http://kariera.mk

Kukan vlerësohet nga ministri Xhafaj: Nder për mua

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Eurodeputeti Eduard Kukan, raportues për Shqipërinë në Komisionit Europian për anëtarësimin e vendit në BE, ka postuar në Twitter një foto ku ka shprehur falenderimit për vlerësimin e marrë nga qeveria...

Xhafaj vizitë zyrtare në Bruksel: Krenar për progresin e Shqipërisë në zbatimin e reformës në drejtësi

para 11 muajve - Sot News

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel, ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit pas takimit me zyrtarin shqiptar ka bërë një postim...

Xhafaj: Në 2018, Shqipëria jo më vend që kultivon drogë

para 11 muajve - Klan Kosova

Shqipëria nuk do të jetë më në listën e vendeve ku kultivohet drogë, dhe për këtë janë marrë masat që tani për 2018. Kështu është shprehur ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj gjatë takimit me eurokomisionerin...

Kukan takon Xhafajn: Krenar për progresin e Shqipërisë në zbatimin e reformës në drejtësi

para 11 muajve - BalkanWeb

BRUKSEL – Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel, ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit pas takimit me zyrtarin shqiptar ka bërë...

Eurodeputeti Kukan: Shqipëria po lufton krimin dhe kanabisin

para 11 muajve - Shqiptarja

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ndërsa...

Komisioneri Hahn: Periudha në vijim, deçizive për Shqipërinë. Xhafaj: Në 2018-n, Shqipëria s’do jetë në listën e vendeve kultivuese të drogës

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet...

Xhafajt takon Hahn në Bruksel, zbardhet mesazhi i komionerit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, në kuadër të vizitës zyrtare në Bruksel, është takuar me Komisionerin Johannes Hahn. Referuar materialit të dërguar nga Ministria e Brendshme, citohet se në këtë takim me...

XHAFAJ: Në 2018, Shqipëria jo më në listën e vendeve që kultivon drogë

para 11 muajve - Medial

Shqipëria nuk do të jetë më në listën e vendeve ku kultivohet drogë, dhe për këtë janë marrë masat që tani për 2018. Kështu është shprehur ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj gjatë takimit me eurokomisionerin...

Xhafaj në Bruksel takon Komisionerin Hahn

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet dhe dokumentin...

Xhafaj takon Hahn: S?do të jemi më në listën e vendeve ku kultivohet drogë

para 11 muajve - Albeu

Ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj ndodhet nw Bruksel ku zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn . Ministri Xhafaj prezantoi prioritetet dhe...

Kukan takon Xhafajn: Shqipëria masa në luftën kudër krimit të organizuar

para 11 muajve - Java News

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim edhe me eurodeputetin Eduard Kukan. Ministri i ka dorëzuar një certifikatë për kontributin në Reformën në Drejtësi, ndërsa...

Xhafaj në Bruksel, ja mesazhi që i dha komioneri Hahn

para 11 muajve - Sot News

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Xhafaj prezantoi prioritetet...

Premtimi i ministrit/ Xhafaj takon Hahn në Bruksel: S’do jemi më në listën e vendeve ku kultivohet drogë

para 11 muajve - BalkanWeb

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Xhafaj prezantoi prioritetet...

Xhafa në Bruksle takon Komisionerin Hahn

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet dhe dokumentin...

Xhafaj takon Hahn: Shqipëria do dalë nga lista e zezë e drogës

para 11 muajve - Mapo

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet...

Xhafaj pritet nga Hahn: Periudha në vijim, është vendimtare për Shqipërinë

para 11 muajve - NOA

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj gjatë vizitës së tij në Bruksel, zhvilloi një takim me komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit në Bashkimin Europian, Johannes Hahn. Xhafaj prezantoi prioritetet...

Bruksel, Xhafaj takon Komisionerin Hahn

para 11 muajve - Gazeta Express

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Xhafaj prezantoi prioritetet dhe dokumentin politik...

Negociatat, Hahn: Periudha në vijim, deçizive për Shqipërinë

para 11 muajve - Shqiptarja

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet dhe dokumentin...

Hahn takon ministrin Xhafaj: BE të njohë arritjet e palës shqiptare, boll stigmatizimit

para 11 muajve - Java News

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet dhe dokumentin...

Xhafaj: Në 2018, Shqipëria jo më në listën e vendeve që kultivon drogë

para 11 muajve - AlbPress

Mnistri i Brendshëm shqiptar, Fatmir Xhafaj zhvilloi nje takim ne pune me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn, gjate vizites se tij ne Bruksel. Xhafaj prezantoi prioritetet...

Kukan takon Xhafajn: Krenar për progresin e Shqipërisë në zbatimin e reformës në drejtësi

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në Bruksel, ka zhvilluar një takim me eurodeputetin Eduard Kukan. Ky i fundit pas takimit me zyrtarin shqiptar ka bërë një postim...

Premtimi i ministrit/ Xhafaj takon Hahn në Bruksel: S’do jemi më në listën e vendeve ku kultivohet drogë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar Fatmir Xhafaj zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn. Ministri Xhafaj prezantoi prioritetet...

Qeveria vijon bisedimet për integrimin e vendit në BE, Rama merr mbështetjen e Polonisë, Xhafaj bind Avramopoulos për hapjen e negociatave

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka vijuar ditën e djeshme më disa takime me zyrtarët të Bashkimit Europian, ku fokus i bisedimeve ka qenë integrimi i Shqipërisë në BE. Kështu, nga Varshava teksa ndodhej për një...

Xhafaj garanton eurokomisionerin Han për mposhtjen e kanabisit dhe narkotrafikut

para 11 muajve - Illyria

Gjatë vizitës në Bruksel, ministri i Brendshëm shqiptar zhvilloi një takim me Komisionerin për Fqinjësinë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn (Johanes Han). Ministri Fatmir Xhafaj prezantoi prioritetet...

Ministri i Brendshëm Xhafaj takon Komisionerin Avramopoulos

para 12 muajve - Vizion Plus

Komisioneri për Migrimin e punëve te brendshme dhe Shtetësinë Dimitris Avramolupos, inkurajoi Shqipërinë për vazhdimin e masave te marra ne luftën kundër kanabisit, korrupsionit e krimit te organizuar....

Bruksel, Xhafaj takon Komisionerin Avramopoulos

para 12 muajve - Zhurnal

Tiranë, 6 dhjetor - Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj sot nw Bruksel ka takuar Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramopoulos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme...

Polonia “avokate” e integrimit shqiptar: Negociatat, brenda 2018-s!

para 12 muajve - Gazeta Tema

Ditën e sotme, Kryeministri Rama zhvilloi një vizitë diplomatike në Poloni, ku ishte i pranishëm në punimet e forumit Polako-Shqiptar të Biznesit. Vëmendja e përbashkët e mediave u përqendrua në konferencën...

Bruksel, Xhafaj takon Komisionerin Avramopoulos

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj sot nw Bruksel ka takuar Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramopoulos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra...

Avramolupos takon Xhafajn: Përgëzime për luftën kundër drogës, mbështetje për anëtarësim

para 12 muajve - BalkanWeb

BRUKSEL- Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili ndodhet për një vizitë në Bruksel, takoi Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë...

Ministri i Brendshëm Xhafa takon Komisionerin Avramopoulos

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj sot nw Bruksel ka takuar Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramopoulos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra...

Avramopulos pret ministrin Xhafaj: T’i hapim dyert Shqipërisë drejt BE

para 12 muajve - NOA

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi sot komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë në Bashkimin Europian, Dimitris Avramopulos. Gjatë takimit të ditës së sotme në Bruksel, komisioneri...

Avramolupos përgëzon Xhafajn

para 12 muajve - Mapo

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra dhe...

Bruksel/ Xhafaj takon Avramolupos: Mbështetje për anëtarësimin, përgëzime për luftën kundër drogës

para 12 muajve - Gazeta Tema

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra dhe...

Xhafaj takon Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos.

para 12 muajve - Gazeta Express

Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra dhe rezultatet e arritura deri tani në luftën kundër kultivimit të kanabisit, menaxhimit të integruar të kufijve me synim frenimin e migracionit...

Diplomati grek i Brukselit: shqiptarët, këta fqinj të mirë!

para 12 muajve - Te Sheshi

Dimitris Avramopulos është prej atyre diplomatëve të Brukselit, që si grek, i ka rënë shumë të merret me çështjet shqiptare. Së fundi, në cilësinë e  Komisionerit për Migrimin dhe Punët e Brendshme, Avramopulos...

Lufta kundër drogës, Avramolupos përgëzon Xhafajn: Ju mbështesim në rrugën drejt BE

para 12 muajve - Java News

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj takoi në Bruksel Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramolupos. Komisioneri përgëzoi Ministrinë e Brendshme për masat e marra dhe...

“Negociatat brenda 2018-ës”, kryeministrja polake-Ramës: Ne ‘avokatët’ e Shqipërisë

para 12 muajve - Java News

Ditën e sotme, Kryeministri Rama zhvilloi një vizitë diplomatike në Poloni, ku ishte i pranishëm në punimet e forumit Polako-Shqiptar të Biznesit. Vëmendja e përbashkët e mediave u përqendrua në konferencën...

Avramopoulos: Përgëzime Shqipërisë për luftën kundër drogës

para 12 muajve - Illyria

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zhvilloi të mërkurën në Bruksel një takim me Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramopoulos, i cili garantoi mbështetjen për procesin...

Avramopoulos: Përgëzime Shqipërisë për luftën kundër drogës

para 12 muajve - 24 ore

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zhvilloi të mërkurën në Bruksel një takim me Komisionerin për Migrimin, Punët e Brendshme dhe Shtetësinë, Dimitris Avramopoulos, i cili garantoi mbështetjen për procesin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK