http://kariera.mk

Shkup, gjendet i vdekur një burrë 42 vjeçar

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 tetor- Një shkupjan i vdekur i moshës 42 vjeçare, mbrëmë një orë e 40 minuta pas mesnate është gjetur në një makinë "Hjundai" nga kalimtarë të rastit, kumtoi policia. "Në Njësinë për informacione...

Një shkupjan gjendet i vdekur në makinë

para 9 muajve - Almakos

Një shkupjan i vdekur i moshës 42 vjeçare, mbrëmë një orë e 40 minuta pas mesnate është gjetur në një makinë “Hjundai” nga kalimtarë të rastit, kumtoi policia. “Në Njësinë për informacione dhe komanda...

Një shkupjan gjendet i vdekur në makinë

para 9 muajve - Tetova Sot

Një shkupjan i vdekur i moshës 42 vjeçare, mbrëmë një orë e 40 minuta pas mesnate është gjetur në një makinë “Hjundai” nga kalimtarë të rastit, kumtoi policia. “Në Njësinë për informacione dhe komanda...

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

para 9 muajve - TV Koha

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim në makinën “Nisan...

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

para 9 muajve - Lajm

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton Express. Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim...

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

para 9 muajve - Tetova1

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton Express. Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim...

Gjendet i vdekur shtetasi i Greqisë në Maqedoni

para 9 muajve - Gazeta Express

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton Express. Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim...

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në Maqedoni

para 9 muajve - Almakos

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton SHENJA. Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim...

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në Maqedoni

para 9 muajve - Shenja

Një shtetas i Greqisë është gjetur i vdekur në një parking në Prilep, ka bërë të ditur MPB, transmeton SHENJA. Sipas policisë, dje rreth orës 23:50 ne Prilep është denoncuar se në një hapësirë për parkim...

Arratiset i burgosuri i burgut të Prilepit derisa ishte në spital

para 9 muajve - Ina

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk . Tre policë të Burgut e duke...

Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

para 9 muajve - Portalb

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk . Tre policë të Burgut e duke...

Policët po e kthenin nga spitali në burg, i arrestuari ik

para 9 muajve - Almakos

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk. Tre policë të Burgut e duke...

Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

para 9 muajve - Tetova1

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk. Tre policë të Burgut e duke...

Derisa kthehej nga Spitali, iku i arrestuari i Burgut të Prilepit

para 9 muajve - Lajm

Derisa policët e kthenin nga Spitali një të arrestuar në Burgun e Prilepit, ky i fundit ka ikur, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), njofton Portalb.mk. Tre policë të Burgut e duke...

I burgosuri nga Prilepi u ka ikur policisë gjatë kthimit nga spitali

para 9 muajve - InfoShqip

I burgosuri nga Prilepi mbrëmë u ka ikur policisë përderisa kanë qenë duke e kthyer nga spitali i qytetit në Gjevgjeli, transmeton InfoShqip. Tre policë e kanë shoqëruar një të burgosur në burgun e Prilepit...

Pritën në kolonë për më se dy orë, derisa dilnin nga parkingu

para 9 muajve - Telegrafi

Lucy Rodrigues Corfield ka qenë në mesin e shumë shoferëve, që kishin lënë veturat në një qendër parkimi në Cardiff të Wales. Ata është dashur të presin më se dy orë në radhë për të dalë prej aty, pasi...

Pritën në kolonë për më se dy orë, derisa dilnin nga parkingu

para 9 muajve - Almakos

Lucy Rodrigues Corfield ka qenë në mesin e shumë shoferëve, që kishin lënë veturat në një qendër parkimi në Cardiff të Wales. Ata është dashur të presin më se dy orë në radhë për të dalë prej aty, pasi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK