http://kariera.mk

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i kamionit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një shofer shqiptar kamioni ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali. Mediat italiane raportojnë se ngjatja ka ndodhur rreth orës 07.30 të mëngjesit të sotëm në autostradën “A22” në Brennero të...

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - Alsat-M

Një shofer kamioni me origjinë shqiptare ka humbur jetën në një aksident tragjik në Itali. Mediat italiane raportojnë se bëhet fjalë për një 48-vjeçar me banim në Gjermani, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti....

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - Aktuale

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani. Ngjarja...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit

para 11 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani....

Shoferi shqiptar i trailerit vdes tragjikisht në Itali

para 11 muajve - Indeks online

Një shqiptar i cili ngiste kamionin, ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident...

Shoferi shqiptar i trailerit vdes tragjikisht në Itali

para 11 muajve - Albeu

Një shqiptar i cili ngiste kamionin, ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident...

Aksident i rëndë në Itali, humb jetën 48-vjeçari shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti. Mediat italiane, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në Trento, ku shoferi i një kamioni...

VIDEO/ Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit

para 11 muajve - Syri

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani. Ngjarja...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit

para 11 muajve - Mapo

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani. Ngjarja...

Aksident tragjik në Itali, vdes 48-vjeçari shqiptar

para 11 muajve - Sot News

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani....

Nxënësit e lënduar lëshohen në shtëpi, shoferi mbahet për mjekim

para 11 muajve - Telegrafi

Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri nga shoferët e autobusit....

Kërçovë / Aksidentohet autobusi me 30 nxënës

para 11 muajve - Syri

Rreth 30 nxënës janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Pos nxënësve, lëndime ka pësuar edhe shoferi i autobusit Z.S. 49 vjeçar. Të lënduarit...

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 nëntor- Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar - Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri...

Aksident trafiku në Podujevë, nuk raportohet për të lënduar

para 11 muajve - Telegrafi

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan. Sipas dëshmitarëve të rastit, në aksident janë përfshirë dy automjete, me ç’rast nuk raportohet për të lënduar....

Nxënësit e lënduar janë lëshuar në shtëpi, shoferi mbahet për mjekim

para 11 muajve - Medial

Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri nga shoferët e autobusit....

Cuadrado lëndohet me Kolumbinë

para 11 muajve - Almakos

Juan Cuadrado ka vuajtur një lëndim në ndeshjen me Kolumbinë dhe është kthyer te Juventusi për kontroll. Anësori luajti ndaj Kinës në fitoren 4-0, ndërsa ndjeu dhimbje në muskulin e këmbës së majtë. Trajneri...

MUND TË KISHTE PËRFUNDUAR NË TRAGJEDI, SHOFERI U SHPËTON JETËN FËMIJËVE

para 11 muajve - NOA

Dy fëmijë mund ta cilësojnë veten si më me fat pasi kanë mundur të shpëtojnë mirë dhe pa lëndime nga një aksident i mundshëm i cili mund të kishte përfunduar edhe tragjikisht. Pamjet e filmuara nga kamerat...

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - Shenja

jë aksident i rëndë në Modena të Italisë, i ka marrë jetën një shoferi shqiptar ditën e sotme. 54-vjeçari me banim në Piacenza vdiq menjëherë pasi mbeti i mbërthyer në kabinë, pas përplasjes mes dy automjeteve...

Aksidenti në Kërçovë: Nxënësit e lënduar lëshohen për kurim shtëpiak

para 11 muajve - Aktuale

Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri nga shoferët e autobusit....

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar i trailerit

para 11 muajve - Tetova Sot

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani. Ngjarja...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në...

Lëndohen 30 nxënës në një aksident afër Kërçovës

para 11 muajve - Klan Kosova

Rreth 30 nxënës  janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Pos nxënësve, lëndime ka pësuar edhe  shoferi i autobusit Z.S. 49 vjeçar. Të lënduarit...

Aksident i rëndë afër Kërçovës, lëndohen 30 nxënës

para 11 muajve - Albeu

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes , rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Aksident tragjik në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një shofer kamioni ka humbur jetën pas një aksidenti tragjik në Trento të Italisë. Mediat italiane bëjnë me dije se shoferi 48-vjeçar ishte me origjinë shqiptare por prej kohësh resident në Gjermani. Ngjarja...

Aksidenti i tmerrshëm me kamion i merr jetën shqiptarit

para 11 muajve - Java News

Një shofer kamioni është përfshirë në një aksident me vdekje mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në autostradën Brennero në Itali. Viktima është një 48-vjeçar i lindur në Shqipëri dhe banues në Gjermani....

Lëndohen 30 Nxënës në Një Aksident Afër Kërçovës

para 11 muajve - Kallxo

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Nxënësit e lënduar nga aksidenti në rrugën Demir Hisar-Kërçovë, janë lëshuar në shtëpi, shoferi mbahet për mjekim

para 11 muajve - Tetova Sot

Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri nga shoferët e autobusit....

Lëndohen 30 nxënës në një aksident afër Kërçovës

para 11 muajve - Koha.net

Rreth 30 nxënës janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Pos nxënësve, lëndime ka pësuar edhe shoferi i autobusit Z.S. 49 vjeçar. Të lënduarit...

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar

para 11 muajve - AlbPortali

jë aksident i rëndë në Modena të Italisë, i ka marrë jetën një shoferi shqiptar ditën e sotme. 54-vjeçari me banim në Piacenza vdiq menjëherë pasi mbeti i mbërthyer në kabinë, pas përplasjes mes dy automjeteve...

Aksidentohet për vdekje kamionisti shqiptar në Itali

para 11 muajve - Mapo

Një shofer kamioni është përfshirë në një aksident me vdekje mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në autostradën Brennero në Itali. Viktima është një 48-vjeçar i lindur në Shqipëri dhe banues në Gjermani,...

Lëndohen 30 nxënës në një aksident afër Kërçovës

para 11 muajve - Indeks online

Rreth 30 nxënës  janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Pos nxënësve, lëndime ka pësuar edhe  shoferi i autobusit Z.S. 49 vjeçar. Të lënduarit...

Rreth 30 nxënës lëndohen në aksidentin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë

para 11 muajve - Alsat-M

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Aksident në Itali, humb jetën në mënyrë tragjike shqiptari

para 11 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali ku një kamionist shqiptar 48-vjeç ka humbur jetën . Shqiptari ishte rezident në Gjermani ndërsa ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën A22 në Brennero të Italisë....

Aksident tragjik në Itali, humb jetën një shqiptar

para 11 muajve - Klan Kosova

Një kamionist 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh...

Aksident në rrugën Demir Hisar-Kërçovë, lëndohen 30 nxënës

para 11 muajve - Telegrafi

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën një shqiptar

para 11 muajve - NOA

Një aksident i rëndë rrugor me pasojë vdekjen e një shqiptari ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7:30 në autostradën A22 në Brennero të Italisë, ku viktimë ka mbetur kamionisti...

30 nxënës të lënduar në një aksident të rëndë në Demir-Hisar, përplaset autobusi me furgonin

para 11 muajve - InfoShqip

Tridhjetë studentë u plagosën në një aksident me makinë këtë mëngjes, rreth orës 7.30, në rrugën Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ndodhi kur autobusi që transportonte 30 nxënës nga shkolla fillore "Goce...

Rreth 30 nxënës lëndohen në aksidentin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë

para 11 muajve - Portalb

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Ina

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

E tmerrshme, aksidentohet autobusi me 30 nxënës në Kërçovë

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 nëntor - Tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident rrugor që ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në rrugën Demir Hisar - Kërçovë. Aksidenti ndodhi kur autobusi me tridhjetë fëmijë u...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës, ja në cilën komunë

para 11 muajve - GazetaBlic

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Rreth 30 nxënës lëndohen në aksidentin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë

para 11 muajve - Medial

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Lëndohen 30 nxënës në një aksident trafiku

para 11 muajve - RTV 21

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Demir Hisar- Kërçovë Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën 48-vjeçari shqiptar

para 11 muajve - Sot News

Një 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Sipas burimeve të mediave ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje...

Prag tragjedie, shoferi i kamionit u ‘fal’ jetën fëmijëve

para 11 muajve - Politiko

Pamjet e filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë tregojnë një autobus, nga i cili zbresin disa fëmijë. Por ndërsa shumica e tyre presin të largohet autobusi që të kalojnë rrugën, njëri prej tyre nxiton...

Humb jetën tragjikisht kamionisti shqiptar në Itali

para 11 muajve - Opinion

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku viktimë është një shqiptar 48-vjeçar. Mësohet se mëngjesin e sotëm, 48-vjeçari po udhëtinte me kamion në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Kamioni është...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Indeks online

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

LËNDOHEN 30 NXËNËS NË AKSIDENT, NË RRUGËN DEMIR HISAR – KËRÇOVË

para 11 muajve - TV21

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Aksident tragjik, humb jetën në Itali kamionisti shqiptar

para 11 muajve - Syri

Një kamionist 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën kamionisti shqiptar

para 11 muajve - Syri

Një kamionist 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Ina

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Kërçovë: Aksidentohet autobusi, lëndohen rreth 30 nxënës

para 11 muajve - Gazeta Express

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë, transmeton Express. Aksidenti ka ndodhur në momentin...

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

para 11 muajve - Fakti Ditor

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Detaje nga aksidenti që ndodhi me autobusin ku ndodheshin 30 nxënës

para 11 muajve - Fol

Dhjetë nga nxënësit që janë transportuar në autobusin që mëngjesin e sotëm u përplas me furgonin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë janë lënduar lehtë, ndërsa më rëndë është lënduar njëri nga shoferët e autobusit....

FOTO/ Përplasja fatale, humb jetën në aksident shqiptari në Itali

para 11 muajve - Java News

Humb jetën në Itali kamionisti shqiptar, 48-vjeçar, por rezident në Gjermani. Mediat italiane raportojnë se shqiptari ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë....

Përplaset autobusi, lëndohen rreth 30 nxënës në rrugën Demir Hisar–Kërçovë

para 11 muajve - Shenja

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Përplaset autobusi, lëndohen rreth 30 nxënës në rrugën Demir Hisar–Kërçovë

para 11 muajve - Almakos

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Rreth 30 nxënës lëndohen në aksidentin në rrugën Demir Hisar – Kërçovë

para 11 muajve - Almakos

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

"Karrotreci" i ka larguar 93 automjete dje në Shkup

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 nëntor - Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale....

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Infokusi

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Tetova1

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

“Karrotreci” ka larguar 93 automjete në Shkup

para 11 muajve - Medial

Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale. Me ndihmën...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Tetova Sot

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës

para 11 muajve - Gazeta Liria

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Lajm i Fundit/ Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës afër Kërçovës

para 11 muajve - Lajm

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Lëndohen 30 nxënës në një aksident afër Kërçovës

para 11 muajve - Arbresh

Rreth 30 nxënës janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Pos nxënësve, lëndime ka pësuar edhe shoferi i autobusit Z.S. 49 vjeçar. Të lënduarit...

Përplaset autobusi, lëndohen rreth 30 nxënës në rrugën Demir Hisar–Kërçovë

para 11 muajve - AlbPortali

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Loading... Krahas nxënësve të...

Aksident i rëndë në Kërçovë, lëndohen 30 nxënës

para 11 muajve - Periskopi

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Aksident i rëndë, lëndohen 30 nxënës, ja në cilën komunë

para 11 muajve - Fol

Rreth tridhjetë nxënës janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes, rreth orës 7 e 30 minuta, në aksin rrugor Demir Hisar-Kërçovë. Aksidenti ka ndodhur në momentin kur autobusi me...

Fëmija i shpëton vdekjes për pak centimetra

para 11 muajve - Ina

Një tragjedi e rëndë ka arritur të shmanget, pasi një kamion me shpejtësi të madhe ka ndaluar vetëm pak cm larg një fëmijë që po kalonte rrugën. Videoja e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon...

Lëndohen 30 nxënës në aksident

para 11 muajve - Insajderi

Rreth 30 nxënës nga shkolla fillore “Goce Dellçev” nga Demir Hisari janë lënduar në aksidentin rrugor që ndodhi në mëngjes rreth orës 7:30 në rrugën Demir Hisar – Kërçovë. Krahas nxënësve të cilët kanë...

Aksident tragjik në Itali, humb jetën kamionisti shqiptar

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një kamionist 48-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident të rëndë në autostradën A22 në Brennero të Italisë. Ngjarja e rëndë ndodhi sot në mëngjes, rreth orës 7:30, pas një përplasjeje mjetesh...

Disa të lënduar në aksidente, “karrotreci”  largon 93 automjete në Shkup

para 11 muajve - Almakos

Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale. Me ndihmën...

Disa të lënduar në aksidente, “karrotreci”  largon 93 automjete në Shkup

para 11 muajve - Shenja

Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale. Me ndihmën...

“Karrotreci” i ka larguar 93 automjete dje në Shkup

para 11 muajve - Fol

Pesë persona janë lënduar më lehtë në katër nga gjithsej tetë aksidente të regjistruara gjatë ditës së kaluar në rajonin e SPB Shkup, ndërsa në katër aksidente janë shkaktuar dëme materiale. Me ndihmën...

Fëmija i shpëton vdekjes për pak centimetra

para 11 muajve - GazetaBlic

Një tragjedi e rëndë ka arritur të shmanget, pasi një kamion me shpejtësi të madhe ka ndaluar vetëm pak cm larg një fëmijë që po kalonte rrugën. Videoja e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon...

Video/ Mrekullitë ekzistojnë! Ja si i shpëtoi ky fëmijë vdekjes…

para 11 muajve - Mapo

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Fëmija i shpëton vdekjes për pak centimetra

para 11 muajve - Periskopi

Një tragjedi e rëndë ka arritur të shmanget, pasi një kamion me shpejtësi të madhe ka ndaluar vetëm pak cm larg një fëmijë që po kalonte rrugën. Videoja e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon...

Haraçinë, godet mbyt këmbësorin dhe largohet nga vend ngjarja

para 11 muajve - Gazeta Express

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

para 11 muajve - Ina

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Shmanget tragjedia, fëmija i shpëton vdekjes për pak centimetra

para 11 muajve - Java News

Një tragjedi e rëndë ka arritur të shmanget, pasi një kamion me shpejtësi të madhe ka ndaluar vetëm pak cm larg një fëmijë që po kalonte rrugën. Videoja e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon...

VIDEO/ Mrekullitë ekzistojnë! Ja si i shpëtoi ky fëmijë vdekjes

para 11 muajve - Syri

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Fëmija i shpëton vdekjes për pak centimetra

para 11 muajve - Gazeta Express

Një tragjedi e rëndë ka arritur të shmanget, pasi një kamion me shpejtësi të madhe ka ndaluar vetëm pak cm larg një fëmijë që po kalonte rrugën. Videoja e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon...

Tronditet Haraçina, një viktimë afër fshatit!

para 11 muajve - Tetova Sot

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Mrekullitë ekzistojnë! Ja si i shpëtoi ky fëmijë vdekjes

para 11 muajve - Tetova Sot

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Video/ Shmanget tragjedia me nxënësit e shkollës

para 11 muajve - Klan

Ky është momentin kur dy nxënës shkolle zbresin nga autobusi për të kaluar në anën tjetër të rrugës dhe i shpëtojnë mrekullisht përplasjes nga kamioni. Sikurse mund ta shikoni në video, nxënësit i kanë...

Mbi 100 të vdekur sivjet në aksidente trafiku

para 11 muajve - GazetaBlic

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa  persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Vetura përplas për vdekje një këmbësor në Haraçinë, shoferi ikë pa mos ndihmuar!

para 11 muajve - Telegrafi

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç njoftoi policia, dje në autostradën-qarkore...

E FRIKSHME/ Për 10 muaj 103 të vdekur në aksidente rrugore

para 11 muajve - Albeu

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Aksident në Haraçinë, humb jetën një këmbësor

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 nëntor- Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

para 11 muajve - Portalb

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Mbi 100 të vdekur sivjet në aksidente trafiku

para 11 muajve - Indeks online

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa  persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Tronditet Haraçina, një viktima afër fshatit!

para 11 muajve - Lajm

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

para 11 muajve - Ina

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Humb jetën një këmbësor në aksidentin në Haraçinë

para 11 muajve - Medial

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Prag tragjedie, shoferi i kamionit u “fal” jetën fëmijëve

para 11 muajve - TV Koha

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

para 11 muajve - Tetova1

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Mbi 100 të vdekur sivjet në aksidente trafiku

para 11 muajve - Infokusi

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa  persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Video që të lë pa frymë/ Shmanget tragjedia me fëmijët e shkollës

para 11 muajve - Opinion

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet rrënqethëse të një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të maunes do të kishte përfunduar...

Lajm i rëndësishëm për të gjithë ata që vozitin vetura, ja çka ndodhi…

para 11 muajve - Bota Press

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103.Nëse...

Pasi humbën nënën, aksidenti i mbrëmshëm u mori babanë tre fëmijëve shqiptar nga Manastiri

para 11 muajve - TV Koha

Në aksidentin e së dielës në rrugën Manastir-Prilep ka humbur jetën një banor shqiptar nga fshati Grashnicë.Ndërsa tre fëmijët e tij që udhëtonin me të në makinë janë lënduar rëndë.Që tregjedia të jetë...

Historia tragjike e 3 fëmijëve,në 6 muaj humbasin dy prindërit

para 11 muajve - Shqiptarja

Një aksident i rëndë trondit një ditë më parë Maqedoninë, por edhe familjen shqiptare. Nga ngjarja mbeti i vdekur një shqiptar nga fshati Grashnicë. Shqiptari la jetimë tre fëmijët e tij, të cilët udhëtonin...

Vdes këmbësori në një aksident me makinë afër Haraçinës

para 11 muajve - Antpress

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë në afërsi të Araçinës së Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi u largua nga vendi i ngjarjes,përcjell Fol. Siç njoftoi policia , dje në autostradën Shkup në afërsi të...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

para 11 muajve - Almakos

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Një këmbësor humbi jetën në një aksident në Haraçinë

para 11 muajve - Tetova Sot

Në një aksident rrugor që ka ndodhur dje në afërsi të fshatit Haraçinë të Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi  është larguar nga vendi i aksidentit. Siç kumtoi policia, dje në autostradën-qarkore...

Mbi 100 të vdekur sivjet në aksidente trafiku

para 11 muajve - Periskopi

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa  persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

para 11 muajve - MRT

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27...

E SHTUNA DHE E DIELA ME 27 AKSIDENTE TRAFIKU NË KRYEQYTET

para 11 muajve - TV21

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e shkupit. Siç informon...

Shkup, një person i vdekur dhe 23 të lënduar në aksidentet gjatë fundjavës

para 11 muajve - Telegrafi

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Vdes këmbësori në një aksident me makinë afër Haraçinës

para 11 muajve - Lajm

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë në afërsi të Araçinës së Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi u largua nga vendi i ngjarjes,përcjell Fol. Siç njoftoi policia , dje në autostradën Shkup në afërsi të...

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 nëntor- Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit....

Një i vdekur dhe 23 të lënduar në aksidente në Shkup

para 11 muajve - Medial

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Prag tragjedie, shoferi i kamionit u “fal” jetën fëmijëve – VIDEO

para 11 muajve - Infokusi

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Alarmante: Mbi 100 të vdekur sivjet në aksidente trafiku

para 11 muajve - Sovrani

Që nga janari i këtij viti e deri në fund të tetorit janë regjistruar 92 aksidente trafiku me pasoja fatale në Kosovë, ndërsa persona të cilët kanë ndërruar jetë si pasojë e këtyre aksidenteve janë 103....

Ky është personi që vdiq mbrëmë nga aksidenti në Manastir

para 11 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi mbrëmë në rrugën Manastir-Prilep. Personi i cili vdiq nga aksidenti i tmerrshëm në ndodhi...

Vdes këmbësori në një aksident me makinë afër Araçinës

para 11 muajve - Fol

Në aksidentin që ndodhi mbrëmë në afërsi të Araçinës së Shkupit humbi jetën një këmbësor. Shoferi u largua nga vendi i ngjarjes,përcjell Fol. Siç njoftoi policia , dje në autostradën Shkup  në afërsi të...

Arabia Saudite thirrje për “takim urgjent”

para 11 muajve - Almakos

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Arabia Saudite thirrje për “takim urgjent”

para 11 muajve - Shenja

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

para 11 muajve - Shenja

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

para 11 muajve - Almakos

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Një i vdekur dhe 4 të plagosur në Manastir

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, transmeton Express. Policia e Manastirit konfirmon...

Aksidenti fatal për familjen shqiptare në Manastir, dy fëmijët mbesin jetimë

para 11 muajve - Ina

Në aksidentin e së dielës në rrugën Manastir-Prilep ka humbur jetën një banor shqiptar nga fshati Grashnicë. Ndërsa tre fëmijët e tij që udhëtonin me të në makinë janë lënduar rëndë. Që tragjedia të jetë...

Aksident trafiku në Bërnicë, nuk ka të lënduar

para 11 muajve - Koha.net

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bërnicë, në rrugën Prishtinë-Podujevë. Një lexues i Koha.net, ka dërguar disa fotografi dhe ka njoftuar se nuk bëhet fjalë për të lënduar. Në aksident...

Prag tragjedie, shoferi i kamionit u “fal” jetën fëmijëve

para 11 muajve - Arbresh

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Aksident i tmerrshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Syri

Maqedoni - Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti ka...

Prag tragjedie, shoferi i kamionit u “fal” jetën fëmijëve – VIDEO

para 11 muajve - Bota Press

Një video e filmuar në një zonë rurale në Norvegji tregon pamjet e një aksidenti të mundshëm, që nëse nuk do të ishte për reflekset e shpejta të drejtuesit të kamionit do të kishte përfunduar në tragjedi....

Një i vdekur dhe 23 të lënduar këtë fundjavë në aksidente në Shkup

para 11 muajve - Tetova Sot

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Pasi humbën nënën, aksidenti i mbrëmshëm u mori babanë tre fëmijëve shqiptar nga Manastiri

para 11 muajve - Almakos

Në aksidentin e së dielës në rrugën Manastir-Prilep ka humbur jetën një banor shqiptar nga fshati Grashnicë.Ndërsa tre fëmijët e tij që udhëtonin me të në makinë janë lënduar rëndë.Që tregjedia të jetë...

Arabia Saudite thirrje për “takim urgjent”

para 11 muajve - AlbPortali

Një person e ka humbur jetën, një është lënduar më rëndë, ndërsa 22 janë lënduar më lehtë në 13 nga gjithsej 27 aksidentet e regjistruara gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Shkupit. Në 14 aksidente...

Pasi humbën nënën, aksidenti i mbrëmshëm u mori babanë tre fëmijëve shqiptar nga Manastiri

para 11 muajve - Fol

Në aksidentin e së dielës në rrugën Manastir-Prilep ka humbur jetën një banor shqiptar nga fshati Grashnicë.Ndërsa tre fëmijët e tij që udhëtonin me të në makinë janë lënduar rëndë.Që tregjedia të jetë...

Aksident i tmerrshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Tetova1

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Aksident i rëndë në Manastir, një i vdekur dhe 4 të plagosur rëndë

para 11 muajve - Lajm

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Aksident i tmerrshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Ina

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti ka...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Indeks online

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosurrëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti ka...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Albeu

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 tw tjerw janw plagosur rwndw si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Një aksident i tmerrshëm me pasoja vdekjeprurëse e tronditi Maqedoninë këtë pasdite

para 11 muajve - Portalb

Një person mbeti i vdekur ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orën 17.20 në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit për Kurir.mk....

Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident rrugor

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person mbeti i vdekur, ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit Aksidenti...

Ja kush është personi që vdiq sonte nga aksidenti në Manastir

para 11 muajve - Tetova Sot

Personi i cili vdiq sonte nga aksidenti i tmerrshëm në ndodhi në Manastir është 28 vjeçri Igor Veljanoski nga Prilep. Ai humbi jetën gjatë një aksidenti automobilistik këtë mbrëmje, i cili goditi një mur...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Lajm

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 tw tjerw janw plagosur rwndw si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Aksident i tmerrshëm tronditi Maqedoninë,një i vdekur katër të lënduar rëndë

para 11 muajve - Antpress

Një aksident i tmerrshëm me pasoja vdekjeprurëse e tronditi Maqedoninë këtë pasdite Një person mbeti i vdekur ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në...

Aksident i tmerrshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Tetova Sot

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti ka...

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident trafiku

para 11 muajve - Almakos

Një person ka mbetur i vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, kanë bërë të ditur nga policia. Aksidenti ka...

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident trafiku

para 11 muajve - Shenja

Një person ka mbetur i vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, kanë bërë të ditur nga policia. Aksidenti ka...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 tw tjerw janw plagosur rwndw si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Arbresh

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur rëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Aksident i frikshëm në Manastir, një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 tw tjerw janw plagosur rwndw si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti...

Aksident me fatalitet në Manastir: Një i vdekur dhe katër të plagosur rëndë

para 11 muajve - Periskopi

Një person ka mbetur i vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosurrëndë si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep. Policia e Manastirit konfirmon se aksidenti ka...

Një aksident i tmerrshëm me pasoja vdekjeprurëse e tronditi Maqedoninë këtë pasdite

para 11 muajve - Tetova1

Një person mbeti i vdekur ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orën 17.20 në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit për Kurir.mk....

Një i vdekur dhe pesë të lënduar në një aksident trafiku

para 11 muajve - AlbPortali

Një person ka mbetur i vdekur ndërsa pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, kanë bërë të ditur nga policia. Aksidenti ka...

Një i vdekur dhe katër të lënduar në një aksident rrugor

para 11 muajve - Arbresh

Një person mbeti i vdekur, ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit. Aksidenti...

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi n’Kosovë,ka edhe të vdekur (Ngushllime familjarve) [video]

para 11 muajve - Bota Press

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë të enjte në Tiranë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në rrugën dytësore Nga se bëhet e ditur një autoveturë është përplasur me një kamion e për pasojë një...

Një i vdekur dhe katër të lënduar rëndë në një aksident rrugor

para 11 muajve - Fol

Një person mbeti i vdekur, ndërsa 4 të tjerë janë me lëndime të rënda si pasojë e në një aksidenti rrugor që ndodhi në orët e mbrëmjes në rrugën Manastir-Prilep, ka konfirmuar policia e Manastirit Aksidenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK