http://kariera.mk

VIDEO/ Abuzimi me mbiemrat ‘e fortë’: Nuk e ka mbiemrin Çapja, por .…

më 12.2017 - Syri

Një lajm që pushtoi redaksitë e Tiranës mëngjesin e së enjtes ishte ai për arrestimin e një personi me mbiemrin Çapja. Kaq u desh dhe lajmi mori dhenë. Kjo për shkak se mbiemri Çapja është lidhur vazhdimisht...

Abuzimi me mbiemrat ‘e fortë’: Nuk e ka mbiemrin Çapja…

më 12.2017 - Mapo

Një lajm që pushtoi redaksitë e Tiranës mëngjesin e së enjtes ishte ai për arrestimin e një personi me mbiemrin Çapja. Kaq u desh dhe lajmi mori dhenë. Kjo për shkak se mbiemri Çapja është lidhur vazhdimisht...

U kap sot në Elbasan, reagon avokati i 40-vjeçarit: S’ka lidhje me fisin Çapja, mbiemri i tij është Bylyku

më 12.2017 - BalkanWeb

ELBASAN- Pas arrestimit të 40-vjeçarit Besnik Çapja sot nga policia e Elbasanit për llogari të drejtësisë italiane, ka reaguar avokati i tij. Në një prononcim për “BalkanWeb” , avokati i zgjedhur nga Alban...

U prangos si Çapja, avokati tregon identitetin dhe nxjerr bllof policinë

më 12.2017 - Albeu

Ditën e sotme Policia e Shtetit bëri me dije se ka vënë në pranga një 40-vjeçar të identifikuar sipas policisë së Besnik Çapja. Pas arrestimit të 40-vjeçarit, ka reaguar avokati i tij i cili thekson se...

Ndalohet Besnik Çapja, i kërkuar prej 6 vjetësh për trafikim të lëndëve narkotike

më 12.2017 - RTSH

6 vite pasi u shpall në kërkim ndërkombëtar për trafikim të lëndëve narkotike, policia ka mundur ta gjejë në qytetin e Elbasanit Besnik Çapjan. 40-vjeçari i njohur edhe me emrat Besnik Bylyku dhe Kliton...

Arrestohet trafikanti i kokainës, Besnik Çapja

më 12.2017 - Vizion Plus

Një tjetër anëtar i fisit Çapja në Elbasan ka përfunduar në prangat e policisë. I arrestuar është Besnik Çapja, i akuzuar dhe dënuar në Itali, si pjesë e një organizate kriminale të trafikut të kokainës....

Elbasan, kapet për t’u ekstraduar në Itali i shumëkërkuari

më 12.2017 - Medial

Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar me qëllim ekstradimi nga forcat e Policisë së Elbasanit, në bashkëpunim me INTERPOL Tiranën dhe FNSH-në. I ndaluari është Besnik Çapja, lindur...

Kapet i shumëkërkuari i Interpolit, pjesëtar i fisit Çapja

më 12.2017 - GazetaBlic

Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në pranga të policisë. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim...

VIDEO/ Prangoset duke luajtu loto, Çapja me 3 mbiemra, super i kërkuari nga Interpoli për kokainë

më 12.2017 - Syri

Policia e Elbasan, Interpol Tirana dhe FNSH-ja kanë arrestuar dje në Elbasan, Besnik Çapja,  person i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai ishte i kërkuar nga Interpol Roma që nga viti 2011 si anëtar i...

I kërkuar për trafik kokaine, kapet 40-vjeçari i fisit Çapja (Emri)

më 12.2017 - BalkanWeb

ELBASAN- Një i kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga policia e Elbasanit. Zyrtarisht bëhet e ditur se Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme...

Me pranga dhe me kokën poshtë, si u kap i forti i fisit Çapja me tre emra në Elbasan

më 12.2017 - BalkanWeb

ELBASAN- Policia e Elbasanit ka kapur në një pikë loto-sporti në rrugën “Rinia” në Elbasan një të kërkuar, anëtar të fisit Çapja, i akuzuar dhe dënuar në Itali, si pjesë e një organizate kriminale të trafikut...

LAJM I FUNDIT/ I kërkuar për trafik kokaine, kapet 40-jeçari i fisit Çapja (Emri)

më 12.2017 - BalkanWeb

ELBASAN- Një i kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga policia e Elbasanit. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore...

Ishte shpallur në kërkim për trafik kokaine, kapet 40-vjeçari i fisit Çapja

më 12.2017 - Sot News

Një i kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga policia e Elbasanit. Zyrtarisht bëhet e ditur se Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme...

VIDEO/ Momenti i arrestimit i të shumëkërkuarit nga fisi Çapja

më 12.2017 - Gazeta Tema

Policia e Elbasanit ka kapur në një pikë loto-sporti në rrugën “Rinia” në Elbasan një të kërkuar, anëtar të fisit Çapja, i akuzuar dhe dënuar në Itali, si pjesë e një organizate kriminale të trafikut të...

Dalin pamjet, si u kap mat i forti i fisit Çapja me tre emra

më 12.2017 - Albeu

Policia ka vënë në pranga një të shumëkërkuar nga fisi Çapja në Elbasan . Burime zyrtare nga policia e Shtetit bëjnë me dije se arrestimi është bërë në një pikë loto-sporti në rrugën “Rinia” në Elbasan...

Në kërkim ndërkombëtar për trafik kokaine, “i forti” me tre emra kapet në loto-sport

më 12.2017 - NOA

Një person i shumëkërkuar nga Interpol për llogari të drejtësisë italiane, është vënë në prangat e policisë së Elbasanit. Arrestimi i tij u bë në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, e mërkurë, në bashkëpunim...

VIDEO/ Arrestohet në loto sporti, Çapja me 3 mbiemra, super i kërkuari nga Interpoli për kokainë

më 12.2017 - Syri

Policia e Elbasan, Interpol Tirana dhe FNSH-ja kanë arrestuar dje në Elbasan, Besnik Çapja,  person i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ai ishte i kërkuar nga Interpol Roma që nga viti 2011 si anëtar i...

E FUNDIT/ Policia kap të shumëkërkuarin e fisit Çapja në Elbasan

më 12.2017 - Albeu

Një anëtar i fisit Çapja është vënë në pranga nga policia e Shtetit ditën e sotme. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ka vënë në pranga shtetasin Besnik Çapja me qëllim ekstradimin drejt Italisë...

Elbasan, kapet i kërkuari nga fisi Çapja; kërkohej nga Interpol-i

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Një person ii kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga Policia e Elbasanit ditën e stome. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë...

Kapet i shumëkërkuari i Interpolit, pjesëtar i fisit Çapja

më 12.2017 - Gazeta Express

Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në pranga të policisë. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim...

U dënua në Itali për kokainë, kapet në Elbasan pjesëtari i Çapajve: Mbante 3 emra

më 12.2017 - Opinion

Është arrestuar në Elbasan, një anëtar i familjes së famshme Çapja. Ai ishte shpallur në kërkim nga Interpol Roma për trafik kokaine. Policia tha se Besnik Çapja mbate dhe dy emra të tjere: Besnik Bylyku,...

Kapet i kërkuari nga fisi Çapja, ja akuzat që rëndojnë mbi të

më 12.2017 - Mapo

Një i kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga policia e Elbasanit ditën e sotme. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë...

Në kërkim për trafik droge, kapet anëtari i bandës kriminale

më 12.2017 - Shqiptarja

Policia e Elbasanit ka ndaluar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Është arrestuar shtetasi Besnik Çapja, i cili pritet të ekstradohet drejt Italisë, pasi është dënuar në vendin fqinj me 6...

Arrestohet në loto sporti, Çapja me 3 mbiemra, super i kërkuari nga Interpoli për kokainë

më 12.2017 - Syri

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe FNSH-në, kanë kapur dhe ndaluar një shtetas ...

U kap sot në Elbasan, reagon avokati i 40-vjeçarit: S’ka lidhje me fisin Çapja, mbiemri i tij është Bylyku

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Pas arrestimit të 40-vjeçarit Besnik Çapja sot nga policia e Elbasanit për llogari të drejtësisë italiane, ka reaguar avokati i tij. Në një prononcim për media avokati i zgjedhur nga Alban Qafa mohon lidhjet...

E kërkonte Italia, kapet pjesëtari i fisit Çapja

më 12.2017 - Java News

Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në pranga të policisë. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim...

Kapet i shumëkërkuari i Interpolit, pjesëtar i fisit Çapja

më 12.2017 - Periskopi

Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në pranga të policisë. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim...

Arrestohet në Elbasan pjesëtari i bandës kriminale të Çapjave

më 12.2017 - Illyria

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me Interpol Tirana dhe FNSH-në, kanë kapur dhe ndaluar një shtetas ...

VIDEO/ Me pranga dhe me kokën poshtë, si u kap i forti i fisit Çapja me tre emra në Elbasan

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Policia e Elbasanit ka kapur në një pikë loto-sporti në rrugën “Rinia” në Elbasan një të kërkuar, anëtar të fisit Çapja, i akuzuar dhe dënuar në Itali, si pjesë e një organizate kriminale të trafikut të...

Arrestohet 40 vjeçari i kërkuar nga Interpoli

më 12.2017 - Sovrani

Një 40 vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në pranga të policisë. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim...

I kërkuar për trafik kokaine, kapet 40-jeçari i fisit Çapja (Emri)

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Një i kërkuar për trafik kokaine, anëtar i fisit Çapja është arrestuar nga policia e Elbasanit. Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë...

Policia zbardh skemën/ Si u trafikuan 2.5 ton drogë drejt Ankonës. Të gjithë të arrestuarit

më 12.2017 - BalkanWeb

Policia e Shtetit jep detaje për grupin e të arrestuarve, me doganierë e policë që lejuan kalimin e një kamioni me 2,5 ton drogë nga porti i Durrësit. Në koordinim të plotë me zyrën ndërlidhëse të Policisë...

Zbardhet dinamika/ Ja si u trafikua 2.4 ton kanabis në Itali, doganierë e policë në grupin kriminal

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 2 Policia e Shtetit ka zbardhur hetimet një lidhje me trafikun e 2.4 ton kanabis në drejtim të Italisë, ngarkesë e kapur në portin e Ankonës në datën 9 janar 2017. Me anë të një njoftimi për...

SKEMA/ Trafikimi i 2.5 ton droge drejt Ankonës, zbardhet roli i të gjithë të arrestuarve gjatë 1 viti

më 12.2017 - Gazeta Tema

Policia e Shtetit jep detaje për grupin e të arrestuarve, me doganierë e policë që lejuan kalimin e një kamioni me 2,5 ton drogë nga porti i Durrësit. Në koordinim të plotë me zyrën ndërlidhëse të Policisë...

Trafiku i 2.5 ton drogë nga porti i Durrësit, emrat e 12 të arrestuarve në Shqipëri dhe Itali

më 12.2017 - NOA

Janë plotë 12 persona të arrestuar lidhur me trafikimin e 2.5 ton kanabis sativa nëpërmjet portit të Durrësit drejt Italisë. Policia e Shtetit në një deklaratë përmbledhëse lidhur me operacionin bën me...

2.5 tonë drogë nga Durrësi, policia shqiptare zbardh detaje për operacionin

më 12.2017 - Albeu

Policia e Shtetit shqiptar ditën e sotme ka bërë me dije detaje të reja për operacionin e kamionit që u nis me 2.5 tonë drogë nga Porti i Durrësit dhe u kap në Ankona. NJOFTIMI Më datë 13.01. 2017 "> 2017...

Zbardhet dinamika, ja si u trafikua 2.4 ton kanabis në Itali, doganierë e policë në grupin kriminal

më 12.2017 - Tetova Sot

Policia e Shtetit ka zbardhur hetimet një lidhje me trafikun e 2.4 ton kanabis në drejtim të Italisë, ngarkesë e kapur në portin e Ankonës në datën 9 janar 2017. Me anë të një njoftimi për shtyp, policia...

Zbardhet dinamika, ja si u trafikua 2.4 ton kanabis në Itali, doganierë e policë në grupin kriminal

më 12.2017 - Gazeta Liria

Policia e Shtetit ka zbardhur hetimet një lidhje me trafikun e 2.4 ton kanabis në drejtim të Italisë, ngarkesë e kapur në portin e Ankonës në datën 9 janar 2017. Me anë të një njoftimi për shtyp, policia...

Droga e kapur në Ankona, Policia e Shtetit jep detaje mbi arrestimet e zyrtarëve të policisë dhe doganave

më 12.2017 - Gazeta Express

Policia e Shtetit ka dhënë detajet e para lidhur me arrestimet e një dite më parë, dhe të ditës së sotme, për drogën e kapur në muajin Janar në Itali. Njoftimi i policisë Më datë 13.01.2017 nga ana e Zyrës...

Zbardhet dinamika, ja si u trafikua 2.4 ton kanabis në Itali, doganierë e policë në grupin kriminal

më 12.2017 - Syri

Policia e Shtetit ka zbardhur hetimet një lidhje me trafikun e 2.4 ton kanabis në drejtim të Italisë, ngarkesë e kapur në portin e Ankonës në datën 9 janar 2017. Me anë të një njoftimi për shtyp, policia...

Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, policia zbardh skemën e trafikut dhe arrestimet

më 12.2017 - Java News

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për trafikun e drogës me kamion në muajin Janar 2017, kur në Itali u kap një kamion me 2.5 ton kanabis i nisur nga Shqipëria. Droga ishte ngarkuar në kamionin “Man” me...

Kamioni me 2.5 tonë drogë drejt Italisë, Policia zbardh kronologjinë e arrestimeve

më 12.2017 - Java News

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për trafikun e drogës me kamion në muajin Janar 2017, kur në Itali u kap një kamion me 2.5 ton kanabis i nisur nga Shqipëria. Droga ishte ngarkuar në kamionin “Man” me...

Policia shpjegon operacionin për ndalimin e të akuzuarve për drogën në Ankona

më 12.2017 - Illyria

Më datë 13.01.2017 nga ana e Zyrës Ndërlidhëse të Policisë Italiane “INTERFORZA” në Tiranë, është informuar Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, mbi sekuestrimin e një sasie prej 2 ton e 530...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK