http://kariera.mk

Meta komunikon më artistët në Facebook

para 8 muajve - Zhurnal

Për shkak të protokollit jemi mësuar që krerët e shtetit të flasin vetëm në aktivitetet, takimet zyrtare dhe të qëndrojnë brenda formatit institucional. Por ky rregull duket se nuk vlen për Presidentin...

Dekoroi Besim Zekthin, Meta merr vlerësime të veçanta nga artistët

para 8 muajve - Mapo

Foto 1 nga 5 Presidenti Ilir Meta dekoroi sot valltarin e njohur Besim Zekthi, vendim ky që solli reagimet pozitive të dhjetra artistëve të shquar shqiptarë. Myfarete Laze, Marjana Kondi e shumë emra të...

Një President ndryshe. Meta komunikon më artistët në Facebook

para 8 muajve - Koha Jone

Për shkak të protokollit jemi mësuar që krerët e shtetit të flasin vetëm në aktivitetet, takimet zyrtare dhe të qëndrojnë brenda formatit institucional. Por ky rregull duket se nuk vlen për Presidentin...

Dekorimi i Besim Zekthit, Meta merr vlerësime të veçanta nga artistët

para 8 muajve - Syri

Presidenti Ilir Meta dekoroi sot valltarin e njohur Besim Zekthi, vendim ky që solli reagimet pozitive të dhjetra artistëve të shquar shqiptarë.  Myfarete Laze, Marjana Kondi e shumë emra të tjerë të skenës...

Marjana Kondi e falenderon publikisht, Meta bën reagimin surprizë në Facebook e tij

para 8 muajve - Gazeta Express

Ilir Meta u bë pjesë e rrjetit social Facebook, pasi u bë President i Republikës së Shqipërisë. Por, edhe pse është një ndër politikanët që ka hapur me vonë një profil në ‘Facebook’, duket se është përshtatur...

FOTO/Dekorimi i Besim Zekthit, Meta merr vlerësime të veçanta nga artistët

para 8 muajve - Syri

Presidenti Ilir Meta dekoroi sot valltarin e njohur Besim Zekthi, vendim ky që solli reagimet pozitive të dhjetra artistëve të shquar shqiptarë.  Myfarete Laze, Marjana Kondi e shumë emra të tjerë të skenës...

Meta Ndan medaljen “Nderi i Kombit”, për Ansamblin Popullor

para 8 muajve - Albinfo

Gjithashtu Meta me çmimin “Nderi i Kombit” ka dekoruar edhe mjeshtrin e valles popullore shqiptare Besim Zekthi Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka vlerësuar me dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Ansamblin...

Për herë të parë do të krijohet Ansambli për valle dhe këngë burimore shqiptare

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 nëntor - Në Maqedoni për herë të parë do të formohet Ansambli Shtetëror të Valleve dhe Këngëve Burimore Shqiptare, gjë që do të ngritë artin dhe kulturën shqiptare. Këtë për Zhurnal e bëri të...

“Nderi i Kombit” për mjeshtrin e valles popullore dhe ansamblin popullor

para 8 muajve - RTV 21

Vlerësimi iu dha për kontributet e çmuara dhe interpretimet e shkëlqyera në më shumë se gjysmë shekulli Presidenti i Republikës së Shqipërisë,  Ilir Meta gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar,...

Meta vlerëson Besim Zekthin me dekoratën "Nderi i Kombit"

para 8 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Republikës Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për kontributet...

Presidenti Meta nderon Ansamblin e Këngëve dhe Valleve Popullore dhe Besim Zekthin me “Nderi i Kombit”

para 8 muajve - RTSH

Institucioni më mbresëlënës i folklorit shqiptar, Ansambli i Këngëve dhe Valleve Popullore dhe ylli i tij ndër vite Besim Zekthi, janë nderuar me Dekoratën “Nderi i Kombit” nga presidenti Ilir Meta.  Në...

"Nderi Kombit" për Ansamblin Popullor dhe Betim Zekthin

para 8 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për kontributet...

‘Legjenda’ e valles popullore, Besim Zekthi, dekorohet “Nderi i Kombit”

para 8 muajve - Ina

Në 60-vjetorin e krijimit, presidenti Ilir Meta vlerësoi me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Ansamblin Popullor, për kontributet e çmuara dhe interpretimet e shkëlqyera në më shumë se gjysmë shekulli,...

“Nderi i Kombit” për legjendën e valles popullore shqiptare, Besim Zekthi

para 8 muajve - Koha.net

Në 60-vjetorin e krijimit, presidenti Ilir Meta vlerësoi me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Ansamblin Popullor, për kontributet e çmuara dhe interpretimet e shkëlqyera në më shumë se gjysmë shekulli,...

“Nderi i Kombit” nga Presidenti për Ansamblin Popullor dhe mjeshtrin Besim Zekthi

para 8 muajve - Illyria

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për...

Presidenti vlerëson Ansamblin Popullor dhe mjeshtrin e valles popullore me dekoratën “Nderi i Kombit”

para 8 muajve - NOA

Presidenti Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për kontributet e çmuara...

‘Legjenda’ e valles popullore, Besim Zekthi, dekorohet “Nderi i Kombit”

para 8 muajve - Java News

Në 60-vjetorin e krijimit, presidenti Ilir Meta vlerësoi me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Ansamblin Popullor, për kontributet e çmuara dhe interpretimet e shkëlqyera në më shumë se gjysmë shekulli,...

Presidenti Ilir Meta: Mjershtri Besim Zekthi dhe Ansambli i Këngëve dhe Valleve Popullore vlersohet me "Nderi i Kombit"

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Meta jep “Nderi i Kombit” për Ansamblin Popullor dhe Besim Zekthin Presidenti i Republikës, Ilir Meta, vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit”...

“Nderi i Kombit” për legjendën e valles popullore shqiptare, Besim Zekthi

para 8 muajve - 24 ore

Në 60-vjetorin e krijimit, presidenti Ilir Meta vlerësoi me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” Ansamblin Popullor, për kontributet e çmuara dhe interpretimet e shkëlqyera në më shumë se gjysmë shekulli,...

Meta jep medaljen “Nderi i Kombit” për Ansamblin Popullor dhe mjeshtrin Besim Zekthi

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për...

Meta,vlerëson Besim Zekthin me Dekoratën "Nderi i Kombit"

para 8 muajve - Shqiptarja

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për kontributet...

Meta vlerëson Ansamblin Popullor dhe mjeshtrin e valles popullore Besim Zekthi me Dekoratën ‘Nderi i Kombit’

para 8 muajve - Syri

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për kontributet...

Presidenti Ilir Meta vlerëson Ansamblin Popullor dhe mjeshtrin e valles popullore Besim Zekthi me Dekoratën “Nderi i Kombit”

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta vlerësoi gjatë një ceremonie të zhvilluar në Teatrin Kombëtar, me Dekoratën e lartë “Nderi i Kombit” me rastin e 60-vjetorit të krijimit Ansamblin Popullor për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK