http://kariera.mk

Tre të arrestuar për prostitucion në Vushtrri

para 11 muajve - RTV 21

Dy meshkuj dhe një femër të përfshirë në prostitucion Policia në Vushtrri mëngjesin e djeshëm ka arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion. Me...

Vushtrri, arrestohen tre të dyshuar për prostitucion

para 11 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën në Vushtrri janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të  njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë...

Arrestohen tre persona në Vushtrri, merreshin me prostitucion

para 11 muajve - Lajmi.net

Në rajonin e Mitrovicës së Jugut, saktësisht në Vushtrri janë arrestuar tre persona, dy meshkuj dhe një femër,pasi që të njëjtit dyshohen se janë përfshirë ne prostitucion. Më tej, në raportin e policisë...

Plagoset në qendër një shqiptar

para 11 muajve - Antpress

Një person është plagosur mbrëmë afër qendrës së Prishtinës dhe është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë...

Vushtrri, arrestohen tre të dyshuar për prostitucion

para 11 muajve - GazetaBlic

Të mërkurën në Vushtrri janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë...

Shitja e Kundërligjshme e Polica të Sigurimit

para 11 muajve - Kallxo

Policia ka arrestuar tre persona nën dyshimet se kanë shitur polica të sigurimit të veturave në mënyrë të kundërligjshme. Arrestimi ka ndodhur dje orëve të pasdites. Në raportin ditor të policisë, thuhet...

Me veturë hyn në shesh, arrestohet

para 11 muajve - Medial

Një person i dyshuar kishte hyrë me veturën e tij në sheshin e qytetit në Ferizaj. Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar mbrëmë në rrugën  “Dëshmorët e Kombit” pasi që i njëjti duke bërë këtë veprim...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Telegrafi

Një person ka shtënë me armë të mërkurën mbrëma, ndërsa si pasojë një person është plagosur. Rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 18:00 në Prishtinë. “Një i dyshuar mashkull K/Shqiptar ka shtënë me armë...

Shitën kundërligjshëm polisa të sigurimit, arrestohen të dyshuarit

para 11 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën  në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës,...

Tre të arrestuar për shitjen e polisave të sigurimit të veturave në mënyrë të kundërligjshme

para 11 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona, pasi dyshohen se kanë shtiru polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës, në mënyrë të kundërligjshme. Rasti ka ndodhur të mërkurën...

Sulmon dy policë, arrestohet i dyshuari

para 11 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar mashkull, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë gjatë kryerjes së detyrës. Me urdhër të prokurorit...

Shitën kundërligjshëm polisa të sigurimit, arrestohen të dyshuarit

para 11 muajve - GazetaBlic

Të mërkurën në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës, në...

Plagos një person dhe arratiset

para 11 muajve - Klan Kosova

Të mërkurën në rrugën “Idriz Gjilani” në Prishtinë, një i dyshuar mashkull ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në...

Dy policë rrahen nga një prishtinali

para 11 muajve - Albeu

Një person është arrestuar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë në Prishtinë. Sipas njoftimi të policisë, sulmi ndaj tyre kishte ardhur gjatë kohës që ata ishin në kryerje të detyrë....

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - GazetaBlic

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Sulmohen Fizikisht Dy Policë

para 11 muajve - Kallxo

Dy policë janë sulmuar fizikisht nga një person. Sulmi fizik ndaj policëve ka ndodhur në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë...

Plagoset një person në Prishtinë

para 11 muajve - Albeu

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Lajmi.net

Dje rreth orës 18:00 në rrugën “Idriz Gjilani” në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri. Një i dyshuar  ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull,  i cili është...

Plagoset në qendër një shqiptar

para 11 muajve - Lajm

Një person është plagosur mbrëmë afër qendrës së Prishtinës dhe është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë...

Sulm ndaj personave zyrtar

para 11 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë gjatë kryerjes së detyrës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë. Me urdhër të prokurorit...

Sulmohen fizikisht dy policë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Dy policë janë sulmuar fizikisht nga një person. Sulmi fizik ndaj policëve ka ndodhur në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë...

Arrestohen mashtruesit me polisa të sigurimit

para 11 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Prishtinë pasi dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë vendit. Si prova materiale janë sekuestruar një llaptop, një shtëpizë...

Rrezikon këmbësorët me veturë në sheshin e Ferizajt, arrestohet

para 11 muajve - Koha.net

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të mërkurën mbrëma në Ferizaj, pasi kishte rrezikuar këmbësorët duke hyrë me veturë në sheshin e këtij qyteti. I dyshuari gjatë arrestimit ka kërcënuar zyrtarët...

Me veturë hyn në shesh, arrestohet

para 11 muajve - Antpress

Një person i dyshuar kishte hyrë me veturën e tij në sheshin e qytetit në Ferizaj. Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar mbrëmë në rrugën “Dëshmorët e Kombit” pasi që i njëjti duke bëë këtë veprim...

Sulmohen fizikisht dy policë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Dy policë janë sulmuar fizikisht nga një person. Sulmi fizik ndaj policëve ka ndodhur në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë...

Sulmon dy policë në Prishtinë, arrestohet

para 11 muajve - Koha.net

Një person është arrestuar të martën në Prishtinë pasi ka sulmuar fizikisht dy policë gjatë kryerjes së detyrës. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Arrestohen tre persona, pasi shitën kundërligjshëm polisa të sigurimit

para 11 muajve - Albinfo

Policia e Kosovës ka njoftuar, se të mërkurën në rrugën “Garibaldi” në Prishtinë janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime...

Policia e Kosovës arreston 20 persona

para 11 muajve - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit në tërë territorin e Kosovës janë arrestuar 20 persona. Sipas Policisë së Kosovës të arrestuarit janë ndaluar në lokacione të ndara dhe dyshohen për vepra të ndryshme penale, transmeton...

Arrestohet pasi hyn në shesh më veturë

para 11 muajve - Infokusi

Një person është arrestuar mbrëmë në Ferizaj pasi dyshohet të ketë hyrë më veturë në sheshin e qytetit. Sipas Policisë së Kosovës I dyshuari ka rrezikuar këmbësoret, shkruan Infokusi.com I dyshuari gjatë...

Arrestohen disa shitur polisa të sigurimit në mënyrë të kundërligjshme

para 11 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona si të dyshuar për tregti të ndaluar. Arrestimi ka ndodhur dje rreth orës 15:00 në rrugën Garibaldi në Prishtinë, transmeton Infokusi.com. Të dyshuarit kanë shitur...

Sulmohen dy policë në Prishtinë

para 11 muajve - Infokusi

Mbrëmë rreth mesnatës në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë janë sulmuar dy persona zyrtarë. Sipas Policisë së Kosovës një I dyshuar ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë gjatë kryerjes së detyrës,...

Plagoset një person në Prishtinë

para 11 muajve - Infokusi

Mbrëmë rreth orës 18:00 ka ndodhur një plagosje në rrugën Idriz Gjilani në Prishtinë. Sipas Policisë së Kosovës një person ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë një person, transmeton...

Plagoset një person, i dyshuari në arrati

para 11 muajve - Gazeta e re

Një plagosje ka ndodhur dje në Prishtinë në rrugën “Idriz Gjilani” ku sipas Policisë një i dyshuar ka gjuajtur me armë zjarri dhe viktima është plagosur në këmbë. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor...

Me veturë hyn në shesh, arrestohet

para 11 muajve - Gazeta e re

Një person i dyshuar kishte hyrë me veturën e tij në sheshin e qytetit në Ferizaj. Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar mbrëmë në rrugën  “Dëshmorët e Kombit” pasi që i njëjti duke bëë këtë veprim...

Shisnin polisa të sigurimit për udhëtime jashtë Kosovës, arrestohen

para 11 muajve - Bota Press

Tre persona janë arrestuar nga policia e Kosovës në Prishtinë, pasi dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë Kosovës, më mënyrë të jashtëligjshme, shkruan Gazeta Metro....

Me veturë hyn në shesh, arrestohet

para 11 muajve - Periskopi

Një person i dyshuar kishte hyrë me veturën e tij në sheshin e qytetit në Ferizaj. Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar mbrëmë në rrugën  “Dëshmorët e Kombit” pasi që i njëjti duke bëë këtë veprim...

Të shtëna me armë në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Periskopi

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Me veturë hyn në shesh, arrestohet

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar mbrëmë në rrugën  “Dëshmorët e Kombit” pasi që i njëjti duke bëë këtë veprim ka rrezikuar këmbësorët. I dyshuari gjatë arrestimit ka kërcënuar zyrtarët policorë....

Futet me veturë në sheshin e Ferizajt, rrezikon këmbësorët

para 11 muajve - Sovrani

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti me veturën e tij kishte hyrë në sheshin e qytetit duke rrezikuar këmbësorët. I dyshuari gjatë arrestimit ka kërcënuar zyrtarët policorë....

Plagoset një person, i dyshuari në arrati

para 11 muajve - KosovaPress

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKU. Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur...

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ka të …

para 11 muajve - Bota Press

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Prishtinë: Një person rrahë dy policë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Sipas njoftimi të policisë, sulmi ndaj tyre kishte ardhur gjatë kohës që ata ishin në kryerje të detyrë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Tre të arrestuar për prostitucion në Vushtrri

para 11 muajve - KosovaPress

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar, ku më pas të njëjtit janë liruar. Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm, njofton Policia./KosovaPress/ Temat: Prostitucion...

Zhduket një person në Vushtrri

para 11 muajve - KosovaPress

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Vushtrri, njofton Policia. Njësitë policore janë duke hetuar rastin./KosovaPress/ Temat: Person i humbur Policia e Kosoves arestime Kjo web faqe mirëmbahet dhe...

Plagoset një person në Prishtinë

para 11 muajve - Sovrani

Dje rreth orës 18:00 në rrugën “Idriz Gjilani” në Prishtinë ka pasur të shtëna me armë zjarri. Një i dyshuar ka shtënë me armë zjarri dhe si pasojë është plagosur në këmbë viktima mashkull, i cili është...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një person është plagosur mbrëmë në Prishtinë i cili është dërguar menjëherë në QKUK dhe tani është duke marrë ende trajtimin mjekësor. Sipas njoftimit të policisë, një person ka shtënë me armë zjarri...

Arrestohen tre persona për tregti të jashtëligjshme

para 11 muajve - Sovrani

Në rr. “Garibaldi” në Prishtinë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës, në mënyrë...

​ Shisnin polisa të sigurimit në mënyrë të kundërligjshme, 3 të arrestuar

para 11 muajve - KosovaPress

Si prova materiale janë sekuestruar një llaptop, një shtëpizë kompjuteri dhe dokumente të ndryshme. Rasti ka ndodhur në rrugën ‘ Gaibaldi’ të kryeqytetit,  pasditen e djeshme. Me urdhër të prokurorit të...

Arrestohen tre persona për tregti të ndaluar

para 11 muajve - Insajderi

Në rr. “Garibaldi” në Prishtinë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit dyshohet se kanë shitur polisa të sigurimit të veturave për udhëtime jashtë shtetit të Kosovës, në mënyrë...

FSK niset sot për operacione humanitare në Shqipëri

para 11 muajve - KosovaPress

Kontingjenti i FSK-së është paraparë që rreth orës 12:00-12:30, të kalojë në pikën kufitare në Vërmicë./KosovaPress/ Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. KosovaPress...

Netanyahu e quan historik vendimin e presidentit Trump

para 12 muajve - KosovaPress

Ai përshëndeti marrëdhënien e "pazëvendësueshëm" të Izraelit me SHBA-në, në reagimin e tij të parë publik pasi administrata e Trump tha se njeh Jerusalemin si kryeqytet dhe do të  zhvendosë ambasadën në...

Prishtinë, arrestohet pasi kanosi me thikë bashkëshorten

para 12 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin mashkull pasi ka kanosur me thikë bashkëshorten e tij, viktimën-femër. Kanosja ka ardhur pasi të dy patën një mosmarrëveshje. “Me urdhër të prokurorit pas intervistimit...

Një femër mashtron tjetrën për një vizë në Prishtinë

para 12 muajve - Koha.net

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi që në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia...

Kërcënon me thikë bashkëshorten në Prishtinë

para 12 muajve - Koha.net

Një person është arrestuar nga Policia në Prishtinë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me mjet të mprehtë, bashkëshorten. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet...

Ia grabit me forcë veturën në Prishtinë

para 12 muajve - Koha.net

Një person është arrestuar nga Policia në rrugën “Hamëz Jashari” në Prishtinë, pasi që i njëjti me forcë i ka grabitur një personi. Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Mashtrim me Viza, Arrestohet Prishtinasja

para 12 muajve - Kallxo

Një grua nga Prishtina është arrestuar nën dyshimet se ka mashtruar një grua tjetër në lidhje me ofrimin e një vize për Gjermani Sipas Policisë së Kosovës, e dyshuara i ka marrë viktimës pasaportën, disa...

I grabitet vetura me forcë një personi në Prishtinë

para 12 muajve - RTV 21

Policia ka arrestuar një person lidhur me rastin Policia e Kosovës në raportin e saj ka njoftuar se dje në rrugën “Hamez Jashari” në Prishtinë rreth orës 17:04 ka arrestuar një person pasi që që i njëjti...

Prishtinë: Arrestohet një femër, i mori para viktimës femër për t’i rregulluar vizë gjermane

para 12 muajve - Gazeta Express

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë pasi ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para për...

Kanos bashkëshorten me thikë

para 12 muajve - Telegrafi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me mjet të mprehtë, bashkëshorten. Rasti ka ndodhur të martën. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Rrahje në Obiliq

para 12 muajve - GazetaBlic

Pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Lëndime trupore kanë pësuar të dy të dyshuarit të cilët janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë. Pas intervistimit...

​ Ia grabit veturën me forcë

para 12 muajve - GazetaBlic

Një person është arrestuar nga Policia në rrugën ‘Hamëz Jashari’ në Prishtinë,pasi që i njëjti me force i ka grabitur një personi. Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Një femër mashtron një tjetër për rregullim të vizave gjermane

para 12 muajve - Telegrafi

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia rregulluar...

Një femër mashtron një tjetër për rregullim të vizave gjermane

para 12 muajve - GazetaBlic

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasi që në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia...

Kapet mashtruesia në Prishtinë që merrte para për viza gjermane

para 12 muajve - Albeu

Në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë, dje në mesidtë policia ka arrestuar një person të dyshuar për mashtrim. “Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare , pasi që e njëjta ka mashtruar viktimën femër...

Një femër mashtron një tjetër për rregullim të vizave gjermane

para 12 muajve - Gazeta e re

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasiqë në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia...

Mashtrim me viza, arrestohet prishtinasja

para 12 muajve - Infokusi

Një grua nga Prishtina është arrestuar nën dyshimet se ka mashtruar një grua tjetër në lidhje me ofrimin e një vize për Gjermani Sipas Policisë së Kosovës, e dyshuara i ka marrë viktimës pasaportën, disa...

Gjendet drogë në një shkollë të mesme në Ferizaj

para 12 muajve - Tetova1

Në shkollën e Mesme “Elena Gjika”, Ferizaj, dje është arrestuar një i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë....

Policia arreston 25 mafiozë, në mesin e tyre edhe një grua

para 12 muajve - Zhurnal

Policia italiane ka arrestuar 25 mafiozë në Palermo të Sicilisë, duke përfshirë Mariandella di Trapani, gruan e shefit të mafisë, e cila ka marrë përsipër detyrat e tij derisa ai gjendet në burg. Në arrestimin...

Qytetarit të Prishtinës i grabitet makina

para 12 muajve - Periskopi

Një person është arrestuar ditën që e lamë pas pasi i njëjti i kishte grabitur me forcë makinën viktimës mashkull. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Hamez Jashari në Prishtinë gjatë orëve të mbasditës. Kjo...

Ia grabit veturën me forcë

para 12 muajve - Tetova1

Një person është arrestuar nga Policia në rrugën ‘Hamëz Jashari’ në Prishtinë,pasi që i njëjti me force i ka grabitur një personi. Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Rrahje mes shqiptarëve në Mitrovicë

para 12 muajve - Infokusi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një sulm fizik mes dy shqiptarë në Mitrovicë. Rasti ka ndodhur dje rreth mesditës në rrugën Skënderbeu në Mitrovicë, transmeton Infokusi.com Sipas Policisë së Kosovës...

I grabitet vetura në Prishtinë

para 12 muajve - Infokusi

Mbrëmë rreth orës 17:00 ka ndodhur një grabitje e veturës në rrugën Hamez Jashari në Prishtinë. Sipas Policisë së Kosovës një person me forcë I ka grabitur veturën një personi tjetër, transmeton Infokusi.com...

Qytetarit nga Prishtina i grabitet makina me forcë

para 12 muajve - Bota Press

Një person është arrestuar ditën që e lamë pas pasi i njëjti i kishte grabitur me forcë makinën viktimës mashkull. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Hamez Jashari në Prishtinë gjatë orëve të mbasditës. Kjo...

Rrahje në Obiliq

para 12 muajve - AlbPortali

Pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Lëndime  trupore kanë  pësuar të  dy të  dyshuarit të  cilët janë  dërguar në  tretman mjekësor në  QKUK-Prishtinë. Pas intervistimit...

Prishtinë: Arrestohet një femër, i mori para viktimës femër për t’i rregulluar vizë gjermane

para 12 muajve - AlbPortali

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë pasi ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para për...

​ Ia grabit veturën me forcë

para 12 muajve - AlbPortali

Një person është arrestuar nga Policia në rrugën ‘Hamëz Jashari’ në Prishtinë,pasi që i njëjti me force i ka grabitur një personi. Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Një femër mashtron një tjetër për rregullim të vizave gjermane

para 12 muajve - 10minuta

Një femër është arrestuar në rrugën ‘Enver Zymberi’ në Prishtinë, pasiqë në muajin maj të këtij viti ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para, për t’ia...

​ Ia grabit veturën me forcë

para 12 muajve - 10minuta

Një person është arrestuar nga Policia në rrugën ‘Hamëz Jashari’ në Prishtinë,pasi që i njëjti me force i ka grabitur një personi. Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari...

Rrahje në Obiliq

para 12 muajve - 10minuta

Pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Lëndime  trupore kanë  pësuar të  dy të  dyshuarit të  cilët janë  dërguar në  tretman mjekësor në  QKUK-Prishtinë. Pas intervistimit...

Rrahje në Obiliq

para 12 muajve - 10minuta

Pas një mosmarrëveshje, dy të dyshuar kanë sulmuar fizikisht njëri tjetrin. Lëndime  trupore kanë  pësuar të  dy të  dyshuarit të  cilët janë  dërguar në  tretman mjekësor në  QKUK-Prishtinë. Pas intervistimit...

Gjendet drogë në një shkollë të mesme në Ferizaj

para 12 muajve - Sovrani

Në shkollën e Mesme “Elena Gjika”, Ferizaj, dje është arrestuar një i dyshuari mashkull pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë....

Kanos bashkëshorten me thikë

para 12 muajve - 10minuta

Një person është arrestuar nga Policia në Prishtinë, pasi qe i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me mjet te mprehte, bashkëshorten. Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet...

Prishtinë: Arrestohet një femër, i mori para viktimës femër për t’i rregulluar vizë gjermane

para 12 muajve - Fakti Ditor

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë pasi ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para për...

Arrestohet një femër, mashtron viktimën se do ja rregulloj vizën gjermane

para 12 muajve - Sovrani

Ditën e djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë pasi ka mashtruar viktimën femër duke i marr pasaportën, disa dokumente bankare dhe 295 € para për t’ia rregulluar...

Seanca për buxhetin po vazhdon pa praninë e kabinetit qeveritar

para 12 muajve - KosovaPress

E paraparë për orën 10 ajo ka filluar me gjysmë ore vonesë por që  në të nuk po marrin pjesë asnjë nga anëtarët e kabinetit qeveritar. Më herët në mbledhjen e Qeverisë ishte vet kryeministri i Kosovës...

Rrahje në Obiliq

para 12 muajve - KosovaPress

Lëndime  trupore kanë  pësuar të  dy të  dyshuarit të  cilët janë  dërguar në  tretman mjekësor në  QKUK-Prishtinë. Pas intervistimit me vendim të  prokurorit të  dyshuarit janë  dërguar në  mbajtje. Rasti...

​ Ia grabit veturën me forcë

para 12 muajve - KosovaPress

Policia njofton se me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet ne mbajtje, ndërsa rasti ka ndodhur pasditen e djeshme. /KosovaPress/ Temat: grabitje vetura Policia e Kosoves Kjo web...

Kanos me thikë gruan

para 12 muajve - Insajderi

Një rast i kanosjes është regjistruar në Prishtinë. Policia njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur me mjet të mprehtë, bashkëshorten...

Kapet gruaja mashtruese në Prishtinë që merrte para për viza gjermane

para 12 muajve - Periskopi

Në rrugën “Enver Zymberi” në Prishtinë, dje në mesidtë policia ka arrestuar një person të dyshuar për mashtrim. “Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta ka mashtruar viktimën femër...

Kanos bashkëshorten me thikë

para 12 muajve - KosovaPress

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet ne mbajtje, ka njoftuar Policia. Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme./KosovaPress/ Temat: kercenim Prishtina Policia e Kosoves Kjo web faqe...

Një grua arrestohet, sepse mashtroi një grua tjetër për rregullimin e vizës gjermane

para 12 muajve - Insajderi

Në rr. Enver Zymberi në Prishtinë, dje në mesidtë policia ka arrestuar një person të dyshuar për mashtrim. “Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta ka mashtruar viktimën femër shqiptare ...

I grabit me forcë veturën

para 12 muajve - Sovrani

Një rast i grabitjes ka ndodhur dje në mbrëmje në rrugën Hamëz Jashari në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti me forcë i ka grabitur veturën viktimës mashkull shqiptar”,...

I grabit me forcë veturën

para 12 muajve - Insajderi

Një rast i grabitjes ka ndodhur dje në mbrëmje në rr.Hamëz Jashari në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti me forcë i ka grabitur veturën viktimës mashkull shqiptar”,...

Policia arreston 25 mafiozë, në mesin e tyre edhe një grua

para 12 muajve - Tetova Sot

Policia italiane ka arrestuar 25 mafiozë në Palermo të Sicilisë, duke përfshirë Mariandella di Trapani, gruan e shefit të mafisë, e cila ka marrë përsipër detyrat e tij derisa ai gjendet në burg. Në arrestimin...

Policia arreston 25 mafiozë, në mesin e tyre edhe një grua

para 12 muajve - AlbPortali

Policia italiane ka arrestuar 25 mafiozë në Palermo të Sicilisë, duke përfshirë Mariandella di Trapani, gruan e shefit të mafisë, e cila ka marrë përsipër detyrat e tij derisa ai gjendet në burg. Në arrestimin...

Policia arreston 25 mafiozë, në mesin e tyre edhe një grua

para 12 muajve - 10minuta

Policia italiane ka arrestuar 25 mafiozë në Palermo të Sicilisë, duke përfshirë Mariandella di Trapani, gruan e shefit të mafisë, e cila ka marrë përsipër detyrat e tij derisa ai gjendet në burg. Në arrestimin...

Policia arreston 25 mafiozë, në mesin e tyre edhe një grua

para 12 muajve - KosovaPress

Në arrestimin e anëtarëve të klaneve San Lorenzo dhe Resutan, që ndodhën sot, morën pjesë mbi 200 policë me dy helikopterë. Temat: policia arreston mafioz Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK