http://kariera.mk

Rrahje masive mes mbështetësve të pavarësisë së Katalonisë dhe atyre që janë kundër (Video, +18)

para 9 muajve - TV Koha

Gjatë viteve të fundit janë rritur tensionet për shkak të referendumit të Katalonisë për pavarësi nga Spanja. Dhuna e shkaktuar nga forcat e rendit gjatë ditës së referendumit ishin kryetemë e medieve...

Rrahje masive mes mbështetësve të pavarësisë së Katalonisë dhe atyre që janë kundër (Video, +18)

para 9 muajve - Telegrafi

Gjatë viteve të fundit janë rritur tensionet për shkak të referendumit të Katalonisë për pavarësi nga Spanja. Dhuna e shkaktuar nga forcat e rendit gjatë ditës së referendumit ishin kryetemë e medieve...

Rrahje masive mes mbështetësve të pavarësisë së Katalonisë dhe atyre që janë kundër (Video, +18)

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Gjatë viteve të fundit janë rritur tensionet për shkak të referendumit të Katalonisë për pavarësi nga Spanja. Dhuna e shkaktuar nga forcat e rendit gjatë ditës së referendumit ishin kryetemë e medieve...

Katalonja dhe Kosova nuk janë njësoj, por BE-ja as për Kosovën nuk ka thënë asnjëherë se mund të jetë shtet i pavarur

para 9 muajve - Koha.net

Bashkimi Evropian vërtet ka insistuar se Kosova është një sui generis, se nuk mund të krahasohet me Katalonjën. Por BE-ja asnjëherë nuk është shprehur se pavarësia e Kosovës është e pranueshme. Kur liderët...

Serbia mes Katalonjës dhe Kosovës

para 9 muajve - BalkanWeb

Nga Erhan TÜRBEDAR Gjatë historisë disa shoqëri njerëzore janë bërë pa dëshirë pjesë e një shteti më të madh me kolonizim, duke u lidhur me një perandori, me martesa mbretërore apo për arsye të tjera....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK