dyshojnë se është shkaktuar dëm në buxhetin e Maqedonisë. Zëdhënësi...

Boshnjakovski: Kemi zbuluar raste të reja të keqpërdorimeve nga pushteti i kaluar

para 9 muajve - Lajm

Qeveria e re sot ka publikuar tri raste të blerjeve, tenderëve dhe marrëveshjeve të nënshkruara nga ana e pushtetit të kaluar, për të cilat dyshojnë se është shkaktuar dëm në buxhetin e Maqedonisë. Zëdhënësi...

Boshnjakovski: Qeveria e mëparshme në mënyrë joligjore ka furnizuar me bileta aeroplani

para 9 muajve - Arbresh

Qeveria e Republikës së Maqedonisë kërkon nga Ministria e Punëve (MPB) të hulumtojë se në çfarë mënyre Qeveria e mëparshme ka furnizuar me bileta aeroplani, sepse siç shpjegoi sot zëdhënësi Mile Boshnjakovski...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK