http://kariera.mk

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - Sot News

Dhjetë persona janë arrestuar nga policia në Gloucestershire të Anglisë, mes tyre edhe shqiptarë. Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policia sekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej...

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - GazetaBlic

Policia angleze ka vënë në pranga 10 persona, mes tyre edhe shqiptarë.Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policiasekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej 750 mijë paund. Oficerët bastisën...

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - Albeu

Policia angleze ka vwnw nw pranga 10 persona, mes tyre edhe shqiptarw. Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire , policia sekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej 750 mijë paund. Oficerët...

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - Indeks online

Policia angleze ka vënë në pranga 10 persona, mes tyre edhe shqiptarë.Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policiasekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej 750 mijë paund. Oficerët bastisën...

Shkatërrohet banda e trafikut të drogës në Angli, zbulohet roli i shqiptarëve

para 9 muajve - BalkanWeb

ANGLI – Të paktën 10 persona janë arrestuar nga policia në Gloucestershire të Anglisë, mes tyre edhe shqiptarë. Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policia sekuestroi një sasi droge që kap...

Dhjetë të arrestuar për drogë në Angli, mes tyre edhe shqiptarë

para 9 muajve - Koha.net

10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga autoritetet në Gloucestershire të Anglisë. Sipas BBC, transmeton...

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - Infokusi

Policia angleze ka vënë në pranga 10 persona, mes tyre edhe shqiptarë.Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policiasekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej 750 mijë paund. Oficerët bastisën...

Drogë me vlerë 750 mijë paund/ 10 të arrestuar në Angli, mes tyre edhe shqiptarë

para 9 muajve - Klan

10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga autoritetet në Gloucestershire të Anglisë. Sipas BBC, oficerët bastisën...

Shkatërrohet banda shqiptare e trafikut të drogës në Angli

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Policia angleze ka vënë në pranga 10 persona, mes tyre edhe shqiptarë.Gjatë operacionit të zhvilluar në Gloucestershire, policiasekuestroi një sasi droge që kap vlerën prej 750 mijë paund. Oficerët bastisën...

Arrestohen shqiptarët me fabrika kanabisi në Angli, drogë me vlerë 750 mijë paund

para 9 muajve - Gazeta Express

​10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga autoritetet në Gloucestershire të Anglisë. Sipas BBC, oficerët bastisën...

Drogë me vlerë 750 mijë paund: 10 të arrestuar në Angli, mes tyre edhe shqiptarë

para 9 muajve - Mapo

10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga autoritetet në Gloucestershire të Anglisë. Sipas BBC, oficerët bastisën...

Grupet kriminale kanë ngritur fabrika kanabisi në Britaninë e Madhe, 10 të arrestuar…

para 9 muajve - Te Sheshi

Të paktën 10 persona u arrestua në një operacion policor në Britaninë e Madhe, pas sekuestrimit të një sasie droge me një vlerë tregu prej 750 mijë funtesh. Droga u sekuestrua nga autoritetet në Gloucestershire....

Vjedhje për vetëm 2 minuta, si vepronte banda e hajdutëve të makinave luksoze e drejtuar nga shqiptari

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga autoritetet në Gloucestershire të Anglisë. Sipas BBC, oficerët bastisën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK